Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sem se s te?kim srcem lo?il od dinar?kov... pa je ?lo ve? k jurja ? za registracijo... :(

 

Sm pa vsaj enkrat vidu kak 500din od ojrov zgleda...

 

...Pa se nach ne pusti klonirat... al pa da bo one solde za 5? ?e kake 0 nalezu, ko se je v dnarnci valal. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh, je rekla ena stara teta ko ma Golfa II: lansko leto sm ga ?e dala kasko, letos pa ne ve?, ker so mi rekl, da se mi ne spla?a XD :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam 67e/mesec.. parking, svetila, stekla.

 

parkinga pa js ne dajem ve?, ker more bit avto prov butnjen, da ti ga upo?tevajo, risov pa sploh ne upo?tevajo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

parkinga pa js ne dajem ve?, ker more bit avto prov butnjen, da ti ga upo?tevajo, risov pa sploh ne upo?tevajo

 

katera zavarovalnica??

 

V kratkem pi?im na triglav zaradi tiste ?rte potegnjene s klju?em....pa naj da pod vandalizem al pa parking, mi ?ist dol visi, je pa ?e par stvari za popravit na vratih, glede na to da so mi tudi na parkingu pobutali in ej vdrtina dolga cca. 15cm in se od strani prav grdo vidi, ko direkt pogleda? je pa ni videt. Ma da vse po?timajo, mamicu***je**, ?e ?e pla?ujem jurja na leto za vse skupaj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katera zavarovalnica??

 

V kratkem pi?im na triglav zaradi tiste ?rte potegnjene s klju?em....pa naj da pod vandalizem al pa parking, mi ?ist dol visi, je pa ?e par stvari za popravit na vratih, glede na to da so mi tudi na parkingu pobutali in ej vdrtina dolga cca. 15cm in se od strani prav grdo vidi, ko direkt pogleda? je pa ni videt. Ma da vse po?timajo, mamicu***je**, ?e ?e pla?ujem jurja na leto za vse skupaj.

 

?e ma? pod vandalizem pol nebi smel bit problema

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sa, kok mata pa bonusa?

 

Mene nov TDI pride full kasko 1300? :huh:

 

 

Jest ?e pla?ujem grehe enga kupon?ka.. tko da sem pri 15%... ?eprav se mi zdi to neki mal, in glih bobnmam vse police skupi, ker se mi zdi da je klju -15% tole vseeno premal. Ker 5 let mam samo Mazdo, pa ?e bi samo to ?tel bi blo cca. 15%, tko sem mel pa ?e ene 4 leti prej Accidenta od Hyundaja. Tko da mi neki tarifni razredi stri?ejo...

 

Poleg obveznih zadev, mam pa ?e vreme, parking in stekla. Po en stran mi je ?al, da sem parking uzel, je 200?.

 

Se mi pa zdi, da vsaki?, ko bi mogu met 5% popusta ve?, pla?am ve?....

 

Sm gledu police.. 2 let nazaj 1044, lansko leto 1066, pa ko naj bi mel 5% pospusta ve? :ne vem: ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi pa zdi, da vsaki?, ko bi mogu met 5% popusta ve?, pla?am ve?....

 

Sm gledu police.. 2 let nazaj 1044, lansko leto 1066, pa ko naj bi mel 5% pospusta ve? :ne vem: ...

 

Nisi edini. Vsako leto malo podra?ijo (?eprav na ra?un bedakov, ki grejo ?trihati pol avta za vsako pikico ali zaradi takih ki izkori??ajo sistem) in je bilo isto kot lani. No lani sem imel ?e kasko je bilo dra?je ampak ko sem dal izra?unati ?e kasko za letos bi bilo prakti?no isto. Pa pri 1000? bi ?lovek pri?akoval, da se 5% pozna ve? kot nekaj evrov. :vskalo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pride cca 1200?, oboje s cestnino in vsemi stro?ki z registracijo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pride cca 1200?, oboje s cestnino in vsemi stro?ki z registracijo.

