Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?e ti je kej v tola?bo,..moja beyba je taka da te kap,..zadn? mi je ena zaparkirala moj plac pred slu?bo, in sm parkirala dva naprej pod en grmovje,..in je zdj spredi tko lepo,..polna enih jagod :D Sam se mami ne strinja s tem, da je lepa,..baje me bo zadavla, ?e ?e kdaj tja parkiram :D pa ?e pralnco so zaprl, neki renovirajo <_<

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam,da jo bojo vsaj orenk porihtali zaj,ker je bil avto tam obupno spucan,pa ?e bolj obupno posu?en. :(

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem ?el v pralnico :hohoho: in sem skor ?e ve?jo pizdarijo naredu... eno okno zadi je blo za par cm odprto in sem opazil, ma brez zajebance 20cm predno je pri?la krta?a do okna.

 

Pol je bla koordinacija gibov, da sem v trenutku vklopu kontakt in dvignu ?ipo, ker ?e ne bi bila poplava pa ?e mene bi opralo... :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst ne grem v pralnico da mi jo pla?a?...res pa je da ce si v bloku doma da je mal problem...drgac pa nimam s pralnico dobrih izkusenj...na subaruju odpipal ?migovc..pa na zadnjem blatniku naredl prasko naslednjic...moja mazda bo samo ro?no prana je najboljs :ouje:

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst ne grem v pralnico da mi jo pla?a?...res pa je da ce si v bloku doma da je mal problem...drgac pa nimam s pralnico dobrih izkusenj...na subaruju odpipal ?migovc..pa na zadnjem blatniku naredl prasko naslednjic...moja mazda bo samo ro?no prana je najboljs :ouje:

 

nisi edini tega mnenja :D antene tut lamajo ;)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm ja... sej zato pa vsaka druga mazda po robovih rjavi... pozim se svinjarija in sol nabereta v robovih in skupaj z vlago je to idealno goji??e za nastanek rje.

 

V ve?ini pralnic ?i??enje podvozja zelo dobro opravi s tem problemom in je ziher bolj?e od doma?ega pranja. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo jedli v?eraj v Sofri (pećenje, jagen?ka,punjene paprike,ćevape,kajmak,vin?ek,ma ni da ni), vzdu?je fenomenalno, kasneje za?nejo ?pilat trije muzićari, hodjo od mize do mize, itak bosanske komade, par komercialnih da smo ?e mi mal zapel,in ko sem ?e mislil da bo ve?erja popolna so muzićari zapel komad Ne grem na kolena od Sa?ke z bosanskim naglasom :whatever::whatever: :ne vem: , pa me je minil vse skupi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ko sem v?eraj poro?al, da so mi uspe?no popravili Mazdo (ni crknila, ?e bi crknila, bi pisal v tisto temo): Se peljem nazaj v Ajdov??ino in mi malo pred po?ivali??em Studenec (?) nekaj zaropota med gumo in blatnikom. Se peljem naprej in opazim, da mi avto ?edalje bolj vle?e v desno. Se ustavim na po?ivali??u in ugotovim: Guma mi je spustila. Kaj sem imel drugega kot zamenjati jo. Prvi? v ?ivljenju. Ni bilo te?ko.

 

Slikca:

post-427-1227362945_thumb.jpg

 

OK, potem grem danes do vulkanizerja v Ajdov??ini, ki mi je samo snel gumo iz feltne, ugotovil da je guma fu? in mi predlagal naj grem v Kromberk nekemu vulkanizerju, ki naj bi imel kar nekaj zaloge gum. No, nisem ?el. Na poti v LJ sem se ustavil pri ?panu - gu?va, ene 10 ljudi pred mano in se mi ni dalo ?akat. Tako da bom v ponedeljek znova pri g. Majesu v BTCju.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem se "hotel" zamenjati zimske gume z letnimi na rezervnem avtu.

Vse lepo zamenjam.In so bile malo prazne (ali pa dosti,ne vem to?no).In se odpeljem jih napumpat...

