Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

O fakkkk.....jeboga Suli?arja...kaj je te delal??? :( Glavno,da je on vredu,samo vseeno je pa tega avta res ?koda. <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3. dan po prejem avta od mo?nika in napak se vztrajno pove?uje, tako da ?e kak teden pa ga bom spet obiskal, samo sedaj pa ne sam. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Faaak niso resni. Tak?nim bi jaz odvzel licenco uradnega serviserja potem naj pa servisira stare traktorje.

 

Sicer pa kaj si pri?akoval od uradnega servisa? :P Prijatelj je dobil zadnji? nove ojni?ne in so bili nekaj podrajsani in potol?eni. Jih prinese v reklamacijo pa so mu rekli naj jih kar malo z vodobrusnim po?mirgla pa bo. Da oni so to ?e ene petim avtom naredili pa ?e nih?e ni pri?el nazaj. Jaz tudi ne bi, ?e bi mi na uradnem servisu delali generalko za oreng denar pa bi mi po par tiso? km ?li ojni?ni le?aji. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Faaak niso resni. Tak?nim bi jaz odvzel licenco uradnega serviserja potem naj pa servisira stare traktorje.

 

Sicer pa kaj si pri?akoval od uradnega servisa? :P Prijatelj je dobil zadnji? nove ojni?ne in so bili nekaj podrajsani in potol?eni. Jih prinese v reklamacijo pa so mu rekli naj jih kar malo z vodobrusnim po?mirgla pa bo. Da oni so to ?e ene petim avtom naredili pa ?e nih?e ni pri?el nazaj. Jaz tudi ne bi, ?e bi mi na uradnem servisu delali generalko za oreng denar pa bi mi po par tiso? km ?li ojni?ni le?aji. <_<

 

Vracamo se v sam svoj mojster case

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blush: se opraVi?ujem za Vse w-je in podobno..se bom potrudla, da bom zdj bolj "slovensko" pisala sramezljiv

 

Glede na to, da sem delala v tajni?tvu seveda imam izpolnjeno napotnico, naredila sem si kopijo obra?unskega lista in ra?una (vsekakor moram poskrbeti za sebe! :) ).Vsa potrebna dokumentacija (ra?un in ostala dokazila) je bila danes predana odvetnici, ki bo naprej urejala zadevo. Podjetje oz. ta kreten zahojeni (kooperant) se seveda ne ogla?a na telefon, tako, da mu ?e grozit ne morem. In tudi mo?no dvomim, da bi pomagala kakr?nakoli gro?nja, saj jih je bil ?e dele?en (ne z moje strani) in se ni zmenil zanje.

Torej kar se ti?e to?be/pravnih zadev je urejeno. Zdaj moram samo ?e ?akati in ?tudentski servis malo bolj trdo prijet oz. jih posku?at prepri?at, da mi iz svojega rizi?nega sklada izpla?ajo znesek, ki mi ga je dol?no podjetje. Glede na to, da je znesek cca 150? to ne bi smel biti velik problem..

Problem bo nastal pri naslednjem nakazilu (za mesec april), ki je cca 900?. Ta znesek namre? dvomim, da mi bo ?tudentski servis rade volje izpla?al namesto delodajalca.. Valuta je bila 13.5.2009, delodajalec ni pla?al (itaq!!), ?tudentski servis po?ilja opomine..na koncu pa bo zopet ista pesem: to?ba, ?akanje, ?akanje..in vpra?anje, ?e bom sploh do?akala MOJ ZASLU?EN denar :angry:

Zato me zanima (da se ne bom preve? postarala preden do?akam), ?e je kak?na hitrej?a pot? Naj ponovim, da verbalne gro?nje ne zale?ejo!

Svet zna bit fjst gniu kar se biznisa ti?e :(

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blush: se opraVi?ujem za Vse w-je in podobno..se bom potrudla, da bom zdj bolj "slovensko" pisala sramezljiv

 

Glede na to, da sem delala v tajni?tvu seveda imam izpolnjeno napotnico, naredila sem si kopijo obra?unskega lista in ra?una (vsekakor moram poskrbeti za sebe! :) ).Vsa potrebna dokumentacija (ra?un in ostala dokazila) je bila danes predana odvetnici, ki bo naprej urejala zadevo. Podjetje oz. ta kreten zahojeni (kooperant) se seveda ne ogla?a na telefon, tako, da mu ?e grozit ne morem. In tudi mo?no dvomim, da bi pomagala kakr?nakoli gro?nja, saj jih je bil ?e dele?en (ne z moje strani) in se ni zmenil zanje.

Torej kar se ti?e to?be/pravnih zadev je urejeno. Zdaj moram samo ?e ?akati in ?tudentski servis malo bolj trdo prijet oz. jih posku?at prepri?at, da mi iz svojega rizi?nega sklada izpla?ajo znesek, ki mi ga je dol?no podjetje. Glede na to, da je znesek cca 150? to ne bi smel biti velik problem..

