Skoči na vsebino

Košarka

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano
pred 2 urama je SpEkTr napisal:

Upam, da ni kakih trenj znotraj ekipe. Ker to je pa že drugi kiks ampak res kiks v zadnjih 4 tekmah. Eno je, da izgubiš na taki tekmi kot zadnjič z LItvo. Tam lahko čestitaš in rečeš  - super borba , energije in vse. Ampak tole kar je bilo pa včeraj in zadnjič proti Nemčiji, pa res zgleda kot da bi bila tekma prodana.

Upam, da ne kalkulirajo kaj. 🤔

 

 

Napisano

Selektor brez vsakršne avtoritete in karizme, dejansko ga igralci "ne šlivijo pet posto" in nadpovprečne ekipe, ki ima svoj skoraj idealen dan, kot včeraj BIH, hja je na tak način ne moreš premagati.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Hja bomo videli, meni se tudi zdi da je takrat Kokoškov imel drugače poštimano. Čeprav ni bil glasen , kot ni glasen Sekulilč, je morala biti nekje še razlika. Mogoče res karizma...

 

No jaz sem že rekel da leto 2017 bo zelo težko ponoviti, ker za to se ti mora poklopiti res cela gora stvari, tudi sreča.

Napisano

Jaz ne bi drame delal...še. Ta tekma načeloma ni odločala o ničemer razen za Bosance, ki imajo zdaj celo možnost, da minimalno zgubijo z Litvo pa so not in Litva out. Ne bi se čudil, da je to "pomoč" Bosancem, ker ne glede kolk je Litva 3x izgubila je to zelo dobra in nevarna ekipa. Vsi so ji napovedali boj za kolajne in mogoče bi se jo radi znebili, da je ne bo v polfinalu.

 

Namreč naši morajo za prvo mesto premagati tako Nemčijo kot Francijo, kar bi ju morali tudi v primeru, da bi BiH premagali. Izpasti pa mislim, da tudi ne morejo, četudi izgubijo obe naslednji tekmi. So lahko le 3. ali 4. in oboje pelje naprej.

 

 

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Jaz ne bi drame delal...še. Ta tekma načeloma ni odločala o ničemer razen za Bosance, ki imajo zdaj celo možnost, da minimalno zgubijo z Litvo pa so not in Litva out. Ne bi se čudil, da je to "pomoč" Bosancem, ker ne glede kolk je Litva 3x izgubila je to zelo dobra in nevarna ekipa. Vsi so ji napovedali boj za kolajne in mogoče bi se jo radi znebili, da je ne bo v polfinalu.

 

Namreč naši morajo za prvo mesto premagati tako Nemčijo kot Francijo, kar bi ju morali tudi v primeru, da bi BiH premagali. Izpasti pa mislim, da tudi ne morejo, četudi izgubijo obe naslednji tekmi. So lahko le 3. ali 4. in oboje pelje naprej.

 

 

Meni se tudi zdi, da so malce kalkulirali. 

Tako katastrofalno ne morejo metati. 😊

 

 

Napisano

Bratska košarka, pravita? Prijateljska tekma varianta, hehe

  • Všeč 1
  • Haha 2

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Gledam zdaj Srbija:Finska in me precej živcira komentator z govorno napako.

 

Ja, nihče ni popoln, a vendar gre za komentiranje tekme. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
Pred eno uro je Z M A J napisal:

Gledam zdaj Srbija:Finska in me precej živcira komentator z govorno napako.

 

Ja, nihče ni popoln, a vendar gre za komentiranje tekme. :(

Gledam 2polčas pa se mi ne zdi tako hudo......😉

Napisano
pred 12 urami je Z M A J napisal:

Gledam zdaj Srbija:Finska in me precej živcira komentator z govorno napako.

 

Ja, nihče ni popoln, a vendar gre za komentiranje tekme. :(

 

Luka Bassin? Ja je pa vsaj bivši igralec in trener oziroma pomočnik trenerja že kako desetletje in pol. Vsaj znanje ima in zna tudi razložit določene zadeve.

