Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Danes sem ?el malo pogledat avto, ker se nisem z njim peljal ?e od ?etrtka. Aja, avto imam parkiran na ve?jem parkiri??u v naselju, cc. 200m dale? od tam kjer ?ivim. Podrajsan na sre?o ni bil, mu je pa zato manjkala metlica brisalca ?zmeden? . V ?em je to fora, ukrast metlico? Tale klima v SLO mi ?e stra?ansko najeda. Bo treba it kam drugam.

 

Pa ?e to, ?e kdo ?eli, lahko naredim copy/paste mojega nedavnega razgovora. :vskalo:

 

:whatever: Tuki na forumu je tema glede problema zapackanih sip in slabih metlic.... :whatever:

zacni tam.... ;)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho: hehe a tvoj avto je bil to tnx za brisalc :hohoho::harhar:

 

 

hec!!

 

drga? pa tud sam pizdim ?e mi kaj zmanka na avtu -sicer za 1x ?e ni? ampak upam da pri temu ostane!!

Je pa nekaj ?alostno da se s takimi krajami ukvarjajo ljudje stari od 30 naprej in ne mularija kot je bilo to neko?!

 

Sem pa to videl na lasne o?i kako zadeva poteka ko je en stari cca 40 let snel kratko antenco in pa crom kapice!

 

js bi ga dal polomit tko za foro :angry:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, de? pada.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Pa ?e to, ?e kdo ?eli, lahko naredim copy/paste mojega nedavnega razgovora za slu?bo. :vskalo:

 

Dej da se bomo lahko smejali na tak turoben dan.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej da se bomo lahko smejali na tak turoben dan.

 

Se mi zdi, da sem sinoci ze prebral to zgodbo... pa jo je avtor izgleda zbrisal :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e to, ?e kdo ?eli, lahko naredim copy/paste mojega nedavnega razgovora za slu?bo. :vskalo:

 

daj ga... pa magari na ZS <_<:(

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi zdi, da sem sinoci ze prebral to zgodbo... pa jo je avtor izgleda zbrisal :) ...

 

Jap, sem jo imel ?e objavljeno, pa sem potem mislil, da sem pretiraval, saj sem bil v afektu. Pa ne od razgovora, ampak sem na celotni ?rti razo?aranka in kako se stvari odvijajo pri nas, v SLO.

 

No, zgodbica:

 

DOGODEK:

V petek, 10. aprila 2009 sem imel razgovor za slu?bo v dokaj znanem podjetju, ki se ukvarja s trgovino na drobno s specializiranimi obla?ili. Iskali so poslovnega sekretarja. Povabljen sem bil na razgovor ob 16:30 na njihovem sede?u v Ljubljani. ?e takoj na za?etku: niso bili to?ni. Niti se noben ni ni? opravi?il ali karkoli podobnega. Najprej so me prosili za izpolnitev vpra?alnika (datum, ime/priimek, znanja, izku?nje, zakaj si se prijavil na razpis, pozna? izdelke podjetja, kaj ti pomeni slu?ba, osebni cilji, vrednote), potem pa ?akanje na razgovor. OK, kon?no pridem na vrsto, grem v sobo kjer sta me pri?akala gospa in gospod (se nista predstavila, bog si ga vedi, ?e sta sploh bila od podjetja).

 

Gospod: “Kako pa to, mo?ki in administracija?”

Jaz: “Tako, v svoji delovni dobi sem delal predvsem v gradbeni?tvu, kjer sem v vsakem podjetju za?el prevzemati del administrativnih del. Sam pri sebi sem opazil, da me vsa administracija in tajni?tvo zanima, zato sem se odlo?il, da se bom strokovno izobrazil in sem ?el ?tudirat za poslovnega sekretarja. S tem sem tudi pridobil VI. stopnjo izobrazbe.”

Gospod: “Poznate kaj na?e podjetje?”

Jaz: “Pred razgovorom sem si malo pogledal va?o spletno stran, vendar pa ?e ?lovek hodi okoli z odprtimi o?mi, ne more zgre?iti va?ega podjetja, tako da, da, poznam.”

Gospod: “Ste pa zamenjali ?e veliko slu?b.”

Jaz: “Ve?inoma so bile to zaposlitve za dolo?en ?as, predvsem v gradbeni?tvu. Sploh pa mislim, da jih nisem zamenjal tako veliko.”

Gospod: “Zakaj ste od?li iz zadnjega podjetja?”

