Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja,ker so drage..... :P

 

cms niso drage....poceni jih prodaja en vulkanizer na zagorju...moram pogledat naslov pa to.

Definitivno ceneje kot OZ...in ja kvaliteta stane.

Razne eta beta niso kvalitetne in pri 17" je to pomemben faktor

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eta beta niti ne dobi? 17". ;)

 

 

Pa v Zagorje se ne mislim vozit. :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eta beta niti ne dobi? 17". ;)

Pa v Zagorje se ne mislim vozit. :P

 

o lenoba lena - pa kaj a misli?, da je Zagorje na drugem koncu sveta? Saj Ally ma diesla pa ne bodo preveliki stro?ki pa ?e mal Slovenije si bosta lahko ogledala :P pa na?la kak?en skriti koti?ek. sramezljiv

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o lenoba lena - pa kaj a misli?, da je Zagorje na drugem koncu sveta? Saj Ally ma diesla pa ne bodo preveliki stro?ki pa ?e mal Slovenije si bosta lahko ogledala :P pa na?la kak?en skriti koti?ek. sramezljiv

 

....kjer bosta lahko v miru prelistala nove kataloge od felten-pomlad/poletje 2008. :P:jupiii:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

o lenoba lena - pa kaj a misli?, da je Zagorje na drugem koncu sveta?

 

He he,ma vem da ni,samo mam jaz takega dobavitelja,ko mi felne v bistvu dostavi. :bravo:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaoo jaz grem tja danes al jutri...se vedno pa ne vem kaj bom vzel.

Nekako mi je skoda deanrja (60eur vec) za michelinke...

Ostane se ER300 in eventuelno P7...

Na koncu pa cist neki tretjega :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaoo jaz grem tja danes al jutri...se vedno pa ne vem kaj bom vzel.

Nekako mi je skoda deanrja (60eur vec) za michelinke...

Ostane se ER300 in eventuelno P7...

Na koncu pa cist neki tretjega :P

 

Pa kupi tak?ne, ki jih je vzel Boss. Po njegovioh besedah morajo biti prava bomba, ?e se res tako noro dobro dr?ijo ceste. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kupi tak?ne, ki jih je vzel Boss. Po njegovioh besedah morajo biti prava bomba, ?e se res tako noro dobro dr?ijo ceste. :bravo:

 

Dr?ijo ?e dr?ijo samo imajo pa zgleda, kar veliko kotalnega upora tako, da gre poraba v nebo :(

 

Kar se tega ti?e zgleda, da so ?e precej slab?e od GY F1.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?ijo ?e dr?ijo samo imajo pa zgleda, kar veliko kotalnega upora tako, da gre poraba v nebo :(

 

Kar se tega ti?e zgleda, da so ?e precej slab?e od GY F1.

 

?zmeden? No pa je tudi pri meni ?la po gobe lahka odlo?itev... :whatever: Sem te ?e mislil preplonkat, zdaj pa bom moral spet tuhtat :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?zmeden? No pa je tudi pri meni ?la po gobe lahka odlo?itev... :whatever: Sem te ?e mislil preplonkat, zdaj pa bom moral spet tuhtat :whatever:

 

Ti bom povedal, ko skurim prvi tank od kar imam gume gor. Sicer sem 1x ?e tankal sam sem imel ?e 250km prevo?enih z zimskimi gumami pa je bila poraba 6,35.

 

Glede na to, da mi BC no?e pod 6.0 litrov predvidevam, da bo poraba tam nekje okrog 6,7 oziroma dobre pol litra ve? kot z zimskimi in ene 3 deci ve? kot z GY F1.

 

 

Saj vem zdele se vas 80% krohota, ko spet porabo omenjam. Ve?ina vas bo rekla pa saj je samo pol litra, kaj se sploh ukvarjam s tem. Ampak pol litra na 100km pomeni pri 40.000km (toliko prevozim na leto) znesek dobrih 200?. 200?...hmmmm...cena vinjete mogo?e. :P

 

Mogo?e bo komu jasno zakaj porabo vedno omenjam.... to je namre? skriti po?iralec denarja za katerega ve?ina sploh ne ve, pa se ga da precej korigitrat ne da bi se moral odpovedati u?itkom v vo?nji. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bom povedal, ko skurim prvi tank od kar imam gume gor. Sicer sem 1x ?e tankal sam sem imel ?e 250km prevo?enih z zimskimi gumami pa je bila poraba 6,35.

 

Glede na to, da mi BC no?e pod 6.0 litrov predvidevam, da bo poraba tam nekje okrog 6,7 oziroma dobre pol litra ve? kot z zimskimi in ene 3 deci ve? kot z GY F1.

