Skoči na vsebino

Lepe Mazde


Symon

Priporočeno sporočilo

Danes smo s prijatelji debatirali kako je MX-5 dober avto. Ker sem kar dosti usekan na Nissane z veliko konji sem med vo?njo domov dobil priblisk kako bi MX5 lahko postal ?e bolj?i. Dobil sem sicer idejo, ki je ?e zelooo pre?ve?ena. MX-5+Nissanov SR20DET motor (iz 200SX S13 JDM, S14, S15).

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Pravoverni Mazda?i bi me kri?ali jaz pa pravim, da je tu najbolj?e iz obeh znamk. :rispekt:

 

So pa norci, ki so mojo idejo nadgradili in dali RB25 motor iz Syklinea. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Deeyan, vsak avto je truga v napa?nih rokah. Kdor je vozil ali bil vo?en v nekaj z SR20DE motorjem (Primera GT, 100NX GTi) to?no ve zakaj mi je v?e?. Zelo pro?en avto v vseh obratih, enakomerno vle?e, ?e je pa turbo (200SX) se ga pa da brez odpiranja ma?ine naviti do cca 380 konjev (prijatelj ima 360hp in 50Nm, spomladi gre na 380 ampak mu najbr? ne bo dovolj, bo pa treba odpirati motor in dati kovane interlanse).

 

Enej imam na zalogi dva FWD bloka en menjalnik, ki bi mogo?e pasal ampak nimam glave (mislim od motorja :hohoho: ) pa tudi sesalni kolektor bi rabil od RWD modela ali pa se naredi novega. Druga?e so bile te ideje ravno zato ker me ?e vedno mika spet kak japonski projekt ker so dosti bolj tunabilni pa ?e ve? delov se dobi. sramezljiv Potem bi bil Mazda? in Nissanovec v enem ?usu. :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, to bi bilo res zanimivo, da kej tazga postori?, pa za osnovo jasno Lopatarco - MX5 NA! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Deeyan, vsak avto je truga v napa?nih rokah. Kdor je vozil ali bil vo?en v nekaj z SR20DE motorjem (Primera GT, 100NX GTi) to?no ve zakaj mi je v?e?. Zelo pro?en avto v vseh obratih, enakomerno vle?e, ?e je pa turbo (200SX) se ga pa da brez odpiranja ma?ine naviti do cca 380 konjev (prijatelj ima 360hp in 50Nm, spomladi gre na 380 ampak mu najbr? ne bo dovolj, bo pa treba odpirati motor in dati kovane interlanse).

To pa itak, da ni za vsake roke, tut sam ?e vedno vztrajam na projektu Daihatsu Charade, ampak ker ne najdem original GTti ma?ine zanj, bom najbr? ubral drugo pot in sicer neki tajga :D

 

post-1139-1262013727_thumb.jpg post-1139-1262013753_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi? ravno za Daihatsuja (in naprimer Swifta GTi, Civic 4 gen.) bi marsikdo rekel, da je truga ker je lahek, relativno slaba lega in oreng motor pod haubo. :blush:

 

To?no za Civica ?e za stock varianto pravjo, da je lete?a truga.

 

Druga? pa ja, ?e si umisli? tako ma?ino na takem avtu mor? najprej poskrbet za podvozje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes smo s prijatelji debatirali kako je MX-5 dober avto. Ker sem kar dosti usekan na Nissane z veliko konji sem med vo?njo domov dobil priblisk kako bi MX5 lahko postal ?e bolj?i.

 

 

Ravno to mene mu?i samo jaz bi pa rad vozil miato z V6 sound!!!!!!!!

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"tuning mania Mazda 323F"

Ljudje naj se nau?ijo razliko med tuningom in stylingom. ?zmeden?

 

ja se strinjam, to mene tut moti, da folk ta dva pojma menjuje

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bi pa ?e jaz imel :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.