Problem bo nastal pri naslednjem nakazilu (za mesec april), ki je cca 900?. Ta znesek namre? dvomim, da mi bo ?tudentski servis rade volje izpla?al namesto delodajalca.. Valuta je bila 13.5.2009, delodajalec ni pla?al (itaq!!), ?tudentski servis po?ilja opomine..na koncu pa bo zopet ista pesem: to?ba, ?akanje, ?akanje..in vpra?anje, ?e bom sploh do?akala MOJ ZASLU?EN denar :angry:

Zato me zanima (da se ne bom preve? postarala preden do?akam), ?e je kak?na hitrej?a pot? Naj ponovim, da verbalne gro?nje ne zale?ejo!

Svet zna bit fjst gniu kar se biznisa ti?e :(

 

ko dobis, naj mu odvetnik se MASTEN racun da!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko dobis, naj mu odvetnik se MASTEN racun da!

 

 

ko dobim, ga tako ali tako v ?asopis spravim..tudi ?e ?e prej zapre. bom vsaj poskrbela, da bo njegovo ime ?imbolj umazano, ?e ima namen ?e kdaj kak?no obrt odpret :hudicek:

..?unek zamazan :angry2:

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tistih 150? ti bo ?S zalo?il, oziroma bi ti moral. Ker zalagajo do max. 400?. Potem pa terja delodajalca, da mu pa? vrne. Za 900? bi mogu pa najprej delodajalac pla?at, kar pa je o?itno problem.

Samo ?e ma? ti napotnico in vse, lahko izvr?ite dvojno to?bo :D

Ker ?e dobi ?S vrnjeno napotnico in un ne pla?a 900? itak da ga bojo pojedli konc koncev. Ti ga pa po svoji strani to?i?.

Mislm, da tip nima ?ans, pa ?e gre z gatami vred v ste?aj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, Ninja, o?itno gospodi? ne bo ?el samo v ste?aj, temve? tudi sedet za nekaj let. Pred dobro uro sem namre? dobila ?okantn telefonski klic..od stranke, kateri je podjetje (glede na to, da no?em, da ?e koga okrog prnesejo, bom napisala ime) Kris Mont s.p. adaptiralo kopalnico in vgrajevalo kuhinjo. no..vsaj namen je bil tak. po dveh mesecih dela je namre? kopalnica nared za ponovno adaptacijo, o novi kuhinji pa ne duha, ne sluha!! seveda je stranka (ga. M.) dala ogromne zneske (govorimo o 4-mestnih ?tevilkah) ? za delo in material.

z gospo M. sva se pogovarjali ?e o mnogih stvareh, o katerih ji je Leon (kooperant in izvajalec del) "zaupal". Naprimer kako naj bi ga jaz povabila na morje, tam mi je "po?rlo" kartico in tako je Leon prosil za pomo? go.M., da mu je poslala denar.. Ugotovila je tudi, da je Leon ?e stari znanec policije (kar se ti?e goljufij) in je ?e bil v zaporu zaradi kr?itev.

?e posebej pa me je pritegnil en stavek. Omeniti moram, da gospa dela kot psihologinja na Centru za socialno delo. Dejala je, da dela tam ?e vrsto let (zdi se mi, da je rekla okoli 15), pa ni mogla "pogruntat" takega prevaranta. To se mi je zdelo zanimivo zato, ker sem se tudi jaz ?e vpra?ala, ?e je Leon mogo?e tako neumen ali se dejansko norca dela iz ljudi ali..??

Po tem telefonskem pogovoru sem govorila tudi s fantom, ki Leona pozna ?e iz mladosti..Iz pogovora sem razbrala, da je zelo velika mo?nost, da Leon morda ni tak prevarant, ampak je enostavno malo..moten. Pa to ne pi?em zato, da bi koga spravila v smeh, ampak sode? po njegovem obna?anju, dejanjih in preteklosti dejansko je mo?nost!

Dobro, morda res ne bom dobila izpla?ane vsote, ki bi si jo zaslu?ila, vendar..Po vsem tem se ?lovek vpra?a: lepo, da sociala vzpodbuja k samozaposlovanju, vendar kaj se zgodi, ko k temu vzpodbuja "napa?ne", neuravnove?ene oz. motene osebe? Tak s.p., morda d.o.o. gre v ste?aj, za izpla?ilo upnikov pa ni denarja..

 

No, res sem se zelo razpisala. ?elim samo poudariti, da je potrebno biti vedno bolj pazljiv z ljudmi na sploh, ?e posebej pa v poslu.

What goes around..comes around..
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dec je baje okej, zgodil naj bi se pa to nekje na Igu, pr cca. 120 - 130 kmh, kar je ?e dobr se izteklo pol! :danzoman:

 

Pa sorry no, sej tip ni normalen al kaj... ta cesta je verjetno i?anka,ki ima te?ave s posedanjem (barje) in je vsa valovita - omejitev na njej pa je 60km/h in to ni omejitev, da bi koga zajebavali ampak je tam z namenom.

