Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ker so lu?tni k so mejhni,...potem so pa samo ?e brezvezna obveznost. Velik je takih na?alost :(

 

 

 

In men se ku?a smil, pa ?e se vsi na trepalnce postavte in mi jebete vse po spisku :harhar:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker so lu?tni k so mejhni,...potem so pa samo ?e brezvezna obveznost. Velik je takih na?alost :(

In men se ku?a smil, pa ?e se vsi na trepalnce postavte in mi jebete vse po spisku :harhar:

 

Verjamem da bi ti pasal :D:D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Ku?ek" le?i ?e danes tam na bankini, kamor sem ga fu*nu od jeze!

 

Pa...ni bil spu??en, ampak strgan iz verige...beri zlo pomanj?evalno...veri?ice(!!!) s ?lenom od enega centima, pa debeline tam okol 2 milimetr?ka...Ku?a res ni ne? kriv, ampak lastnik...Ku?a pa? ne zastopi, pa tud ?e se usede? na troblo!!!

 

Se je pa za kazen, ku?ek, ful fino valil pod avtom...dobr, da ni ?e ve? ?kode naredil!!!

Mater sem prasac privo??ljiv...ma je vsaj hitro blo...ni ve? tud brcal ne, pa tresl ga tud ni ve?, ko sem ga videl.

 

PS.: Dodajam se na spisek (bom bil fulllll ne?en)!!!

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele kon?no zmontiru na Celi?arko letne gume (talepe bele 16ke), pa jasno - tista guma, ki mi je ?e doslej ve?kat spustila, spet spu??ena, pa par dni nazaj sm biu pr vulkanizerju in mu reku, nej fajn prever zakaj vraga spu??a, sledil je "ja bom orng preveru", no in o?itno tut je, sam ne dovolj! :angry::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram... Zelo jamram... Ker ne veeeeem kaj bi mela za RD! :(:(:( In vsi me to spra?ujejo... Tko da zdej spra?ujem jest vse ostale, preden oni pra?ajo mene :D

Torej... kaj bi mela Nina za svoj 20. RD? K ?e ne, se bom ?la spet vr?t iz aviona!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jamram... Zelo jamram... Ker ne veeeeem kaj bi mela za RD! :(:(:( In vsi me to spra?ujejo... Tko da zdej spra?ujem jest vse ostale, preden oni pra?ajo mene :D

Torej... kaj bi mela Nina za svoj 20. RD? K ?e ne, se bom ?la spet vr?t iz aviona!

 

Kakega vzdr?ljivega ?rnca z veliko kit....... :ne vem: ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma verjem,..da ti ni treba skrbet zame na tem podro?ju,..pa vseen hvala :hohoho:

 

Lepo sli?at to, go Ally Go Ally.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma verjem,..da ti ni treba skrbet zame na tem podro?ju,..pa vseen hvala :hohoho:

 

na kerem podro?ju ?

a lahko slike podro?ja ? :):P

 

ts....

 

was a joke... ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ruzak sem v atriju pozabil z notebookom...:(

 

Tako je ce motor v garaz po?iva xedoska pa zunaj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep primer kako tema, ki je namenjena jokanju rata sex chat :blush:

 

@Nina: sam to mora bit pa grozn, da ne ve? kaj si ?eli? :ne vem: a res nima? nobene ?elje (take zemeljske mislim) ... ?e ma? velik prjatlov naj ti recimo kak?no potovanje kupijo al pa kej podobnega... recimo tja med ajvarjeve ?rnce. :P

 

Lohk ti pa tud kako katano z naslikanimi ro?icami kupijo al pa roza nun?ake s swarovski kamen?ki notr in zlato ketnco. Al pa shurikene s cofki oziroma sai no?e skupaj z ro?tiljem, da jih lahko uporablja? tud v druga?ne namene (natikanje mesa in obra?anje nad ognjem).