Jaz: “Ker so zahtevali preve? od mene za premajhno pla?o, poleg tega ni bilo spo?tovanja.”

Gospod: “?akajte, ?akajte, razlo?ite tole malo bolj.”

Jaz: “Od mene so zahtevali, da vodim celotno skladi??e, vodim pisarno, da ostale zaposlene pou?ujem MS Office programe za vsega skupaj 500?, brez mo?nosti povi?anja pla?e.”

Gospod: “Kako pa to, da ste bili v predzadnjem podjetju zaposleni 5 mesecev, v tem, zadnjem pa dva?”

Jaz: “V predzadnjem podjetju so me zaposlili na delovno mesto poslovnega sekretarja in me nato hoteli premestiti v komercialo. To mi ni bilo v?e?, poleg tega se mi je obetala naslednja slu?ba (v zadnjem podjetju).”

Gospod: “Zakaj ste pa potem ?li, najbr? ste imeli v predzadnjem podjetju bolj?e pla?o?”

Jaz: “V zadnjem podjetju je ?e kar nekaj ?asa zaposlen moj kolega, zato sem misli, da grem na bolje, ampak sem pristal na slab?em.”

Gospod: “No ja, toliko zaenkrat za ta prvi razgovor, vabila za naslednji krog bomo po?iljali naslednji teden. Hvala lepa.”

Jaz: “Hvala, na svidenje.”

 

KOMENTAR:

Razgovor je bolj kot ne potekal v neki napetosti predsodkov in skoraj o?itanja kaj je z mano vse narobe: mo?ki - administracija, pogoste menjave slu?b in podobno. Ni? vpra?anj o znanjih, izku?njah, skratka iskanje dobrih, pozitivnih lastnosti, ki bi jih lahko prinesel podjetju, ?e bi me zaposlili. Dvomim, da bom povabljen v drugi krog razgovorov.

Bi ?lovek pri?akoval, da so slovenske “ugledne” znamke in podjetja zgrajena na zdravem podjetni?kem razmi?ljanju (kjer se ceni znanje, ambicioznost, zaposleni so investicija, ki se mnogokratno povrne in ne stro?ek), ne pa na predsodkih kot je, da bi za poslovnega sekretarja moral biti ?enska, gimnazijska maturantka, stara 19 let in nesposobna. Presene?en nisem, razo?aran pa vedno znova.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva?ta, da te strat prime... hja nima? kej, ?e so kadroviki ve?ina eni neizobra?eni telebani, ki dlje kot pregledovanje papirjev ?al ne se?ejo.

 

Pol pa ima? zaposlene v firmi ljudi z nekimi diplomami pa ?isto nesposobni, da ne re?em, da jim ne bi dal niti metle v roko, ker bi ziher sranje naredili. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam mislim, da doti?ni gospod niti ni bil kadrovnik, ampak direktor. Trditi tega ne morem, saj sem ?e prej napisal, da se mi ni noben predstavil.

 

Torej: neto?nost, neolika, neznanje, nestrokovnost, ... tak je na? kapitalizem. Po mojih izku?njah.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam mislim, da doti?ni gospod niti ni bil kadrovnik, ampak direktor. Trditi tega ne morem, saj sem ?e prej napisal, da se mi ni noben predstavil.

 

Torej: neto?nost, neolika, neznanje, nestrokovnost, ... tak je na? kapitalizem. Po mojih izku?njah.

 

He,he-dobrodo?el v Slo.stvarnost.Po?asi bo? moral spremeniti taktiko na razgovorih.Ni? poni?nosti-pucaj na prvu loptu.In humorist mora? bit na razgovoru-to v?asih v?ge.Ni? se ne sme? bati-ful samozavesti (tudi,?e je igrana) in prepri?ljivo govori.

Pa tudi,ko pi?e? pro?njo napi?i kaj od?tekanega-mene so recimo sprejeli v zdaj?njo slu?bo,ker sem napisal,da igram kitaro v heavy bandu ?zmeden? in ?e pro?njo sem napisal z kaligrafsko pisavo in vse skupaj sem okrancljal z okraski po robovih.

In direktorica me je povabila na razgovor,ker je hotela videti tako "umetni?ko" du?ico. :D ...

