Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Danes odpeljal mal večji krog. Najprej čez Črnivec, potem sem zadnjič videl komentar od @Nejc1986 za prelaz Lipa, smo še tega prevozili. Ogled gradu Žovnek. Potem čez Sleme oz. Zavodnje na Koroško - v Punkt na burgerje in nazaj. Vse v dobri družbi.

 

20210424_104134.thumb.jpg.2e0a78468a323a3e1528bdd9b875d1c8.jpg20210424_124332.thumb.jpg.244ab6ef0bbcb343bfb12c113dbd3746.jpg

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj vas je razgnalo, samo malo odprejo prehode... 👍

 

Jaz sem pa samo danes naredil več kot prej 14 dni skupaj!

Italijanka na cesti, Mazda poservisirana, mularijo spodil na počitnice, skuhal kosilo, vrt preštihan, vse zalito, pospravil vse za sabo in še več. Še sam si ne verjamem vsega tega, ampak dan je bil res produktiven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je g.Wankel napisal:

Danes odpeljal mal večji krog. Najprej čez Črnivec, potem sem zadnjič videl komentar od @Nejc1986 za prelaz Lipa, smo še tega prevozili. Ogled gradu Žovnek. Potem čez Sleme oz. Zavodnje na Koroško - v Punkt na burgerje in nazaj. Vse v dobri družbi.

 

20210424_104134.thumb.jpg.2e0a78468a323a3e1528bdd9b875d1c8.jpg20210424_124332.thumb.jpg.244ab6ef0bbcb343bfb12c113dbd3746.jpg

Zakon :) v puntku smo bili 1x skupaj na burgerjih, ne? Sem pa videl 2dni nazaj 2 roadsterja z znanimi tablicami: "GO DINO" in "GO TOPLESS" :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvaliti, kako se  mi "mestne srajce" znajdemo v gozdu. Najprej sva se skoraj zgubila z ženo v gozd(iču) . Še sreča, da je prišel mimo gorenjski par in sta nam pomagala najti pravo pot. 🙄

Nato sva prišla do enega konja, ki je bil sredi poti in se ni premaknil ne levo ne desno. Samo grdo je gledal in rezgetal. Ko sva, se mu hotela približati in ga obiti se je začel ritati in z zadnjimi tacami skakat v zrak. 😬Ni nama preostalo drugega, kot narediti obvoz kak kilometer okoli. Počutil sem se kot Rambo.Ali pa tudi ne. 🙄🤔

 

  • Haha 4
  • Začuden 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 26 minutami je sportman333 napisal:

Pucanje pred dežjem in slabim vremenom in s tem otvoritev sezone doma...😉😄😁, in da malo otroka zmotiviraš...

20210425_130050.jpg

20210425_130213.jpg

A otroka še vedno pridno pomagata prati avto? 🤗

  • Všeč 1
  • Haha 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je Nejc1986 napisal:

Zakon :) v puntku smo bili 1x skupaj na burgerjih, ne? Sem pa videl 2dni nazaj 2 roadsterja z znanimi tablicami: "GO DINO" in "GO TOPLESS" :)

 

Ja v Punktu smo bili skupaj :) GO DINO je bil prej srebren/siva S2000, GO TOPLES je bil pa na Mangartu z nami kot moder Z3, zdej ima pa Z4ko :)

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je g.Wankel napisal:

 

Ja v Punktu smo bili skupaj :) GO DINO je bil prej srebren/siva S2000, GO TOPLES je bil pa na Mangartu z nami kot moder Z3, zdej ima pa Z4ko :)

Vem, se spomnim tiste sive s2000, zdaj je modra :) aaa... Z3? Tisti, ki je obvladal driftanje? Neka močnejša mašina, ne? 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 4 urami je sportman333 napisal:

Pucanje pred dežjem in slabim vremenom in s tem otvoritev sezone doma...😉😄😁, in da malo otroka zmotiviraš...

20210425_130050.jpg

20210425_130213.jpg

Lepa Honda. 2,4l vtec?

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro izkoristil ta wikend: vceraj na Urslji gori, danes pa kombinacija kabria in kasneje gorskega kolesa. Zdajle vecerni lokalni vzpon sledi, preden se stemni.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 36 minutami je Z M A J napisal:

Dobro izkoristil ta wikend: vceraj na Urslji gori, danes pa kombinacija kabria in kasneje gorskega kolesa. Zdajle vecerni lokalni vzpon sledi, preden se stemni.

