Skoči na vsebino

Gume 2008


LabiGT

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 500
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Kolk pa je realna poraba izra?unana na roke?

 

A pumpa? 3.0 bara?

 

A vozi? kak?en sranje na strehi - recimo prtlja?nik?

 

 

Na roke ?e nisem izra?unal, opazil sem samo na BCju.

Napumpano imam 2,8 (kot sva govorila).

Na strehi nimam ni?...

:(:(:(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Daj 3.0 napumpi... itak pumpa? na bencinski in ko pride? do tja so gume ?e segrete tako, da je realen "hladni" tlak potem 2.8.

 

Pa ra?unaj na roke oziroma uporabi spletno stran poraba.com.

 

A naj dofilam s plinom ali kar z zrakom? :ne vem:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Oj!

 

Kon?no sem naro?il letne gume - ker sem GYF1 prodal skupaj z mazdo... Audi je pa mel gor Michelinke pilot ampak samo 16 col pa bodo romale na o?etovega pi?oj?ka 407... da mi bodo original litke ostale za zimake...

 

Mel sem kar nekaj pomislekov in dolgo izbiral - ampak odlo?itev je padla:

 

feltne Tomasson TN6 black edition 18 col

http://www.tomason.de/tn6_blackedition.php

 

in gume Dunlop sport maxx TT 245/40/18

http://www.siol.net/avtomoto/tehnika/2008/...rt_maxx_tt.aspx

 

Rad bi kak?no mnenje, ?e ima kdo kako izku?njo - vem da so gume nov model zato tudi tako te?ko dobim informacije - in pa standardno vpra?anje - KOLIKO NAJ JIH NAPUMPAM?

 

Pa ?e cena - pri nas sem pregledal vse spletne strani - pa ni? cenika nikjer. Vzel mi je 300? po gumi za komplet, z dostavo domov in plinskim polnenjem pa centriranjem in monta?o. Se pravi 1.200? total.

 

Lp Kuscar

 

p.s. sliko nalimam ko jih prevzamem in zmontiram

5578_1.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Dunlop Sp Sport MAXX (predhodnico) in kot "umirjen" voznik lahko povem da so DRAGE samo so pa odli?ne, bolj ?e jih silim v drsenje bolje dr?ijo, mogo?e se jih rahlo sli?i, samo ni problema ?e po?teno opravljajo svoje delo. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JAz sem ze 2 meseca nazaj nabavil Bridgestone Turanza ER300. Bomo vidl cez 14 dni, kako se kaj obnesejo.

lp

 

BRIDGESTONE TURANZA ER300 DEFINITIVNO DOBRA IZBIRA :bravo: . RAVNO PRAV?NJA GUMA ZA ZADOVOLJIVO TAKO DINAMI?NO KOT EKONOMI?NO VO?NJO, HITROST V OVINKIH JI NI TUJA (DSC OFF-SE RAZUME). RES PA JE, DA DAJEM MNENJE NA PODLAGI IZKU?ENJ PRI SVOJI TROJKI, KI JE BILA NA NOVO OBUTA MARCA LETOS. A GLEDE NA TO, DA GRE ZA DIMENZIJO 205//55/16 COL (HITROSTNI RAZRED 91V-DO 240km/h) BI SE MORALE ENAKO DOBRO DR?ATI TUDI NA ?ESTICAH.

 

VSEENO PA BI BILO SMOTRNO V ZAKUP VZETI RAZLIKO V TE?I MED TROJKO IN ?ESTICO TER ZADEK PRI NESPORT VERZIJAH. MOGO?E EDINI FAKTOR, KI BI LAHKO VPLIVAL NA NEKOLIKO DRUGA?NO OBNA?ANJE OMENJENE GUME, A ZOPET NA PODLAGI IZJEMNEGA PODVOZJA ZOOM GENERACIJE.......NITI NE.

 

 

VSEKAKOR PA....?E IMATE TROJKO, STE Z ER300 ZMAGALI.... :vesel:

 

B&F PNEUMATIC CENTER....S POPUSTOM 4 KOSI 205%NEKAJ ?EZ 450 EUR....MORAL PA BI ?E PREVERITI NA RA?UNU DOMA.

 

 

 

UPAM, DA BO IZKU?NJA V POMO?, ZA VE? INFO NIKAR ?PARAT VPRA?ANJ. ZATO SMO TUKAJ!

 

Lp!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

B&F PNEUMATIC CENTER....S POPUSTOM 4 KOSI 205%NEKAJ ?EZ 450 EUR....MORAL PA BI ?E PREVERITI NA RA?UNU DOMA.

Lp!

 

 

Ja so kar uredu. Samo jst sm jih dobil po 82 eur kos...se pravi 328 EUR-205/55/16 W hitrostni razred.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj!

 

Kon?no sem naro?il letne gume - ker sem GYF1 prodal skupaj z mazdo... Audi je pa mel gor Michelinke pilot ampak samo 16 col pa bodo romale na o?etovega pi?oj?ka 407... da mi bodo original litke ostale za zimake...

