Bini Napisano 22. maj Prijavi Napisano 22. maj dne 21. 5. 2026 ob 14:37 je Shrek napisal: Ne, ni mazda... 😋 Bravo,katerikoli je.Je pa verjetno nekaj večjega..... Citiraj
Z M A J Napisano 24. maj Prijavi Napisano 24. maj Se maw šefa počutm, k grem ju3 na novo delovno mesto oz. novemu delodajalcu, AMPAK se pa že zju3 ne bom preveč šefa počutil, ko bom iskal ugodno parkirišče na območju LJ-Vič, heh. 2 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
godlike Napisano 24. maj Prijavi Napisano 24. maj (urejeno) pred 1 uro je Z M A J napisal: grem ju3 na novo delovno mesto oz. novemu delodajalcu Jaz menjuje podobno pogosto. Sem pa zmes enkrat menjal sredi mesca in sem ugotovil nikoli več. Dejansko izgubiš 1/12 regresa. Stara firma ti da za polne mesece in nova poračuna za polne mesce. Deljen mesec se preprosto izgubi. Popravljeno 24. maj od godlike 2 1 Citiraj
Z M A J Napisano 25. maj Prijavi Napisano 25. maj Tankal danes Netopirja Antidepressorja, pa me je relativno navdušil s potrošnjo benza 8,8 na 100km, pa da ga nisem vozil glih v Desus stilu in precej stal tudi v zastojih okrog Prestolnice Shell E5, itaaak 1 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Mraušk Mčk Napisano 25. maj Prijavi Napisano 25. maj Pred eno uro je Z M A J napisal: ga nisem vozil glih v Desus stilu in precej stal tudi v zastojih okrog Prestolnice Desus stil je pravo divjanje v primerjavi z umirjeno vožnjo okrog prestolnice. 1 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Mraušk Mčk Napisano 27. maj Prijavi Napisano 27. maj Se moram pohvalit. Danes dokapitaliziral Scouta. Prvi veliki servis (210 Kkm). Menjava zobatega jermena s vsemi pritiklinami, menjava vseh tekočin vključno s tisto v zadnjem diferencialu. Menjava vseh diskov.. Pa še čist nov voznikov airbag imam sedaj. Sem vseeno zadovoljen, ker do 210 Kkm ni bilo izrednih popravil. 4 Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
Mraušk Mčk Napisano 27. maj Prijavi Napisano 27. maj pred 2 urama je Boss napisal: Zakaj pa airbag? Vpoklic. Citiraj The only aproved cure for too much fun is three much fun!
skritikrt Napisano 2. junij Prijavi Napisano 2. junij Ne bo mi ušla😃 Tina Turner / Private Dancer SDE exclusive blu-ray audio – theSDEshop.com https://share.google/LqpUTbTug1keZO1Pm Citiraj
Z M A J Napisano 3. junij Prijavi Napisano 3. junij Še ena uspela krvodajalska. 5 2 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
skritikrt Napisano 10. junij Prijavi Napisano 10. junij Končno...čakal od prednaročila tako dolgo,da sem že čisto pozabil na to😄 Muska moje mladosti...se še spomnim,da sem v OŠ med malico šel v Elektrotehno iskati LPjko,ki sem jo naročil...so v šoli vsi debelo gledali...predvsem kontroverznost anglčka😄 Zanimiva cena v dinarjih😄 Van Halen: 1984 (Numbered Edition) (Hybrid-SACD) (Super Audio CD) – jpc.de Van Halen: 1984 (Numbered Edition) (Hybrid-SACD) (Super Audio CD) – jpc.de SHARE.GOOGLE Die SACD Van Halen: 1984 (Numbered Edition) (Hybrid-SACD) jetzt probehören und portofrei für... Še se jo da dobiti🧐-..MoFi Original Masters Recording kopija z DSD kopije masterja-bližje masterju ne gre...ajd-gre,a je prektično nemogoče,ker ne boš dobil dostopa do masterja. Komaj čakam,da slisim,kako zveni😃 1 Citiraj