 

mi2 sva pol tam tam...

adriatic namre? Seata ne obravnava kot Rent-a Vag.....

Triglav ma pa za krajo u la la ceno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katera zavarovalnica??

 

V kratkem pi?im na triglav zaradi tiste ?rte potegnjene s klju?em....pa naj da pod vandalizem al pa parking, mi ?ist dol visi, je pa ?e par stvari za popravit na vratih, glede na to da so mi tudi na parkingu pobutali in ej vdrtina dolga cca. 15cm in se od strani prav grdo vidi, ko direkt pogleda? je pa ni videt. Ma da vse po?timajo, mamicu***je**, ?e ?e pla?ujem jurja na leto za vse skupaj.

 

Tlele bo? mogu objestnost in ne parking uvelavljat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se je dalo vse zment :) So dali tudi betonski steber na parking k sem ga obdrajso s fordom in podobno - seveda spet govorim o Kranju, kjer so ljudje druga?ni.

 

KAr se ti?e pa klju?a pa je v ful kasku vandalizem brez odbitne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da ni dobro vseh "uslug" v javnem delu foruma razlagat! :blush:

 

No ja sicer je tudi v ?rno belem tisku

 

OSNOVNA KASKO KRITJA:

Dogodki v prometu: Zavarovalnica pokrije neposredno ?kodo na zavarovanem vozilu zaradi prometne nesre?e, v primeru tr?enja z drugim vozilom oziroma udele?encem v prometu, tr?enja v oviro, zdrsa s ceste, prevrnitve, padca zunanjih predmetov na vozilo, zra?nih plovil in njihovih sestavnih delov. Prav tako je krita ?koda, ki nastane na tapeciranih delih vozila ob nudenju pomo?i osebam, po?kodovanim v prometni nesre?i, pa tudi ?kodo zaradi namernega po?kodovanja zavarovane stvari, ?e gre za prepre?itev ve?je ?kode na zavarovani ali drugi stvari ali ljudeh.

 

Po?ar: Pokrita je ?koda na zavarovanem vozilu, ki je posledica po?ara z razvojem plamena, direktnega udara strele, eksplozije in nenadnega zunanjega toplotnega ali kemi?nega delovanja.

Tatvina: Pokrita je ?koda na zavarovanem vozilu, ki je posledica tatvine ali ropa vozila, protipravnega odvzema vozila, pa tudi ?kodo na vozilu in njegovih sestavnih delih, nastalo pri izvedbi ali poskusu izvedbe teh kaznivih dejanj pod pogojem, da je bilo vozilo zaklenjeno ali v zaklenjenem prostoru.

 

Posebni dogodki: Pokrita je ?koda na zavarovanem vozilu, ki je posledica dru?benopoliti?nih dogodkov (demonstracij, manifestacij, javnih shodov, stavk), zlonamernih in objestnih dejanj tretjih oseb (udarci, odrgnine, lom delov vozila ...), naravnih nesre? (viharja, poplav, valov, hudourni?kih ali visokih voda, to?e, sne?nega in zemeljskega plazu).

 

In pa triglav

SPLO?NO KASKO ZAVAROVANJE

 

Zavarovanje splo?nega avtomobilskega kaska krije ?kodo zaradi uni?enja ali po?kodovanja zavarovanih stvari, ki je posledica presenetljivih in od zavarovan?eve ali voznikove volje neodvisnih dogodkov, ki nastanejo:

 

v prometu in mirovanju: prometna nesre?a, tr?enje, prevrnitev, zdrs ali padec vozila, udarec ali padec kakega predmeta, snega ter ledenih sve? ali tvorb;

zaradi dejanj tretjih oseb: nasilno ali objestno dejanje, manifestacije in demonstracije;

 

ampak ne vem ali je odbitna ali ne...?e je se ti ne spla?a ker ti vsak klepar za ceno odbitne brez izgube bonusa popravi 2m2 pleha

 

Ima pa vsaj Adriatic veliko lep?e razlo?eno zadevo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.