 

v glavnem idej kokr ho?e? :lol:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ampak tle se pojav ?e drug problem - kako ljudem, ki te direktno ne vpra?ajo kaj si ?eli?, posredno dat vedet kaj bi ti blo velik pomenlo, ?e dobi?! :P :ne vem:

 

Men pa avtoelektri?ar spet neki muti, da ma ?e neki za u?timat, pa sva se lepo zmenla - matrmatr! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep primer kako tema, ki je namenjena jokanju rata sex chat :blush:

 

@Nina: sam to mora bit pa grozn, da ne ve? kaj si ?eli? :ne vem: a res nima? nobene ?elje (take zemeljske mislim) ... ?e ma? velik prjatlov naj ti recimo kak?no potovanje kupijo al pa kej podobnega... recimo tja med ajvarjeve ?rnce. :P

 

Lohk ti pa tud kako katano z naslikanimi ro?icami kupijo al pa roza nun?ake s swarovski kamen?ki notr in zlato ketnco. Al pa shurikene s cofki oziroma sai no?e skupaj z ro?tiljem, da jih lahko uporablja? tud v druga?ne namene (natikanje mesa in obra?anje nad ognjem).

 

v glavnem idej kokr ho?e? :lol:

 

Waaaaaa hude ideje Boss :aaaaa::bravo:

Sam je en problem... Prjatlca ("ki organizira nakup darila") je rekla, da ni ?ans, da dobim oro?je. Ker ?e tko ma same probleme z mano, k ho?em na avion vzet ?urikene :D

?e ne dobim ideje, se bom ?la iz obupa vr?t iz aviona. Spet. Lahko za spremembo brez padala, pa da vidm frajerje, kdo me bo ujel :hohoho:

Mogo?e bi mela pa lego kocke... :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti parkirne ledice...mi crkne ena, grem kupiti nove dve in seveda obe zamenjam da enako svetite, drugi dan crkne ena nova ledica... :angry2::angry2::angry2: kako naj ?lovek to reklamira ?e mor? ?katlo razrezat da jih ven dobi?, ra?un je itak takoj letu v smeti :angry::angry: jajca, in dons spet nove kupit, pa ?e poceni niso :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti parkirne ledice...mi crkne ena, grem kupiti nove dve in seveda obe zamenjam da enako svetite, drugi dan crkne ena nova ledica... :angry2::angry2::angry2: kako naj ?lovek to reklamira ?e mor? ?katlo razrezat da jih ven dobi?, ra?un je itak takoj letu v smeti :angry::angry: jajca, in dons spet nove kupit, pa ?e poceni niso :angry:

 

Avto zamenej. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebenti parkirne ledice...mi crkne ena, grem kupiti nove dve in seveda obe zamenjam da enako svetite, drugi dan crkne ena nova ledica... :angry2::angry2::angry2: kako naj ?lovek to reklamira ?e mor? ?katlo razrezat da jih ven dobi?, ra?un je itak takoj letu v smeti :angry::angry: jajca, in dons spet nove kupit, pa ?e poceni niso :angry:

 

Ti imas napako na elektriki, ledica ne crkne.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti imas napako na elektriki, ledica ne crkne.

 

ledice crkujejo na katerikoli Mazdi ;)

 

sem mel v razli?nih od Xedosa preko MX-3, pa zdaj v 323F BJ, pa tudi v 6ki, vedno so crknile....

 

sem dal pa pa? nazaj navadne ?arnice :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ledice crkujejo na katerikoli Mazdi ;)

 

sem mel v razli?nih od Xedosa preko MX-3, pa zdaj v 323F BJ, pa tudi v 6ki, vedno so crknile....

 

sem dal pa pa? nazaj navadne ?arnice :P

 

Verjetno jih elektronika zazna kot OEM in ven rukne... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam ledice odkar sm zamenjal avto in pa tudi na prej?ni mazdi sm mel 3 leta ledice!

Pa ni nobena crknila!

Preveri kontakte-je pa res da so nekatere ledice povr?no ali pretrdo zalotane z uporom,zato rado ob mo?nej?i vibraciji lot po?i :whatever:

tak primer sm ?e mel

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: res je!

Ka?ne pa ma? not?

Js mam une k razpr?ijo svetlobo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to so tiste ki so malo na pol prerezane?? pol manj?e od navadnih ledic?? V BTC-ju sem jih nabavil pri Potokarju (imam navadne ledice), mi je pa ?al ker jih Gama center ve? nima, tiste so mi ?e v f-ki zdr?ale zelo zelo dolgo, enake firme ledic pa nisem nikjer ve? na?el. Tebi kaj crkujejo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.