Skoči na vsebino

ALU plati??a pozimi


Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

?eprav je poletje, imam eno "zimsko" vpra?anje. Me zanima, ?e je res za zimske razmere in zimske gume bolj primerno obi?ajno jekleno plati??e? Na strani enega ponudnika gum sem zasledil, da prodaja ALU plati??a, ki so dodatno za??itena za zimske razmere. Ima kdo kak?ne izku?nje?

 

LP Andrej

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

?eprav je poletje, imam eno "zimsko" vpra?anje. Me zanima, ?e je res za zimske razmere in zimske gume bolj primerno obi?ajno jekleno plati??e? Na strani enega ponudnika gum sem zasledil, da prodaja ALU plati??a, ki so dodatno za??itena za zimske razmere. Ima kdo kak?ne izku?nje?

 

LP Andrej

 

 

Labi bo vedel ve? povedat, ampak meni se vse skupaj zdi larifari. Dana?nji materiali so tako dobri, da ni nikakr?nega govora ve? o problemu s temperaturo. Jaz jih imam ?e 3 leta, pa ni popolnoma nobenih problemov.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bojc je vse povedal.

Edini minus je ta, da ce mislis dat verige potem bos lepe feltne najrz poskodoval (praske)

drugace pa ni problemov

 

 

aha se to: ni problem temperatura ampak sol, ki je lahko agresivna. Ampak so feltne zascitene tudi proti temu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa samo tako pise, da bolj fancy zgleda in so lahko zato malo drazje :):danzoman:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa samo tako pise, da bolj fancy zgleda in so lahko zato malo drazje :):danzoman:

 

:bravo::bravo::bravo: To?no tako.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mislm da nebi smel bit nobenga problema, sam pa? redno per avto in feltne (k bo sol na cesti), pa bo use ok.

 

prej?njo zimo so original mazda 15" felne ?ist normalno prestale. ni? lupanja ali kak?nih po?kodb. Pa? sem vsake tolko malo spral s karcherom, kar pa tut za celotno podvozje ni slabo. Je pa res, da sem ?e videl grdo razpokane poceni felne. Se spla?a za kak?nimi rabljenimi dobrimi pogledat. Jaz sem jih dobil ugodno pa so ?ist ql za zimo.

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res ne razumem zakaj tok komplicirate s temi alu feltnami pozimi...

ce bi ble slabe za pozim bi vsi avti (serijsko) imeli jeklena platisca...

 

Ja,res je.Edino res kak?ne poceni slabo prebarvane znajo bit problemati?ne.Ampak tudi poleti ne samo pozimi.

 

To vse skupaj je bolj kot ne reklamni trik,da prodajo ?im ve? alu-plati??.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,res je.Edino res kak?ne poceni slabo prebarvane znajo bit problemati?ne.Ampak tudi poleti ne samo pozimi.

 

To vse skupaj je bolj kot ne reklamni trik,da prodajo ?im ve? alu-plati??.

 

 

To?no tako. Edino verig se je treba izogibat.

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.