...in po 20 m mi sprednja desna po?i. :whatever:

 

In sem se peljal po prazni nazaj na za?etni polo?aj,dvignil avto in spet montiral gor letne.

Ke biznis v prazno. <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm ja... sej zato pa vsaka druga mazda po robovih rjavi... pozim se svinjarija in sol nabereta v robovih in skupaj z vlago je to idealno goji??e za nastanek rje.

 

V ve?ini pralnic ?i??enje podvozja zelo dobro opravi s tem problemom in je ziher bolj?e od doma?ega pranja. ;)

 

 

 

a v pralnici ti operejo avto boljs kokr si ga ti sam doma?

o robovih pa nebi kr mam drugo coto za njih kr je tud tam moj avto... ni ga ?ez roke ;)

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najboljs na roke, ampak ce druge zate to delajo :)

 

OK, potem grem danes do vulkanizerja v Ajdov??ini, ki mi je samo snel gumo iz feltne, ugotovil da je guma fu? in mi predlagal naj grem v Kromberk nekemu vulkanizerju, ki naj bi imel kar nekaj zaloge gum. No, nisem ?el. Na poti v LJ sem se ustavil pri ?panu - gu?va, ene 10 ljudi pred mano in se mi ni dalo ?akat. Tako da bom v ponedeljek znova pri g. Majesu v BTCju.

 

zakaj pa bos placal najdrazje variante??

(span, mazda..)

predlagam, da mal isces po LJ cenejse gume

(zimske good year al lente bridgestone, ce sem parv spomim mas ti)

katere pa si mel sploh gor? letne al zimske?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a v pralnici ti operejo avto boljs kokr si ga ti sam doma?

o robovih pa nebi kr mam drugo coto za njih kr je tud tam moj avto... ni ga ?ez roke ;)

 

Podvozje definitivno bolje operejo kot bi ga sam in meni je to najbolj bistveno - govorim seveda za zimska ?i??enja, poleti se pa seveda lotim pranja sam.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

katere pa si mel sploh gor? letne al zimske?

 

Zimske imam Good Year Ultra Grip GW-3 215/45 R17. Rabim pa samo eno + monta?o.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ko sem v?eraj poro?al, da so mi uspe?no popravili Mazdo (ni crknila, ?e bi crknila, bi pisal v tisto temo): Se peljem nazaj v Ajdov??ino in mi malo pred po?ivali??em Studenec (?) nekaj zaropota med gumo in blatnikom. Se peljem naprej in opazim, da mi avto ?edalje bolj vle?e v desno. Se ustavim na po?ivali??u in ugotovim: Guma mi je spustila. Kaj sem imel drugega kot zamenjati jo. Prvi? v ?ivljenju. Ni bilo te?ko.

 

Slikca:

post-427-1227362945_thumb.jpg

 

OK, potem grem danes do vulkanizerja v Ajdov??ini, ki mi je samo snel gumo iz feltne, ugotovil da je guma fu? in mi predlagal naj grem v Kromberk nekemu vulkanizerju, ki naj bi imel kar nekaj zaloge gum. No, nisem ?el. Na poti v LJ sem se ustavil pri ?panu - gu?va, ene 10 ljudi pred mano in se mi ni dalo ?akat. Tako da bom v ponedeljek znova pri g. Majesu v BTCju.

 

Majster si ti prebral navodila za ukrepanje pri po?enih gumah ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majster si ti prebral navodila za ukrepanje pri po?enih gumah ?

 

Hm, ne. ?e.

 

EDIT: Sem. Sem zvedel, da gre rezervno kolo na zadnjo os, zadnja guma pa za?asno na prednjo os. No, zdaj vem, hvala za opozorilo.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja je pa snegec napovedan....jst ga sicer ne maram ...

 

?aku sm ga sam ko m mel subaruja...klapa tist pa neve da se po snegu pele

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
    • Slabše od holobjaka res ne more voditi te naše ljube, žal zavožene države noben...
    • Mene so pa ravno ti novi obrazi pripravili do tega, da bom naslednjič Janšo volil - ne, ker je boljši od njih ampak ker gotovo ne more biti slabši od njih...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.