 

Mel sem kar nekaj pomislekov in dolgo izbiral - ampak odlo?itev je padla:

 

feltne Tomasson TN6 black edition 18 col

http://www.tomason.de/tn6_blackedition.php

 

in gume Dunlop sport maxx TT 245/40/18

http://www.siol.net/avtomoto/tehnika/2008/...rt_maxx_tt.aspx

 

Rad bi kak?no mnenje, ?e ima kdo kako izku?njo - vem da so gume nov model zato tudi tako te?ko dobim informacije - in pa standardno vpra?anje - KOLIKO NAJ JIH NAPUMPAM?

 

Pa ?e cena - pri nas sem pregledal vse spletne strani - pa ni? cenika nikjer. Vzel mi je 300? po gumi za komplet, z dostavo domov in plinskim polnenjem pa centriranjem in monta?o. Se pravi 1.200? total.

 

Lp Kuscar

 

p.s. sliko nalimam ko jih prevzamem in zmontiram

 

 

 

LP!

 

KUSCAR!

 

IZKU?ENJ Z 18 COL, NITI Z AUDIJI NIMAM, A JE DOBER PRIJATELJ (REALEN IZOBRA?EN ?LOVEK) VELIKO SLU?BENO NA POTI IN ZADNJIH NEKAJ LET KILOMETRE (SRBIJA, ITALIJA ITD...) PREMAGUJE Z 4 LETA STARIM EDINIM V SLO BMW SERIJA 5 S.M.G. GRE ZA REDEK IN OMEJEN PRIMEREK BAVARIE Z SKORAJ 300KM (MOTOR NAD 4000 ccm) NA KATERIH IMA FULDINE PNEVMATIKE. Z NJIMI NI ZADOVOLJEN, KER NA VE?JIH AVTOMOBILIH DELUJEJO PREMEHKO :( (TUDI POPREJ NA VE?JIH SLU?BENIH VOZILIH ENAKO).TUDI NA DE?EVNI IN SNE?NI PODLAGI SO SE POKAZALE ZA NE 100% (IN TUKAJ OMENJA ZADNJI POGON BMW KOT ZANEMARLJIV FAKTOR, KER JE OB?UTEK TUDI KLJUB TEMU ?E VEDNO PREVE? NEPRI?AKOVAN).

 

 

VE? MOGO?E OD DRUGIH ?LANOV.....TOLIKO OD MENE.

 

 

 

PA SRE?NO NA CESTI!

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je komu zataknil CapsLock, naj si kupi novo tikovnico, ?e pa samo ne ve kdaj se uporablajo velike in male ?rke pa naj gre v ?olo.

Prosim, hvala.

 

 

Druga?e pa vsbina je bistvena. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Ker se bliza zima nameravam kupiti nove gume za M6 karavan R16. Kaksne gume predlagate in ali se bolj splaca imeti 195 ali 205/55/16. Osebno se bolj nagibam k Dunlopu 3D. Kaj mislite o tem?

 

lp,m.

 

Sicer je za to podro?je "zadol?en" dr. tyre Labi,a bom poizkusil odgovotiti jaz.?e bo? veliko vozil pozimi in hitro,predvsem pa po suhih cestah,se ti mogo?e spla?a imeti gor 205-ke.Za sneg je pa bolj?a izbira 195/65/15,katere uporabljam tudi sam.Dunlop 3D so pa prava izbira-imam jih zadnjo sezono(kakor tudi nekaj ostalih tu na forumu) in so res super.So izredno tihe in dobre na snegu. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz predlagam pocakat do novembra...se je poletje :)

Drugace pa odvisno, ce bo zima ista kot lansa potem sploh ne bi dal zimskih gor.

Ce pa bo sneg potem ti je Alex vse povedal. Se pa splaca pocakat na kaksen test, ker sigurno bo kaka nova zimska guma. (sem tud mel 3D in sem bil zadovoljen)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz predlagam pocakat do novembra...se je poletje :)

Drugace pa odvisno, ce bo zima ista kot lansa potem sploh ne bi dal zimskih gor.

Ce pa bo sneg potem ti je Alex vse povedal. Se pa splaca pocakat na kaksen test, ker sigurno bo kaka nova zimska guma. (sem tud mel 3D in sem bil zadovoljen)

 

He,he,Labi res je poletje...ma tudi za smu?anje se rihta ?e zdej. ;)

No,sem se pa le nekaj nau?il o gumah. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,Labi res je poletje...ma tudi za smu?anje se rihta ?e zdej. ;)

No,sem se pa le nekaj nau?il o gumah. :D

 

Jaz imam na svoji Dunlop FastResponse - dobra guma ni kej, tiha, prime, v dezju ima linijo ni akvaplaninga. pri 30.000 (20k so mele vmes zimske) so se ko nove....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Jaz predlagam pocakat do novembra...se je poletje :)

Drugace pa odvisno, ce bo zima ista kot lansa potem sploh ne bi dal zimskih gor.

Ce pa bo sneg potem ti je Alex vse povedal. Se pa splaca pocakat na kaksen test, ker sigurno bo kaka nova zimska guma. (sem tud mel 3D in sem bil zadovoljen)

 

 

Evo: test zimskih pnevmatik

amzs

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.