33112_1.png

Napisano

Kakšen imate pa občutek glede SP-ja v odbojki? Nekako se mi dozdeva, da bo glih tisto četrto mesto naše, heh

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Hmm, ne vem ne vem... igrajo proti Ukrajini, ki ji moramo pomagat, da zmaga. Torej Nizozemci so jim jo že pustili, zdaj pa so naši na vrsti, da vržejo puško v koruzo, kjer jo bojo Ukrajinci pobrali in prikorakali na vrh. Sej veš to bo najbolj udarilo ego Putina, če bo Ukrajina prvak. Ukrajina je prišla na prvenstvo namesto Rusije.

 

Teorija zarote... hmmm hahaha 🤣

  • Zmeden 1
  • Ni všeč 1

33112_1.png

Napisano
Pred eno uro je Boss napisal:

Hmm, ne vem ne vem... igrajo proti Ukrajini, ki ji moramo pomagat, da zmaga. Torej Nizozemci so jim jo že pustili, zdaj pa so naši na vrsti, da vržejo puško v koruzo, kjer jo bojo Ukrajinci pobrali in prikorakali na vrh. Sej veš to bo najbolj udarilo ego Putina, če bo Ukrajina prvak. Ukrajina je prišla na prvenstvo namesto Rusije.

 

Teorija zarote... hmmm hahaha 🤣

Ma kakšna Ukrajina neki. Naši jih bodo odpravili z 3:1. In potem gremo v Poljsko.

 

 

Napisano
pred 37 minutami je Alex napisal:

Ma kakšna Ukrajina neki. Naši jih bodo odpravili z 3:1. In potem gremo v Poljsko.

Osebno sem imel občutek, da bi naši težje premagali Nizozemce, tako da imam dober občutek glede Ukrajine, no potem za naprej pa ne več in to potemna koncu pomeni četrto mesto, hehe

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano
pred 51 minutami je Alex napisal:

Ma kakšna Ukrajina neki. Naši jih bodo odpravili z 3:1. In potem gremo v Poljsko.

 

Pa da se ti te beseda pozlatijo :bravo:

 

 

  • Všeč 1
  • Žalosten 1

33112_1.png

Napisano
pred 14 minutami je Z M A J napisal:

Osebno sem imel občutek, da bi naši težje premagali Nizozemce, tako da imam dober občutek glede Ukrajine, no potem za naprej pa ne več in to potemna koncu pomeni četrto mesto, hehe

Tudi sam sem mnenja, da je boljši in lažji nasprotnik Ukrajina. Sem si prav želel, da bi njih dobili. 

 

 

Napisano

Ne vem Alex, a si gledal tekmo Ukrajina-Nizozemska? Nizozemci so bili nesporni favoriti ampak, da izgubijo 3:0 in to 26-16, 25-19 in 25-18 kot je ponavadi razlika ko igrajo prvokategorniki s tretje katagorniki. Se pravi niti blizu niso bili, da bi človek recimo lahko rekel, da je bila borba pa mogoče manjko sreče. Ne, to je bil povoz.

 

Izgledalo je kot, da so se predali pred prvim servisom na tekmi. Ne vem ampak men je tole full čudn. Al drži tisto kar sem prej napisal al so pa Ukrajinci dejansko tako fenomenalni. Če dam tisto namigovanje na stran potem nam bo trda predla, če so res tako dobri v kar sicer dvomim.

 

Ampak nič, bomo jutri videli - mam pa cmok v grlu.

33112_1.png

Napisano
pred 17 minutami je Boss napisal:

Ne vem Alex, a si gledal tekmo Ukrajina-Nizozemska? Nizozemci so bili nesporni favoriti ampak, da izgubijo 3:0 in to 26-16, 25-19 in 25-18 kot je ponavadi razlika ko igrajo prvokategorniki s tretje katagorniki. Se pravi niti blizu niso bili, da bi človek recimo lahko rekel, da je bila borba pa mogoče manjko sreče. Ne, to je bil povoz.