...in od takrat je minilo ?e 7 sre?nih let.In vsi smo bili zadovoljni...in sre?ni...no,ja...recimo. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponavadi sem tak, da se normalno odzivam na sogovornika. Odvisno koliko manevrirnega prostora pu??a. Zgoraj omenjeni je bil tak, ki jemlje energijo. Zadnji? sem imel enega, ki 25 minut (od 30ih, kolikor je trajal "razgovor) govoril o viziji podjetja. Potem so tudi zmedeni, kjer jaz dokon?ujem njihove stavke. Potem so podjetja, kamor pridem na razgovor in potem ne vzamejo nobenega za poslovnega sekretarja, ampak nekoga drugega na drugo delovno mesto (a la tehni?ni sodelavec), ki bo opravljal ?e delo poslovnega sekretarja.

 

Imam pa jaz tudi narejeno prijavo v InDesignu, malo okranclano, vendar ne preve?. ?udi me tudi to: tisti, ki me povabijo na razgovor, re?ejo, da so izbrali kandidate z vsebinsko mo?no prijavo, ali pa da so jim v?e? moja vsestranska znanja. Od nekaterih pa tudi odgovora ne dobim.

 

Ma ja, saj vem da jamram, ampak saj smo v Jamralniku.

 

 

Me pa tudi ?alosti, da je to SLO realnost.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Suicidal, res je tako kot ti pravi?. Obstaja pa ?e ena zadeva, ki je v bistvu ?e huj?a in ?e bolj zbode in ?loveka razjezi ter razo?ara. Obstaja ogromno razpisov za dolo?ena zanimiva delovna mesta. Prijavi se vsaki? ogrooooomno ljudi... Ampak fora je v tem, da so vsa ta delavna mesta ?e v naprej zasedena oz. so pripravljena za ljudi, ki so ?e v teh hi?ah. Torej zaradi zakonskih obvez mora biti razpis, prijavi se ogromno ljudi, ki jih je seveda treba povabiti na razgovor. Vse to je povezano s kar ob?utnimi stro?ki (vabila, odgovori, po?tnina...), da o izgubi ?asa sploh ne govorim. In ko vidi? vso to silno ?tevilo ljudi, ki pridejo na razgovor urejeni, ?iv?ni in seveda polni pri?akovanj te prime sveta jeza in bi tem "reve?em" ?lovek najraje rekel, da naj grejo raje domov ali pa na kavo, ker itak nima smisla. In ko to vidi?, te mine na kaj podobnega se prijavit, ker je ve? ali manj vedno ista zgodba, ?e sploh, ?e govorimo o kak?nem bolj?em in bolj zanimivem delovnem mestu. Skratka nefer do ljudi do konca :whatever: .

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predv?eraj?njim spustila lajtnga na povratnem vodu od servo volana na moji M6, ki bo po?asi biv?a, ?e ga ne neha srat. :angry2:

Spustila pa je ker je aluminij oksidiral in je cev na enem delu enostavno postala porozna, o?itno zelo dobra eloksacija. :bravo::bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predv?eraj?njim spustila lajtnga na povratnem vodu od servo volana na moji M6, ki bo po?asi biv?a, ?e ga ne neha srat. :angry2:

Spustila pa je ker je aluminij oksidiral in je cev na enem delu enostavno postala porozna, o?itno zelo dobra eloksacija. :bravo::bravo:

 

:P treba bo stariga suckerja skup zrihtat

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:P treba bo stariga suckerja skup zrihtat

 

Jap razmi?ljam o tem. :huh:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj, pol ne gremo v grapo :jezicek:

 

bum bum bum ,tuc tuc tuc :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko nekdo svetuje, ce je zadnje case opazil kak uporaben sekundni lim ?? Hocem zlepiti 2 tanka in cista plasticna dela na sobni temperaturi pa bom popi...ker od super attackov, uhu schnell starke, super gel in ne vem kaj se vse ne prime popolnoma nic! To je ena navadna voda danes ce mene vprasas. Delam po navodilih s tankimi sloji cakam po pol ure pa bi navaden selotejp bolj drzal!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi lahko nekdo svetuje, ce je zadnje case opazil kak uporaben sekundni lim ?? Hocem zlepiti 2 tanka in cista plasticna dela na sobni temperaturi pa bom popi...ker od super attackov, uhu schnell starke, super gel in ne vem kaj se vse ne prime popolnoma nic! To je ena navadna voda danes ce mene vprasas. Delam po navodilih s tankimi sloji cakam po pol ure pa bi navaden selotejp bolj drzal!

 

dej najprej povej kaka je ta plastika -kere vrsta plastika ker vseh plastik enostavno ne more? limat!!

jih pa? mora? enostavno za?vasat!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.