 

Baje posebej dela te?ave avtom, ki so spu??eni in s str?anim podvozjem saj je toliko valovita, da podvozje ne more po?irati neravnin in naenkrat te je polna cesta al pa jarek.

 

Druga?e pa sem ?e sam videl kar nekaj avtov v tem jarku tako, da naj bo predvsem sre?en, da jo je pocen odnesu (kar se ti?e zdravja) saj je pred leti v tem jarku kon?al voznik, ki se je prevrnil na streho in ga je zalila vode. Ker je bil avto ujet v jarku ni mogel odpreti vrat in se je reve? utopil :( .

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sorry no, sej tip ni normalen al kaj... ta cesta je verjetno i?anka,ki ima te?ave s posedanjem (barje) in je vsa valovita - omejitev na njej pa je 60km/h in to ni omejitev, da bi koga zajebavali ampak je tam z namenom.

 

Baje posebej dela te?ave avtom, ki so spu??eni in s str?anim podvozjem saj je toliko valovita, da podvozje ne more po?irati neravnin in naenkrat te je polna cesta al pa jarek.

 

Druga?e pa sem ?e sam videl kar nekaj avtov v tem jarku tako, da naj bo predvsem sre?en, da jo je pocen odnesu (kar se ti?e zdravja) saj je pred leti v tem jarku kon?al voznik, ki se je prevrnil na streho in ga je zalila vode. Ker je bil avto ujet v jarku ni mogel odpreti vrat in se je reve? utopil :( .

 

Ta cesta visi v obliki okol obrnjene ?rke V, totalno luknjasta....ena tistih v Sloveniji, ki je ze terjala kar nekaj davka...

 

Verjetno je nasedel na sredini ceste ce ima spusceno.. :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja nimam pojma kva je blo majstru da je tm tok nateru svojga voza! <_<

 

Jz pa se bom dans znebu 200 ? zarad monta?e in obnove prednjih amortizerjev - bemumast! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Verjetno je nasedel na sredini ceste ce ima spusceno.. :blush:

 

Tolk hudo sicer ni, da bi nasedel ampak je bolj verjetno, da so ga "valovi " na cesti dvignili v zrak saj trdo podvozje + velika hitrost = skoki po zraku. Pol je pa dovolj, da je v "zraku" hotel korigirat in je samo malo preve? obrnil volan - v zraku ni bilo efekta, ko pa se ja avto dotaknil tal je pa cesta zagrabila obrnjena kolesa in graben je bil neizbe?en.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer se pubec niti ne spomni najbol?, ampak pravi, da je imel ko je ?elel zavit verjetno en zadn kolo na pesku (ob asfaltu, par cm ni?je od roba vozi??a), druzga pa nekje blizu ?rte na sredi cesti??a, potem pa v fazi ovinka, ko je hotel zavit, naj bi ga lih to, da se je guma zataknila pod asfalta in je bila ?e vedno na makadamu, da naj bi ga to zmotlo, dani uspel zavit ter je ?el vozek naravnost namest v desno. Tko nekak mi je povedu, itak je bil pa ?ist zmeden! :(:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavarye a ti ze suckerja prodajas al kva? Vse je tiho, kaj ti je ata Mo?nik spet zakuhal??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yavarye a ti ze suckerja prodajas al kva? Vse je tiho, kaj ti je ata Mo?nik spet zakuhal??

 

Ni? zakuhal, samo isto napako je prestavil drugam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez viknd sm bil na Obali, pa je ?e taka gu?va, matr kako bo ?ele v glavni sezoni! <_<:blush:

 

Vceraj z motor?kom padel mimo ene 5-ih kilometerskih kolon, nase ceste so porazne! Ampak motor je vedno bolj in, zaradi tega

 

No mal me je edin 5 min pral pr Postojni, ampak brez panike.

 

Analiza z vidika motorja zastoja pri cestninski postaji Brezovica - smer LJ, 21:00 vceraj

 

Lahko sem cikcakal in seveda zame guzve ni bilo :)

1. DARSov kamion s svetleco tablo kolona za (ZA!) izvozom Logatec - vsi po bremzi zastoji

2. Po kakih 2km se zopet tekoce vozi cca 60 na uro

3. 3km pred izvozom vrhnika spet vse stoji, ker se ljudje ze tukaj guzijo iz levega na desnega, in ce je treba tudi na ODSTAVNI PAS, da ne zamudijo izvoza vrhnika

4. Za izvozom Vrhnika zaradi priklu?evanja novih hitrost avtov cca 10 NA URO

5. 800m pred cestnisnko postajo full gas in domov, guzve ni vec, medtem ko na stari cesti vse stoji

 

Nauk zgodbe?

Guzve ne bi bilo, ce bi ljudje imeli potrpljenje in 5km prepeljali brez vijuganja in z rahlim tempom - recimo temu 100 na uro....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TO?A V KRANJU!

 

sploh ne vem iz kje, ker je bil sonce...in se je......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.