Skoči na vsebino

xenon lu?i


badjo

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 128
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

he he ne varna modra lu?,?e dobro da imam bol vijol?asto svetlobo mojih xenonk :hohoho: joke!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< prokleti cigani od vlade... <_< po njihovem prepri?anju bi se mogli vozit okol z ugasnjenimi lu?mi da nebi nobenega motili... pravilno nastavljeni so ?ist ql, sej navadne halo. ?arnice so lahka tut raz?telane pa svetijo v tri krasne... <_< sem ?isto za te popolne kite, saj se vozim kdaj pa kdaj okoli zve?er in me motijo t.i. "raz?telan?ki" sam kaj ko jih ne lovijo... poslat na tehni?nega, pol po drugi strani pa vidi? ko na hrva?kem jebejo enga soseda iz kampa in ni blo dneva ko grema kam ko ga neb ustavl pa zate?il zarad ksenonk. pa ma mercedes 400ml z serijskimi ksenoni pa te?ijo u 3pm...

 

sepravi ko bom mel svoj avto vgradim popolni kit zaradi varnosti moje denarnice... beda v glavnem so ti zakoni ko se ho?e? varno igrat te pa jebejo... BV <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< prokleti cigani od vlade... <_< po njihovem prepri?anju bi se mogli vozit okol z ugasnjenimi lu?mi da nebi nobenega motili... pravilno nastavljeni so ?ist ql, sej navadne halo. ?arnice so lahka tut raz?telane pa svetijo v tri krasne... <_< sem ?isto za te popolne kite, saj se vozim kdaj pa kdaj okoli zve?er in me motijo t.i. "raz?telan?ki" sam kaj ko jih ne lovijo... poslat na tehni?nega, pol po drugi strani pa vidi? ko na hrva?kem jebejo enga soseda iz kampa in ni blo dneva ko grema kam ko ga neb ustavl pa zate?il zarad ksenonk. pa ma mercedes 400ml z serijskimi ksenoni pa te?ijo u 3pm...

 

sepravi ko bom mel svoj avto vgradim popolni kit zaradi varnosti moje denarnice... beda v glavnem so ti zakoni ko se ho?e? varno igrat te pa jebejo... BV <_<

 

 

Kaj je fora s tem nastavljanjem vi?ine. Jaz v mojem avtu nimam tega gumba na levi strani spodaj zraven gumba za pranje ?arometov. Vidim da vsi nekaj o tem nastavljanju govorite. Ali mam pol neko ?udno zastarelo izvedbo da kljub ksenonu nimam tega gumba? Samo lu?i mi svetijo lepo v liniji tako kot morajo. Sem pa opazu da koj ko jih upalim ne svetijo visoko ampak nekam v poden in se pol same nekak na?telajo.

 

:ne vem:

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je fora s tem nastavljanjem vi?ine. Jaz v mojem avtu nimam tega gumba na levi strani spodaj zraven gumba za pranje ?arometov. Vidim da vsi nekaj o tem nastavljanju govorite. Ali mam pol neko ?udno zastarelo izvedbo da kljub ksenonu nimam tega gumba? Samo lu?i mi svetijo lepo v liniji tako kot morajo. Sem pa opazu da koj ko jih upalim ne svetijo visoko ampak nekam v poden in se pol same nekak na?telajo.

 

:ne vem:

 

vsed se na haubo pa bo? videl da dvigne sam avto lu?i, pol se pa vsed na paketreger pa jih bo spustil... :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj je fora s tem nastavljanjem vi?ine. Jaz v mojem avtu nimam tega gumba na levi strani spodaj zraven gumba za pranje ?arometov. Vidim da vsi nekaj o tem nastavljanju govorite. Ali mam pol neko ?udno zastarelo izvedbo da kljub ksenonu nimam tega gumba? Samo lu?i mi svetijo lepo v liniji tako kot morajo. Sem pa opazu da koj ko jih upalim ne svetijo visoko ampak nekam v poden in se pol same nekak na?telajo.

 

:ne vem:

 

Kot je ?e Labi omenil, ima? ti to re?eno serijsko.Poglej spodaj levo in bo? videl,da ima? gumb za pranje sprednjih ?arometov.Izprobaj ga,da vidi?,?e ti deluje pranje,ker ?e ima? zelo umazane lu?i(pozimi),ti razpr?i svetlobo in ti ne svetijo pol xenonke prav.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa takole reku, tisti ki imamo naknadno vgrajene xenon ?arnice, in imamo v samih lu?eh projektorski sistem (z le?o pred ?arnico in parabolo, to so serija BG,Xedos 6 in 9, M3 in M6) tistim povsem pravilno svetijo, seveda moramo nastaviti vi?ino snopa, kar pa moti tudi pri navadnih halogenskih ?arnicah. Kako dela pranje ?arometov smo ?e videli, lahko boss pove.

 

 

Se je kdo vpra?al kako bodo preverjali, ?e deluje avtomatska nivelacija ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom pa takole reku, tisti ki imamo naknadno vgrajene xenon ?arnice, in imamo v samih lu?eh projektorski sistem (z le?o pred ?arnico in parabolo, to so serija BG,Xedos 6 in 9, M3 in M6) tistim povsem pravilno svetijo, seveda moramo nastaviti vi?ino snopa, kar pa moti tudi pri navadnih halogenskih ?arnicah. Kako dela pranje ?arometov smo ?e videli, lahko boss pove.

