Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ni shame on me, je le ena od stvari, ki jo je napoleon prinesel

 

Today, it is mainly produced in the northern Italian regions of Piedmont and Lombardy. Whole cow's milk is used, to which starter bacteria is added, along with spores of the mould Penicillium glaucum. Penicillium roqueforti, used in Roquefort cheese, may also be used.[citation needed] The whey is then removed during curdling, and the result aged at low temperatures.

 

V Como, ki naj bi bil del geografskege regije gorgonzole so mi vedno rekli, da je to kopija :)

 

Bha to je kot bi primorcu reku da teran ni njihov in polenta tud ni slovenska tradicionalna jed..

Sem bil totalno presene?en na italijanskem ve?eru v ZDA neko?...

http://www.lifeinitaly.com/food/polenta.asp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

usposobil printer......(kopirc/scanner :vskalo: , to je bolj va?no...mam ?e laserca)

 

 

2 Jul 2012, 02:05

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

po 6 mesecih so za?eli novi TRW diski z istoimenskimi plo??icami spet trest...

 

danes opravil optiko in balansiranje koles... diagnoza... glej vrstico vi?je...

 

jebemumilo?ajfo...

 

grem v akcijo, ?e se da kaj z reklamacijo re?iti... mogo?e, da bi vzel kake druge diske...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni to ?e pred enimi ?tirimi leti?

 

nope...

 

Maseratti GT je zame njegov TOP

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo da hrva?ki zakon velja tudi za nas...do 25 leta je vsak voznik za?etnik (pri njih) in ne sme voziti avtomobila mo?nej?ega od 80kw (js mam 81 in 24 let, hell yea:) ) ...in mora izven naselja voziti 10 km manj.. ful fajn ane?... vem da ta zakon pr njih ?e kr nekaj let obstaja.. sam da vela tudi za tujce?

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo da hrva?ki zakon velja tudi za nas...do 25 leta je vsak voznik za?etnik (pri njih) in ne sme voziti avtomobila mo?nej?ega od 80kw (js mam 81 in 24 let, hell yea:) ) ...in mora izven naselja voziti 10 km manj.. ful fajn ane?... vem da ta zakon pr njih ?e kr nekaj let obstaja.. sam da vela tudi za tujce?

 

zakon velja v dr?avi, za doma?ina, tujca, psa, ilegalca....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za tujce ne more veljat, se pravi v smislu; v Zr?e se pripelje nek ultra super duper frajer, npr. 23-letnik in fura L Murcielago. In kaj mu bodo zdej vrli HR :policaj: nardili, ker ?e nima dopolnjenih 1/4 stoletja? :hudicek::jupiii:

 

Aja, lahko ga zaprosjo, ?e se lohk pofotkajo z makino. :punk::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakon velja v dr?avi, za doma?ina, tujca, psa, ilegalca....

 

 

Nekatere zadeve veljajo samo za "lokalce" (drzavljane) ... Recimo kazenske tocke tebi kot tujcu recimo v Nemciji ne bodo dali.... Podobno je pomoje tudi v tem konkretnem primeru na hrvaskem ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se se vedno ne bom strinjal. Na hrvaskem na primer je prepovedano voziti otroke spredaj do 12 leta, brez izjem. Velja za vse.

V VB lahko do 21 leta vozis samo dizla z omejitvijo kw jev - velja za vse...

V franciji sedaj vsi potrebujejo alkotest v avtu, tudi tujci...

 

Zakon je zakon, a potem tujcem ni treba tukaj se privezati, voziti z lucmi ??

Jaz se vedno kamor grem orientiram po zakonih drzave....

 

Drugo je potem zavarolnica pa to

 

:ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zdej berem:

 

Pravilo. "Skladno z zakonom o varnosti prometa na cestah je mladi voznik vsak v starosti od 16 do 24 let. Zakon glede na dr?avljanstvo in kraj prebivanja ne dela nobene razlike; velja za vse enako."

 

vir: Zurnal24

 

Midva sva pa ?e ?ez 24 :hohoho:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mislm da tole te?ko velja za tujce, ker torej ?e bi jst bil 24 in bi imel kerkoli avto do sedaj, razen cila ne bi smel z njim na hrv?ko? to pomeni, da morm kaj za na morje si spoodt ?vohnej avto? kar se ti?e alko testa in takih stvari to lahko vse kupi? vse lahko uredi? ko pride? v dr?avo, konjev pa lih ne mor? en par vn uzet ap jih pol k gre? dam vrnt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mislm da tole te?ko velja za tujce, ker torej ?e bi jst bil 24 in bi imel kerkoli avto do sedaj, razen cila ne bi smel z njim na hrv?ko? to pomeni, da morm kaj za na morje si spoodt ?vohnej avto? kar se ti?e alko testa in takih stvari to lahko vse kupi? vse lahko uredi? ko pride? v dr?avo, konjev pa lih ne mor? en par vn uzet ap jih pol k gre? dam vrnt.

 

 

Jaz tudi podobno mislim... Tako kot za kazenkske tocke... Kako bodo tebi dali tocke, ki jih pridelas s prekrskom, ko pa nisi v nobeni njihovi evidenci... Tocke vemo, da niso nalepkice, ki jih dobis nalepljene na voznisko dovoljenje... Ampak so samo zabelezene v nekem informacijskem sistemu...

 

Drugo pa je obvezna oprema, ki velja v posamezni drzavi... In razne omejitve, ki veljajo na cesti...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa ta zakon na Hrv askem velja ze od prej (2010?)... le mejo so sedaj dvignili iz 75 KW na 80 KW :):hudicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, ne vem no, ali imajo hitre po?te kaj proti meni ali kaj? :angry2:

Danes sem moral re?evat en paket iz Anglije (sva z Batkotom naro?ila zadnje ?eljusti).

Tipo (prodajalec) mi ga je poslal prej?nji ?etrtek in jaz ?akam...in ?akam... in ?akam...pa preide petek (?ez en teden, 8 dni bolj to?no) in mi javi prodajalec, da zakaj no?em dvignit paketa.

Jaz pa :ninja::whatever:?zmeden?

Mi po?lje tracking number in tam je bilo razvidno, da je paket ?e od torka v Sloveniji in potuje malo sem, malo tam,malo nazaj v Ljubljano vmes ga dvakrat kao jaz nisem hotel prevzet. Ampak ?tos je bil, da jaz z angle?ko ?t. po?iljke nisem vedel niti tega, katera po?ta ga je pri nas prevzela. Tega niso vedeli seveda niti pri nas. Te?ko je enim uslu?bencem za pisalno mizo dvignit riti in malo poizvedeti, kaj bi lahko bilo narobe.Kli?em na to ?udno hitro po?to (ki naj bi prevzela paket pri nas) in tam mi uslu?benka zatrdi, da ni bilo nobenega paketa za moj naslov. Razpizdjen pokli?em ?e enkrat v Anglijo in prodajalec (res zelo prijazen Angle?, vsaka ?ast) mi da tracking number (ki ga je dobil na njihovi angle?ki po?ti po poizvedbi , kje je paket kon?al v na?i d?ungli ) in potem so ga -glej ?udo ?udno takoj "na?li".

Sem ?e enkrat omenil, ampak res plujemo z hitrimi koraki z napetimi jadri Aleksandru Velikemu naproti.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.