Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

men so tud crknile po enemu mescu...tko da klasika rulz :bravo:

 

jaz bom zaj vpra?al Taubeka, ?e se je ?e lotil podobnih podvigov, ni vrag, da nebi mogu on to narest, da bi dr?alo vsaj leto dni

 

 

sem pa ?e razmi?ljal, da bi ene 5 SMDjev dal skup nalotat :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno!

Ker kot sm reku,po skoraj enem letu mam ledice not in ?e nisem nobene zamenjal spredaj!

So pa iz A3M ledice

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V ra?unalniku mi neki ?udno ropota, tak zvok kokr ko je avto ful na minimumu z olom, pa se sli? ventile, po moje nav dovg! <_<:angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ne! <_<

 

Sicer pa kaj bi to lohk blo; praviloma ga izklapljam v fazo stand by, potem pa ga ponovno aktiviram npr. z esc in takoj v prvem momentu ?e za?ne grdo brnet, dokler pa je v poziciji stand by pa je lepo tiho. Kater del ?arunalnika je torej problemati?en, vi obvlada?i? :bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako kot prav Labi... ?e ra?unalnik druga? deluje normalno je lahko kriv le eden izmed ventilatorjev. ?e govorimo o stacionarni ma?ini ime? po vsej verjetnosti minimalno dva ventilatorja ali ve?.

 

En je v napajalniku in ga vidi? zadi kjer izpuhava topel zrak iz ra?unalnika, potem ima? drugega na procesorju znotraj ?katle kjer je montiran na hladilnem rebru.

 

Lahko pa ima? montirane ?e ventilator na grafi?ni kartici, na veznem ?ipovju in dodatni ventilatorji na ohi?ju in ventilatorji, ki hladijo diske.

 

V glavnem odpri pa poslu?aj kateri od teh ropo?e, ga previdno odmontiraj (pazi na kable) in ga s?isti. Ve?ino bolj poceni ventilatorjev se da ?e rastavt in podmazat s kak?nim silikonskim oljem, ali mastjo ampak to ponavadi ni glih ultimativna re?itev. Mnogo bolje je da gre? h kak?nemu prodajalcu ra?unalni?ke opreme pa kupi drug ventilator.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, okeeej, no sicer pa ima res tut grafi?na svoj ventilator! :P

 

Najbolj sem se ustra?u, da mi ho?e disk zaribat (baje je to redko, ampak se mi je pri nekem IBM ?e zgodilo, ko so mel neke serijske napake, no jasno to je blo dobr tedn po izteku garancije)! :angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odpri ohi?je ter ga konkretno spihaj. Bo? presene?en zelo. :hohoho: Zna biti, da bo to. ;)

 

e ja,jaz sem vgrajeval peka? noter in je bilo res en kamion praha noter v ra?unalniku. :P

 

Vse sem lepo posesal in je sedaj kot nov.Tudi v venilatorju je bilo hudo. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in zgodilo se je, jures ne more na japmeet.

V petek priletim iz Prage, se vsedem v Xedosko in letim na morje, se isti dan se vrnem z malim, ker sva v soboto hospitalizirana na ortopedski na zaloski v Lj.

V nedeljo mora biti tam, ker mora biti tesc za magnetno resonanco v ponedeljek (narkoza). Upam na kar se da pozitivno diagnozo.

 

takle mamo oz. cest la vie....

 

Se vidimo ob drugi priloznosti, oziroma mogo?e kaj preko blackberryja...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No in zgodilo se je, jures ne more na japmeet.

V petek priletim iz Prage, se vsedem v Xedosko in letim na morje, se isti dan se vrnem z malim, ker sva v soboto hospitalizirana na ortopedski na zaloski v Lj.

V nedeljo mora biti tam, ker mora biti tesc za magnetno resonanco v ponedeljek (narkoza). Upam na kar se da pozitivno diagnozo.

 

takle mamo oz. cest la vie....

 

Se vidimo ob drugi priloznosti, oziroma mogo?e kaj preko blackberryja...

 

Ma vmes se bosta pa ?e malo mimo prpelala, sej sta takoj za voglom.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma vmes se bosta pa ?e malo mimo prpelala, sej sta takoj za voglom.

 

Ce naja spustijo ja, ne vem kak je rezim, oblubt ne morva, ce pa se da pa sigurn.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ?e ena iz zaposlovanja za v koti?ek Jamralnik:

 

22. maja letos sem dobil klic. Tisti trenutek se nisem mogel odzvati (sem vozil od Amsterdama do Basla), sem pa poklical dve uri kasneje. Klicali so iz ljubljanske optike, kamor sem poslal prijavo na delovno mesto poslovni sekretar. Gospodi?na je rekla, da sem pri?el v izbor za razgovore, vendar pa je prvi termin ?e popolnjen in da se sli?iva, ko bodo vedeli za drugi termin za razgovore. No, klica nisem dobil, dobil pa sem (v?eraj) od njih po?to, in sicer Obvestilo neizbranemu kandidatu. Aja, in bon za 20? za pregled o?i.

 

Toliko o delodajalcih, obljubah in dr?anju le teh.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne se sekirat, sicer pa od razgovora (sploh v dveh terminih) je ?e (kar) nekaj do realizacije in ?eljene zaposlitve! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oh ja, saj to vem. Ne zdi se mi pa fer, da nekaj re?ejo in drugo naredijo. Pa najbr? niti niso hinavci (?eprav je bilo dejanje prav tipi?no), ampak bolj ne vejo kaj delajo. No, pa smo spet pri sposobnostih slovenskega podjetni?tva (?e posplo?im).

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr k te takole poslu?am kako je s temi razgovori za slu?bo kr ?alostn ratam. Men je vedno ratal vse v prvo kamor sem se prijavil za job tko, da sploh ne vem kako zgleda, k te takole zavra?ajo - :(

 

V glavnem, ne se preve? sekirat sam vztrajen mora? bit. B)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da od tega zavoda sploh ne za?nem,..

 

V zadnjih treh mescih odkar sem na BIC-u in mam posledi?no vse "so?olce" skor iz zavoda,..se mi ?elodec obrne ?e samo ko sli?m besedo "zavod za zaposlovanje",..

 

?e posplo?m,..niso sposobni najdt slu?be nekomu, ki ho?e delat,...

So pa ve? kot sposobni podpirat in pla?evat ?olanje tistim, ki nimajo niti namena delat,..ever!

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.