Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Mah folk neresn totalno - sm dal oglas, da podarim otro?ko posteljico in pa banjico za kopanje dojen?ka, pa vsi kli?ejo, pol pa da naj jim jaz dostavljam, halo? O?itno ?e ni krize v tej dr?avi!!! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vneto grlo je najbolj?a ledeno mrzla cocacola - sam ne ga srat s kak?nimi mla?nimi ?aj?ki, ker samo bakterijam omogo?a? lepo toplo vla?no bivanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcerej mi je zacela dpf lucka utripat. pismo. bo treba servis naredit by by 300e. klicem mocnika pravi da naj se ne vozim dalec,ali naj preprosto ignoriram lucko se ene 500km. k ni glih najboljse stanje ta teden.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcerej mi je zacela dpf lucka utripat. pismo. bo treba servis naredit by by 300e. klicem mocnika pravi da naj se ne vozim dalec,ali naj preprosto ignoriram lucko se ene 500km. k ni glih najboljse stanje ta teden.

 

V navodilih tudi pi?e kaj je treba narediti....sicer ne vem ali ko utripa ali ko gori - preberi, mora? iti na obrate za dalj ?asa

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vcerej mi je zacela dpf lucka utripat. pismo. bo treba servis naredit by by 300e. klicem mocnika pravi da naj se ne vozim dalec,ali naj preprosto ignoriram lucko se ene 500km. k ni glih najboljse stanje ta teden.

 

Najprej poglej ?e ni samo preve? olja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bevga Klijota ma? al pa Kanguruja, ?e si pri Simonu?! :harhar:

 

Rde?ga dobu...se prav spomnim ?asov ko sem imel Renoja s pribli?no isto opremo (brez servo,brez abs, brez klime, "bosansko" elektri?no odpiranje ?ip :hohoho: ), belga je ena pred mano dobila. No sam upam da mi on zrihta zadevo, ker tole se ?e predolgo vle?e vse skupi :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U ?em je te?ava? :blush:

 

Ko zapeljem ?ez luknjo (kanali, oz. ?e se vozim po neravni uni?eni cesti npr. desni pas Celov?ke), mi zamika zadnji del avta v levo, ga poravna in spet v levo, ga poravna ipd.), pri vi?jih hitrosti se pa to zelo pozna...npr. nad 100 km/h ?ez most na obvoznici,avtocesti ko zapelje? ?ez tisto zadevo ki lo?uje most od "celine"., smo pa zamenjal ?e prve roke, zadnje spodnje roke (zdej je vsaj v ovinku mir), amortizerji stestirani in so ok...tako da....ma ?udno vse skupaj....bomo vidl ?ez par urc ?e je kon?no odkrito kaj je narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko zapeljem ?ez luknjo (kanali, oz. ?e se vozim po neravni uni?eni cesti npr. desni pas Celov?ke), mi zamika zadnji del avta v levo, ga poravna in spet v levo, ga poravna ipd.), pri vi?jih hitrosti se pa to zelo pozna...npr. nad 100 km/h ?ez most na obvoznici,avtocesti ko zapelje? ?ez tisto zadevo ki lo?uje most od "celine"., smo pa zamenjal ?e prve roke, zadnje spodnje roke (zdej je vsaj v ovinku mir), amortizerji stestirani in so ok...tako da....ma ?udno vse skupaj....bomo vidl ?ez par urc ?e je kon?no odkrito kaj je narobe.

 

On ne misli na mazdo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega sm vidu dans pr Pelku tvojo ?rnuhinjo, pa o?itno ima? samo zadnje pu?e zani?, mi jih je pokazu in so v nikakr?nem stanju! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega sm vidu dans pr Pelku tvojo ?rnuhinjo, pa o?itno ima? samo zadnje pu?e zani?, mi jih je pokazu in so v nikakr?nem stanju! :whatever:

 

Sem se sli?al z njim danes ja...jutri bo avto fertik...sem dobil obnovljeno zadevo, tako da bo komplet tisto ?elezo s pu?ami zamenjal (je kar nekaj ?elezja), dela pa tudi ker je potrebno vse razmontirati zadaj + ?e optika seveda. No kot ka?e bom imel 3/4 podvozja skoraj novega tako da...bo vsaj mir en cajt, upam, res pa ne vem kako je do tega pr?lo, glih grdo z avtom ne delam :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Pa še nekaj, zgoraj govoriš o C pnevmatikah.   Pa so Ventus Prime 3 kombi pnevmatike? Ne najdem zdaj sheme, samo to ni kombi model.   Povej točno kaj piše v homologaciji pa ti najdem izbiro, ker tvoja izbira je sumljiva, če ni ne vsebuje niti prvovgradnje.    
    • @Slivka Prosim poglej krepko angleško besedo na vrhu razpredelnice. Wear => obraba. In ta tabela je samo glede obrabe.   Ko bom imel kaj časa pogledam za gume. Te boš znucal po 2 kompleta na leto.
    • Tudi 2023 jih je Golob postavil. Primerjaj prosim prispevke v času prejšnje vlade prosim.   Ko so cene surove nafte višje, se niža trošarina. Zdaj se pač viša, ker se surovina niža....
    • Zakaj nisem presenečen?   Spet Kitajci...   Prišli so na idejo, da bi namesto baterij imeli kaj "jedrski reaktor". In so izdelali "baterijo" BV100, v kateri je radioaktivni izotop nikelj-63. Iz te "baterije" dobijo 100 mikrovatov pri napetosti 3 volte kar 50 let. "Baterija" ima mere 15x15x5 mm. Baje sevanje za zdravje ni škodljivo, ker je zelo šibko. No, to jim verjamem. Od ene "baterije" je sevanje šibko. Kako bo pa, ko bo na vlaku kakšnih 150 ljudi in bo vsak imel mobitel s tako baterijo? In kako bo to potem zgledalo na smetišču? Bomo "baterije" odlagali med jedrske odpadke?    Mah, mogoče boljše, da grem spat in ne premišljujem naprej...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.