Pol si nam pa mahal dol, ko smo bili na Ivarčkem jezeru :D

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 52 minutami je Z M A J napisal:

Dobro izkoristil ta wikend: vceraj na Urslji gori, danes pa kombinacija kabria in kasneje gorskega kolesa. Zdajle vecerni lokalni vzpon sledi, preden se stemni.

Urslja gora... 😍😍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Nejc1986 napisal:

Urslja gora... 😍😍

 

Ja res, pred dvema letoma bil gor z gorcem (tak da bi ze bil cas ponovit ta vzpon), parkrat ze gor pes, ampak pozimi je pa men gor najlepse! 🥰

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 minuto je Deeyan napisal:

 

Ja res, pred dvema letoma bil gor z gorcem (tak da bi ze bil cas ponovit ta vzpon), parkrat ze gor pes, ampak pozimi je pa men gor najlepse! 🥰

Jp. Jaz tako ali tako obožujem Koroško. In, ja... Urslja gora je zakon. Sploh od rampe naprej je kar hard, a? Jaz vedno zašvicam gor z mtb :) lani preživel del dopusta tam. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Nejc1986 napisal:

Jp. Jaz tako ali tako obožujem Koroško. In, ja... Urslja gora je zakon. Sploh od rampe naprej je kar hard, a? Jaz vedno zašvicam gor z mtb :) lani preživel del dopusta tam. 

 

Pa tam se gre, najhujsi je pol zadnji kilometer, je pa uzivancija pri spustu pol 😊

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Deeyan napisal:

 

Pa tam se gre, najhujsi je pol zadnji kilometer, je pa uzivancija pri spustu pol 😊

Jp,hard je. Tako strmino sem doživel samo še na poti na kočo na Porezen. 

 

Urslja je fajn. Blizu je še Peca, koča na Nravskih Ledinah, poštarski dom pod Plešivcem.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 minutama je Nejc1986 napisal:

Jp,hard je. Tako strmino sem doživel samo še na poti na kočo na Porezen. 

 

Urslja je fajn. Blizu je še Peca, koča na Nravskih Ledinah, poštarski dom pod Plešivcem.... 

 

Jp, na Peco se tut ze full casa spravljam. 

Js sm pa najhujso strmino dozivel iz Gozdnika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar je Deeyan napisal:

 

Jp, na Peco se tut ze full casa spravljam. 

Js sm pa najhujso strmino dozivel iz Gozdnika

Mene Peca ni prepričala (govorim o slovenskemu delu). Sem šel iz Črne na Uršljo goro in Nravske Ledine (lepo) in potem po isti poti nazaj še na Peco... Mogoče mi pa ni bilo nič posebnega zgolj zato ker je Urslja tako lepa. 

 

Gozdnik... Kje je to? Makadam? Meni je bil največji izziv odpeljati Porezen (če govorim o še zvozljivi poti za mtb), od asfalta s specialko pa Čelovnik-brez dvoma. Težje kot korensko sedlo iz Avstrije ali Zoncolan iz Ovara. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 minutami je Nejc1986 napisal:

Mene Peca ni prepričala (govorim o slovenskemu delu). Sem šel iz Črne na Uršljo goro in Nravske Ledine (lepo) in potem po isti poti nazaj še na Peco... Mogoče mi pa ni bilo nič posebnega zgolj zato ker je Urslja tako lepa. 

 

Gozdnik... Kje je to? Makadam? Meni je bil največji izziv odpeljati Porezen (če govorim o še zvozljivi poti za mtb), od asfalta s specialko pa Čelovnik-brez dvoma. Težje kot korensko sedlo iz Avstrije ali Zoncolan iz Ovara. 

 

Gozdnik je pri Zalcu (Zabukovica, pri Lovski koci). Je pa bolj pespot... Je treba pa kr neki casa it gor pes ob kolesu, ni sans, da se tu gor peljes

Popravljeno od Deeyan
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 6 minutami je Deeyan napisal:

 

Gozdnik je pri Zalcu (Zabukovica, pri Lovski koci). Je pa bolj pespot... Je treba pa kr neki casa it gor pes ob kolesu, ni sans, da se tu gor peljes

Aja... Meni so bolj izziv strmine, ki so v teoriji vozne z mtb... Ampak da je pač težko. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta teden bo fajn in sicer po sistemu; 1 dan delam, 1 dan frei, 1 dan delam, 1 dan frei, 1 dan delam in 2 dni frei = 7 dni skupaj, huhu, ne bo dowgcajt :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.