Alex Napisano 10. junij Prijavi Napisano 10. junij pred 22 minutami je skritikrt napisal: Končno...čakal od prednaročila tako dolgo,da sem že čisto pozabil na to😄 Muska moje mladosti...se še spomnim,da sem v OŠ med malico šel v Elektrotehno iskati LPjko,ki sem jo naročil...so v šoli vsi debelo gledali...predvsem kontroverznost anglčka😄 Zanimiva cena v dinarjih😄 Van Halen: 1984 (Numbered Edition) (Hybrid-SACD) (Super Audio CD) – jpc.de Van Halen: 1984 (Numbered Edition) (Hybrid-SACD) (Super Audio CD) – jpc.de SHARE.GOOGLE Die SACD Van Halen: 1984 (Numbered Edition) (Hybrid-SACD) jetzt probehören und portofrei für... Še se jo da dobiti🧐-..MoFi Original Masters Recording kopija z DSD kopije masterja-bližje masterju ne gre...ajd-gre,a je prektično nemogoče,ker ne boš dobil dostopa do masterja. Komaj čakam,da slisim,kako zveni😃 Tako ploščo imam tudi sam. V bistvu sem konec 70-ih in v osemdesetih kupil vsako ploščo od vseh rpck bandov, ki so mi bili všeč. Takrat so lažje sledil, kaj je izšlo novega. 1 Citiraj
Z M A J Napisano 10. junij Prijavi Napisano 10. junij SLK Netopir Antidepressor biw dns pri dr. Pelku na enem kontrolnem pregledu ventilov in sedežev ventilov, ko je pri prejšnjem lastniku vozil na LPG. Pa je Simon zadovoljen z videnim, v smislu, da mu ne bo opravljati kakšne operacije, hehe 2 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Z M A J Napisano 11. junij Prijavi Napisano 11. junij Sem popolnoma navdušen, da bo hči tudi 1. letnik gimnazije, zaključila z odličnim uspehom, predvsem zato, ker je bilo na začetku leta glavnina 4, tudi kar nekaj trojk, potem pa totalno FINIŠIRANJEEEEE 6 2 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Z M A J Napisano 12. junij Prijavi Napisano 12. junij Ju3 pa obisk Idrijske Bele in manjši piknik, v smislu ogleda lokacije ter priprav za čez 2 tedna na tej isti lokaciji. 2 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Bini Napisano 12. junij Prijavi Napisano 12. junij pred 2 urama je Z M A J napisal: Ju3 pa obisk Idrijske Bele in manjši piknik, v smislu ogleda lokacije ter priprav za čez 2 tedna na tej isti lokaciji. Se kaj obeta.... Citiraj
Slivka Napisano 17. junij Prijavi Napisano 17. junij Danes sosedu pripeljal dve pnevmatiki. Saj drugače se ne bi preveč hvalil s tem, a je šlo za pnevmatike Trelleborg TM-800 v dimenziji 600/65R38... Drugi dve sta bili pa manjši, samo 540/65R24... 1 Citiraj Od kar imam Forda, sem postal pešec...
jstdoma Napisano 17. junij Prijavi Napisano 17. junij Pred eno uro je Slivka napisal: Danes sosedu pripeljal dve pnevmatiki. Saj drugače se ne bi preveč hvalil s tem, a je šlo za pnevmatike Trelleborg TM-800 v dimenziji 600/65R38... Drugi dve sta bili pa manjši, samo 540/65R24... 2 Citiraj
Alex Napisano sobota ob 18:25 Prijavi Napisano sobota ob 18:25 Včeraj sem bil v Križankah na odličnem koncertu 40 fingers. Publika odlična, atmosfera fenomenalna, kitaristi so pokazali svojo virtuoznost kot vedno so sedaj. 6 1 Citiraj
Z M A J Napisano nedelja ob 10:26 Prijavi Napisano nedelja ob 10:26 Izvedba piknika v ID Beli nam je odlično uspelaaaa 6 Citiraj Lepa kot slika, na sliki pa traktor
Priporočeno sporočilo
Pridružite se pogovoru
Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.