Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

dej najprej povej kaka je ta plastika -kere vrsta plastika ker vseh plastik enostavno ne more? limat!!

jih pa? mora? enostavno za?vasat!!!

 

Kurceve son?na o?ala, ne me j....sam res ni? ne dr?i, tud avto od tamalga plastik fantastik ki ga je po?il poka se snel spet....recesija tud tuki? ?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj ko??ek plastike ?e je topna v nitro razre?ilu ali acetonu!

?e je potem kako kaplico gor in naj se plastiki med sabo zatopiti!(ampak previdno da nov peve? stopljenga)

:bravo:

Avtomobil?ek je pa ziher uni ko se gor usede in vozi a ne,vzame? spajkalnik pa po?vasa? in s kako plastiko ?e oja?a? ?vas :D

sej ve? tako se pri cross motorju tank popravi ?e po?i;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ja tud to je res samo probat pa ni greh-v?asih rata v?asih ne :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj ko??ek plastike ?e je topna v nitro razre?ilu ali acetonu!

?e je potem kako kaplico gor in naj se plastiki med sabo zatopiti!(ampak previdno da nov peve? stopljenga)

:bravo:

Avtomobil?ek je pa ziher uni ko se gor usede in vozi a ne,vzame? spajkalnik pa po?vasa? in s kako plastiko ?e oja?a? ?vas :D

sej ve? tako se pri cross motorju tank popravi ?e po?i;)

 

lp

 

Avtomobil?ek je 10cm, z zelo tanko plastiko. Son?na p?ala je zlimal Sikaflex - ta ko prime si gotov.

 

Res so pa teli limi za en kurc. Pi?e tud keramika...jok brate

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xedoska je as we speak na optiki. Po Budimpesti sem vceraj na poti iz Rovinja opazil da je volan kr ornki v desno zamaknjen, se pravi gre avto orngi levo. Al je samo zamik volana al kake roke bom videl cez kako urco. Sicer avto gre lepo, samo volan je cel cas na vzhod..:)

 

Vse ok, samo korekcija za 40? :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmer sm po 9ih dneh dopust, total polenjen in nerazpolo?en za delo, no v no?nih urah je druga?! <_<:D:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a velika mazdica je na servisu. Mislm tisto farbanje razpokane barve, kjer lahko zarjavi itd... 14 dni je ne bo :(

In smo dobili nadomestno 5ko. Sploh mi ni u?e?, sploh!!! Tko plastik fantastik mi deluje. Pa nima udobnih sede?ev. Pa 3x manj prostora kot 6ka. Sam drsna vrata so pa fensi :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a velika mazdica je na servisu. Mislm tisto farbanje razpokane barve, kjer lahko zarjavi itd... 14 dni je ne bo :(

In smo dobili nadomestno 5ko. Sploh mi ni u?e?, sploh!!! Tko plastik fantastik mi deluje. Pa nima udobnih sede?ev. Pa 3x manj prostora kot 6ka. Sam drsna vrata so pa fensi :D

 

Za 5ko rabis cas, jaz sem isto mel mnenje potem pa vsak dan boljsega....na koncu ugotovis da je to lahko tud zelo sporten avto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za 5ko rabis cas, jaz sem isto mel mnenje potem pa vsak dan boljsega....na koncu ugotovis da je to lahko tud zelo sporten avto....

 

 

Smo se lani in predlani peljali z mazdo5 na CeBIT v Hannover... in mi je bila zelo vsec... sploh lani, ko je bila malo bolje opremljena in z elektricnimi drsnimi vrati zadaj :) ... Sicer boljza igranje... in bi namesto tega raje imel recimo navigacijo... ampak tako smo dobili in se je obnesla odlicno... Predlani nas je slo 5 + prtljaga in je bila kar kriza s prostorom in smo morali dati se kufer na streho, pa peti je sedej v prtljazniku, ker trije odrasli na zadnji klopi na dolge fure je muka... sam polozaj za volanom (sem vozil celo pot tja in nazaj) je bil meni osebno odlicen...

 

Predlani smo imeli mazdo5 TE

 

Objavljena slika

 

lani pa faceliftano mazdo5 TX Pus

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Xedoska je as we speak na optiki. Po Budimpesti sem vceraj na poti iz Rovinja opazil da je volan kr ornki v desno zamaknjen, se pravi gre avto orngi levo. Al je samo zamik volana al kake roke bom videl cez kako urco. Sicer avto gre lepo, samo volan je cel cas na vzhod..:)

 

Vse ok, samo korekcija za 40? :bravo:

 

Nadgradnja jamranja z dne 4.5.09:

Izkazalo se je , da je po optiki bilo vse ok, do ve?era, ko je v kolesih za?elo pokati in volan se je zamaknil zopet v desno, po debati z Yavarjem okoli Suckerja v.2 sem doma pregledal roke in levi zglob je padel iz le?i??a... :blush:

K sre?i nikakr?nih mehanskih po?kodb in vse je na svojem mestu sedaj.

 

Ko pomislim, da sem se takole vozil iz Mađaro?lenda 220 na uro (213 po GPSu) .... :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh spet bo (o?itno MAN UTD) v finalu LP! <_<:angry:

 

Barcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

 

Sem bil 30.10.2006 na Camp Nou polfinale (al cetrtfinale se ne spomnim) lige prvakov Barcelona - Chelsea ko so popu?ili Chelsea je su naprej z rezultatom 3:4 ko je Lampard dobesedno iz parkirisca dal gol...

Naslednji dan je bil za nas turiste crn dan...nic zastonj...

http://www.youtube.com/watch?v=jYTJpVvAGRs

 

 

Sam brez Henryja, Puyola, Marqueza bo kar tezko....predvsem Henryja, sam se je pa Messi zbudu, kaj je delu Casilasu v soboto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eh spet bo (o?itno MAN UTD) v finalu LP! <_<:angry:

 

 

He he...se ve? da je ManU moj klub...tak,da je izvrsten ve?er za mene danes. ;) Problem pa bo po moje v finalu,ko se bota verjetno pomerila moja 2 najljub?a kluba...ManU in pa Barca...ampak bo ?e. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bil v Dom?alah pa ni? poklical??? :angry2:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.