Se je kdo vpra?al kako bodo preverjali, ?e deluje avtomatska nivelacija ? ?zmeden?

 

YavarYe,se popolnoma strinjam z tabo.Ne bodo mogli preverjati,ker ne znajo in se ne bodo sme?ili. :D

Se pa da preverit,?e ve? kako je treba to naredit. ;)

Kar se ti?e pa xenona je res,da tisti,ki imate ?e original projektorje in le?o,to ni nek problem,ker sveti kot original.V?asih pa ?e bolj?e,ker so noter bolj?e xenon ?arnice(temperatura).

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je kdo vpra?al kako bodo preverjali, ?e deluje avtomatska nivelacija ? ?zmeden?

 

:D dva policaja se ti bota u kuferam spravla pa gledala ?e se bojo kje vesoljci za?el prito?vat da spat ne morjo :hohoho::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po moje ne bodo :policaj: kaj dosti modrovali, ?e ni homologacije....tablice dol pa na tehni?ni! :blink:

 

Samo,kako pa bodo vedeli,da ni xenon original ?e na avtu?Kaj bodo vsem pobirali tablice dol? :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo,kako pa bodo vedeli,da ni xenon original ?e na avtu?Kaj bodo vsem pobirali tablice dol? :P

 

Ja dans pa res ni problem preverit, kateri model ma serijsko xnenone, recimo od kerga leta itd... komunikacije , internet....

Verjetno je tud :policaj: jasno, da ga R-petka nima serijsko, ali pa?? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja dans pa res ni problem preverit, kateri model ma serijsko xnenone, recimo od kerga leta itd... komunikacije , internet....

Verjetno je tud :policaj: jasno, da ga R-petka nima serijsko, ali pa?? :whatever:

 

Aha,se pravi,da bojo vsakega,ki ima novej?i avto in bo vstavljen ,preverili na internetu,katerega imajo v policijskih avtih.?e pa je avto ?e od kod uvo?en,bo pa dodatna veselica glede modela avta... ;)

 

Tukaj sem mislil predvsem na novej?e avtomobile in ne na spa?ke,yugote in R 5.Da ne govorimo o tistih,ki imajo ?e vgrajene original le?e in reflektorje in nimajo not xenonk...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? Kako to misli??A ti ne dela ali kaj?

 

deluje ?e v redu in oreng ?prica pod pritiskom samo efekt ?i??enja je pa slab ?e posebej, ?e se je svinjarija prej ?e posu?ila na lu?eh. Po moje bi porabu pol kestla predno bi zadovoljivo spucal lu?i. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

deluje ?e v redu in oreng ?prica pod pritiskom samo efekt ?i??enja je pa slab ?e posebej, ?e se je svinjarija prej ?e posu?ila na lu?eh. Po moje bi porabu pol kestla predno bi zadovoljivo spucal lu?i. :ne vem:

 

Ja,sej zato pa mora? redno preverjati(pred vsakim vstopom v avto),?e ima? ?iste ?aromete. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj sem mislil predvsem na novej?e avtomobile in ne na spa?ke,yugote in R 5.Da ne govorimo o tistih,ki imajo ?e vgrajene original le?e in reflektorje in nimajo not xenonk...

 

Jap, samo debatiral smo o starej?ih avtih ki nimajo vgrajenih original le?, reflektorjev in bla bla... pa majo zdej xsenonke not in ki zelo slepijo in so mote?e...Sicer pa si preberi ?lanek v moto reviji, s katerim se popolnoma strinjam!

 

Kako bodo pa :policaj: ukrepali, je pa njihova stvar, zaradi mene lahko za vsak sumljiv avto pokli?ejo Matota da jim pove a je serijska vgradnja ali.... :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, Volvo in Saab imata to kar dobro re?eno kajne? B)

 

lu?nbri?erji :hohoho: sej ma lada niva isto :bravo:

 

mene pa zanima ?e se da tt kit za ?pric ?pric pucat lu?ke v novej?e avte vgradit ko tega nimajo, npr mazda 5? :ne vem:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, Volvo in Saab imata to kar dobro re?eno kajne? B)

 

Res je. V 4. letih niti enkrat ni bilo potrebno uporabit rob?ke ali krpice, ...pa avto je bil take barve, da je redko obiskoval pralnico....

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bral ta ?lanek, ni ?ist neumen ni pa ?isto tako napisan kot bi moral biti. Kaj ima veze avtomatska regulacija z ble??anjem, me prav zanima v kolikih miljoninksihstotinkah se snop vi?ine lu?i na?tela, ko zapelje? v lukno oz. kucl na cesti in da s tem nebi drugega zable??alo. Potem se temu sistemu na makedamu strga ko ?tela vse povprek da ja ne bo koga zable??alo, bull shit. Res ga serjejo, prvo naj s ceste po?ljejo ljudi ki jim halogenke svetijo ko reflektorji vse povprek, potem tele xenon kite v navadnih lu?eh ipd. Xenon imam cca. 2 leti in blendali so mi cca. 2-3x pa ?e to ko sem ?el po klancu dol, cesta itak na horuk pa ?e de?evalo je. Res bi se lahko za?el vtikat tam kjer bi res nekaj naredili za varnost. ?e pa ?e more biti vse original pa ?price pa avtomatske nastavitve snopa naj mi pa tist pove kako to deluje pri terencih, ko te zaslepi tja v glavo da ti ni? ni jasno, pa gre nasproti al pa vozi za tabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.