 

Izgledalo je kot, da so se predali pred prvim servisom na tekmi. Ne vem ampak men je tole full čudn. Al drži tisto kar sem prej napisal al so pa Ukrajinci dejansko tako fenomenalni. Če dam tisto namigovanje na stran potem nam bo trda predla, če so res tako dobri v kar sicer dvomim.

 

Ampak nič, bomo jutri videli - mam pa cmok v grlu.

Naši so v košarki proti Bosni tudi izgledali nezainteresirano, a to je le del taktike. Danes pa na polno proti presenečeni Nemcem, ki si mislijo, lako čemo. 😉

 

 

Napisano

Že že, ampak nekaj je če tekma ne odloča, nekaj pa povsem drugega, če zaradi poraza končaš s prvenstvom in si out. Zato Nizozemci pa res niso taktizirali, ampak izgledali so pa izgubljeno kot šolarčki pa čeprav so v skupinskem delu lepo mleli nasprotnike.

33112_1.png

Napisano
pred 5 minutami je Boss napisal:

Že že, ampak nekaj je če tekma ne odloča, nekaj pa povsem drugega, če zaradi poraza končaš s prvenstvom in si out. Zato Nizozemci pa res niso taktizirali, ampak izgledali so pa izgubljeno kot šolarčki pa čeprav so v skupinskem delu lepo mleli nasprotnike.

Vsaka ekipa ima lahko slab dan. Tudi Francozi so v tekmi proti nemčiji izgledali kot kakšna srednješolska ekipa. Ne, obe sta na začetku delovali tako. Mislim, po štirih minutah igre rezultat 3:1 za Nemčijo. Pa saj to je bilo na začetku bolj  kot nogomet, ne pa košarka. 😊

 

 

Napisano

Zdajle nisem nek optimist, ampak NAVIJAMOOOO!!! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Samo tako naprej, točko po točko in enako obrambo do konca. Ko nam bo stekel še met za 3 točke, smo na konju. 😊

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

 

 

Napisano
pred 21 minutami je Alex napisal:

Samo tako naprej, točko po točko in enako obrambo do konca. Ko nam bo stekel še met za 3 točke, smo na konju. 😊

Bah, ko vidim Bradeškota na igrišču, Žigca Dimca, me celoten optimizem zapusti. :(

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa dejte no, valda si @tommzy ne zmišljuje vsega, dobil je slab avto in to je to. Pač če vsem ostalim CX-30 delajo kot morajo še ne pomeni, da se ne da nardit slabega primerka. Tudi dino motorji niso nesmrtni, ne me spraševat kako vem     Kar se tiče klime ja, vse novodobne Mazde hladijo manj, baje da imajo kao bolj ekološko varianto plina, ki očitno ne hladi tolk al ka js vem. In večina, ki prihajaja na mazdo opaža isto. Js na svoji mam zmeraj na auto s temperaturo 20.5, le občasno, ko pridem v vroč avto dam manj, da dlje časa piha na polno in ko se shladi nazaj na 20.5 in konec. Barva, je lepa in krhka, obojega pač ne gre met, vsaj ne pri mazdi  
    • Two old ladies were outside their nursing home, having a smoke, when it started to rain. One of the ladies pulled out a condom, cut off the end and put it over her cigarette, and continued smoking. Lady 1: What’s that? Lady 2: A condom. This way my cigarette doesn’t get wet. Lady 1: Where did you get it? Lady 2: You can get them at any drugstore. The next day, Lady 1 hobbles herself into the local drugstore and announces to the pharmacist that she wants a box of condoms. The guy, obviously embarrassed, looks at her kind of strangely she is, after all, over 80 years of age, but very delicately asks what brand she prefers. Lady 1: Doesn’t matter son, as long as it fits a Camel.
    • 😠   Moj mobitel nima dovolj baterije za slikat, snemati, pošiljati MMS sporočila, ima pa dovolj baterije, da me vsake 5 minut opozori, da je baterija skoraj prazna...   😠
    • In še eden za alfiste. 😃    
    • Za prijatelje si je treba cajt vzet, za prijatelce pa kondom...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.