Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

23.12. je rok, da dobim na svet novo generacijo, pa mam kr tak ?udn filing, dost se mi bo spremenil, glede na zdej, ko ga loh s kolegi bluzim tut po 1 tedn skp! <_<:blush::P

 

Cestitam!!

 

No ti povem da pri dveh, da se vse spremeni, ampak se tud povrne! Sam najdt se moras v tem.

A bo na plebiscit..? :blush:

Nas je pa 1.11 vstal od mrtvih.... :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za ?estitke! :rispekt:

 

Hehe, men je sam va?n da otrok ne bo ?korpijon po horoskopu (Poki pa Zemir sta ?e v redu deda) :P

 

Upam sam da mi ne bo pomdladek prehitr za?el upravljat z Mazduro! <_<:hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za ?estitke! :rispekt:

 

Hehe, men je sam va?n da otrok ne bo ?korpijon po horoskopu (Poki pa Zemir sta ?e v redu deda) :P

 

Upam sam da mi ne bo pomdladek prehitr za?el upravljat z Mazduro! <_<:hohoho:

 

Moj je skorpijon....

V Xedoski je ze vsak dan....pravi ji Strela mcqueen...

Casualties of a child:

- knof za vse zmigovce (Dal yavarje novga)

- pokrovcek za tank odsravfal padel na tla po?il

- napis mazda odtrgal....o?i glej dol gre....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja sta mi do sedaj uspela "re?it" zadnjo lu?ko v kabini,ki osvetljuje prtlja?nik. :zvizga:

Nikakor je ne morem ve? namestiti na mesto. :dudek:

 

No zadnja lu?ka = 2 x crknjen akomulator na prejsnji 5ki.....od tega 1x na letaliscu na Benetkah v Nedeljo ob 23:00... :vskalo:

 

In ko sem ze pri 5ki:

- magna kartica v CD playerju....menjali cel radio 'pod garancijo'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xedoska rabi novo (kot ka?e) bencinsko ?rpalko...upam da bo danes zrihtan, pride Yavarje...danes avtek po?iva, tud obnova je mal prestavljena...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri gre sucker spet k mo?niku, upam da bo ?e vozen ko ga dobim nazaj. :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glih pred par minutami mi je crknil moj omiljeni cd-player. ?zmeden?

 

Kaj pa,?e nisem ve? metalc pa protestira? :aaaaa: Sem glih Metallico poslu?al,pa je nekaj trokiral in na koncu obstal.Pa niti 15 let ?e ni bil star.Baje,da se pri teh letih glih lepo ute?ejo. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem glih Metallico poslu?al ...

 

odvisno kateri album.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri gre sucker spet k mo?niku, upam da bo ?e vozen ko ga dobim nazaj. :unsure:

 

Danes sem bil pri?a ?ivega vpogleda na stanje suckerja preden gre k Mo?niku, torej me lahko uporabi? na sodi??u.... :bravo:

 

Jamranje:

Xedoska ne potrebuje bencinske ?rpalke ampak je dotore Yavarye dipl.xed.v6 v 60,5 sekunde ugotovil da se je razrahljal zobat jermen in bo trebaq menjat sponar in jermen.

 

Plus:

Strosek ni velik - z menjavo v cetrtek po moje ne ve? kot 150?, in masina je b.p., pa se vedno jo imam rad. V bistvu pucam grehe 1. lastnika....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelena se je pr?gala pa noben nikamor vsaj 4-5s in jz na pas za levo zavijanje z motorjem in obvozim kolono in grem naravnost... policaj pa mal naprej za grmom na bus postaji..

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zelena se je pr?gala pa noben nikamor vsaj 4-5s in jz na pas za levo zavijanje z motorjem in obvozim kolono in grem naravnost... policaj pa mal naprej za grmom na bus postaji..

 

Tvoja napaka, bil si prepo?asen, ?e bi bil hitrej?i policaj ne bi utegnil do ?asa prit do ceste. :D:D

 

Danes sem bil pri?a ?ivega vpogleda na stanje suckerja preden gre k Mo?niku, torej me lahko uporabi? na sodi??u.... :bravo:

 

Jamranje:

Xedoska ne potrebuje bencinske ?rpalke ampak je dotore Yavarye dipl.xed.v6 v 60,5 sekunde ugotovil da se je razrahljal zobat jermen in bo trebaq menjat sponar in jermen.

 

Plus:

Strosek ni velik - z menjavo v cetrtek po moje ne ve? kot 150?, in masina je b.p., pa se vedno jo imam rad. V bistvu pucam grehe 1. lastnika....

 

Kaj moram V6 imam v krvi, prav tako skoraj vse njegove napake, ki jih je sicer zelo malo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvoja napaka, bil si prepo?asen, ?e bi bil hitrej?i policaj ne bi utegnil do ?asa prit do ceste. :D:D

Kaj moram V6 imam v krvi, prav tako skoraj vse njegove napake, ki jih je sicer zelo malo.

 

?e mal pa bo? ?el svojga usposobit, ze vidim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej za Ajvarjovga stroja je pa ful ?koda, lohk bi se ga u?timal, pa bi biu za ob nedeljah (k ma?) in pa pol postal oldtajmr! :P:bravo::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojamram v imenu tegale tajvanca - matr nagnusna zver, ampak pazte zgodbo, kaj se je zgodil! <_<:angry2::huh:

 

http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/kaca...a-za-penis.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 15 ur nimam sakerja, opam da bo ?e vozen v petek ko ga dobim nazaj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 15 ur nimam sakerja, opam da bo ?e vozen v petek ko ga dobim nazaj.

 

Saker je pred bajto, ne pozabi tega.....verjetno bo pa saker 1 boljis ko saker 2 ko se vrne :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker je pred bajto, ne pozabi tega.....verjetno bo pa saker 1 boljis ko saker 2 ko se vrne :bravo:

 

Khm misli? saker 3 ?

Ker saker 1. je bil MX3, 2. Xedos, 3. M6GT.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Khm misli? saker 3 ?

Ker saker 1. je bil MX3, 2. Xedos, 3. M6GT.

 

no za mx3 nisem vedu da je mel to tablco

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekje dobil v prednjo desno gumo cca. 4cm dolg vijak, sedaj je guma pokrpana z inekcijo, ?eprav mi ne di?ijo preve? tele stvari, sploh pri kak?nih vi?jih hitrostih :ne vem: upam da bo zdr?alo do konca poletja, drugo leto itak nove gume padejo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.