Saj vem zdele se vas 80% krohota, ko spet porabo omenjam. Ve?ina vas bo rekla pa saj je samo pol litra, kaj se sploh ukvarjam s tem. Ampak pol litra na 100km pomeni pri 40.000km (toliko prevozim na leto) znesek dobrih 200?. 200?...hmmmm...cena vinjete mogo?e. :P

 

Mogo?e bo komu jasno zakaj porabo vedno omenjam.... to je namre? skriti po?iralec denarja za katerega ve?ina sploh ne ve, pa se ga da precej korigitrat ne da bi se moral odpovedati u?itkom v vo?nji. ;)

 

Se popolnoma strinjam. Za tiste, ki malo prevozijo na leto je sicer res bolj vseeno, za "najin kaliber" pa ni. :blink:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, sej si sam izbral sportno gumo. In vse sportne gume imajo velik kotalni upor. Kaj se pritozujes :)

 

Jaz bom izgleda kar michelinke kupil

@bojc: te gume k jih ma zdaj boss, sem mel jaz do zdaj...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, sej si sam izbral sportno gumo. In vse sportne gume imajo velik kotalni upor. Kaj se pritozujes :)

 

Jaz bom izgleda kar michelinke kupil

@bojc: te gume k jih ma zdaj boss, sem mel jaz do zdaj...

 

Bemu, ?e jih imata oba, morajo bit dobre! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, sej si sam izbral sportno gumo. In vse sportne gume imajo velik kotalni upor. Kaj se pritozujes :)

 

Jaz bom izgleda kar michelinke kupil

@bojc: te gume k jih ma zdaj boss, sem mel jaz do zdaj...

 

Mah saj ne vem, ?e se glih prito?ujem... ker feeling v vo?nji je super in zato vzamem v zakup tudi ve?jo porabo. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah saj ne vem, ?e se glih prito?ujem... ker feeling v vo?nji je super in zato vzamem v zakup tudi ve?jo porabo. :bravo:

 

 

Kaj pa stare F1-smrekca se pa ne da ve? dobit? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u ?e to Labi, kolk kilometrov si rekel, da si ve? prevozil s Potenco kot z F1?

 

Kaj pa stare F1-smrekca se pa ne da ve? dobit? :ne vem:

 

Se da, La?i? jih je imel ... samo sem se jim odpovedal, ker zdr?ijo komaj kak?nih 30.000km in to normalne vo?nje... ?e bi bil divjak in rezal ovinke verjetno ?e 20.000 ne bi naredile. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa stare F1-smrekca se pa ne da ve? dobit? :ne vem:

 

Da se da...pa se poceni so te gume. Edino, ce jih bos vzel moras zalo pazit kjer so narejene. Made in germany je ok, vse drugo bolj zanic (kar se tudi vidi v ceni). Jutri zjutraj grem. Lahko skupaj greva ce hoces?

u ?e to Labi, kolk kilometrov si rekel, da si ve? prevozil s Potenco kot z F1?

 

Z F1 sem naredil 30-35.000km ce se prav spomnim, s tem da zadnjih 5000km je bla drsalnica.

RE050 pa kakih 40.000km in do konca so ble spica.

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u ?e to Labi, kolk kilometrov si rekel, da si ve? prevozil s Potenco kot z F1?

Se da, La?i? jih je imel ... samo sem se jim odpovedal, ker zdr?ijo komaj kak?nih 30.000km in to normalne vo?nje... ?e bi bil divjak in rezal ovinke verjetno ?e 20.000 ne bi naredile. :ne vem:

 

Pa kolikor se spomnim, si rekel, da na koncu tudi oprijem ni ve? dober ali se motim. A obstaja kak?en link za te, ki jih ima? sedaj?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojc linkov kokr ces :)

 

1. http://www.tirerack.com/tires/tires.jsp?ti...=Potenza+RE050A

 

2. http://www.tyres-online.co.uk/tyretest/bridgestone.asp

 

3. http://www.testberichte.de/test/produkt_te...7_y_p47158.html

.

.

.

 

Zanimivo pa, da po UTQG (uniform tire quality grade) imajo vse bridgestonke A za temperature, A za traction in treadwear med 140 in 240...

Recimo Pirelli P7 ima A za temp AA za traction in 280 wear...Ni mi jasno kako lahko ima P7 boljsi traction (traction v teh testih pomeni zaviranje v mokrem)...Ok spet filozofiram :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Labi, tudi jaz razmi?ljam o P7. Gor imam ?e vedno ta stare Pirelli gume, spomnim pa se, da si mi enkrat rekel, da so P7 odli?ne...

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala Labi, tudi jaz razmi?ljam o P7. Gor imam ?e vedno ta stare Pirelli gume, spomnim pa se, da si mi enkrat rekel, da so P7 odli?ne...

 

 

no dejte ?e nabavt pa ne cincat :bravo::D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bom jutri, Bojc a gres z mano?

 

?al ne morem... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.