Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Valjda je zdej Lojz ?e doma in moli o?e na? preden bo popapcal govejo ?upco.

Pol pa v avto (?e ga sploh ima) in jadrno-raje pod omejitvijo,na kako va?ko veselico.

Aja,tam bo seveda pil Colo...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ojaaaaaaaaaaa

 

kako pa?e ?e v rito ga nekdo zaba?e!! :hohoho:

sj ve? :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pssst, drugi? daj na zs. :blush:

 

u shitttttt dej bojo pa vedl za naju!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js vama predlagam, da gresta hitr ka?en odpustek kupt, pa mal zmolt,..mogo?e bo pomagal :P

 

Mah to je krneki tale Cerkev. Ne marajo istospolne ljubezni, ?e? da je nenaravna. Po drugi strani pa 20% duhovnikov zlorablja otroke, ?e ene 10% jih je pa gayev. :whatever: In potem bodo oni meni govorili, da sem ?uden. :( Pa Klopkotu. :(

 

EDIT: Tole je jamralnik pa bom ?e malo pojamral. Glupi, zabiti Angle?i so mi poslali napa?en hladilnik za avto. Ko sem gledal katerega so mi poslali sem ugotovil, da je za Skyline R32. ?zmeden?:huh:

Zdaj se bom pa zezal ?e z vra?anjem nazaj pa s tem, da naj mi po?ljejo pravega... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj?

 

Labi - pla?a je bila pod vsako kritiko, potem od hotela do "pla?e" nas je lo?la AC, preko katere si lahko ?el sicer ?ez mosti?ek, ali pa tunel?ek, pod cesto. No bla je mivkasta pla?a, pol pa ene 100 m totalne plitvine oz. tolk da lahko hodi?, potem pa ?e razni gliserji, ki vle?ejo padalo ali pa banano al pa smu?arja itd. Skratka groza!

 

Aja pozabil sem povedat, da smo bili nekih 20km pred Alanijo (?e je kdo kdaj sli?al za Eftalia village hotels), iz smeri Antalije, bli smo kakor sredi pu??ave. Tko da bolj kot ne sva bila obsojena na lokalni bazen?ek, ob katerem pa so harali mladi in stari opiti Doj?lenderji, katerim je bonton nekaj skrajno nepoznanga! :angry2: In pol smo mi Balkanci, ne me fakat! :blush:

 

Potem glede na to, da sva imela All inclusive, so nama obljubljali 5 * in pa vse mogo?e vklju?eno (ful sadja, sladolede, koktejle itd.). Od sadja so bile samo lubenice in neke kvazi melone (res ful luksuzno sadje, o fak), potem sladoled - ga ni bilo videt, o koktejlih pa ne duha ne sluha, razen ?e smatrajo nek tur?ki kvazi "milk ?ejk" ki je (o?itno) narjen iz vode in ne mleka, zani? ko svinja, v glavnem to ni bil koktejl! :whatever:

 

P.S. - v?eraj smo bili na Kolpi (kraj Dol) in smo se imeli BO?ANSKO, tko da nama je ?al, da ni bila Tur?ija v obliki Kolpe! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex: eh... cel je bilo soparno za popisdit... ?eprav je termometer kazal kao samo 26 - 27°

 

zdaj zve?er pa grmljavine i pljuskovi.... ?e 2 uri lije in grmi in grmi pa se bliska pa grmi... bljaaaah.....

 

saj vem da proti temu ni? ne morem... ampak... bljah... <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj vem da proti temu ni? ne morem... ampak... bljah... <_<

 

lahko odpre? de?nik :D

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Alex: eh... cel je bilo soparno za popisdit... ?eprav je termometer kazal kao samo 26 - 27°

 

zdaj zve?er pa grmljavine i pljuskovi.... ?e 2 uri lije in grmi in grmi pa se bliska pa grmi... bljaaaah.....

 

saj vem da proti temu ni? ne morem... ampak... bljah... <_<

 

Ta vikend na morju prijetnih 31C, morje prijetnih 22C (presenetljivo hladna voda, otroc se niso hotel kopat ta vikend).

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?ete bit ?iv?ni cel dan,se lotite spajanja UTP kabla brez orodja. :aaaaa:

in na koncu vam ne dela. :ph34r:

 

Kaj rabi?, js mam dost te robe da lahko na fu? delam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm voham ?u?marja!!! :dudek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo pa pravi da me niso ukradli? Zdaj sem pa? ugrabljen. In ugrabili so me glih med spanjem. Zdaj mi ugrabitelji grozijo po ?ivljenju, ?e vam ne bom povedal tega, kar bi vi ?e zdavnaj morali vedet in kar bi vam morali povedat ?e va?i star?i. Ugrabitelji so me ukradli zato, da vam o?i odpiram in da vas po svojih mo?eh zvle?em iz balkanske kulture ter balkanskega obna?anja, ter, da vas, namesto va?ih str?ev, vzgajam v normalne ljudi, ki boste zmo?ni sobivat in se obna?at na cesti tako, kot se obna?ajo ljudje v civiliziranem razvitem svetu. Skratka, balkan??ine bi vas rad odvadu.

In ve? zakaj jaz doma ne pi?em po tem forumu? Ker meni, ko nisem v slu?bi, v privatnem ?ivljenju ni toliko dolg ?as in mi ?e na misel ne pride da bi se doma vsedel za PC in potem na netu in na tem forumu visel tako kot to ti po?ne?, no? in dan, svetek in petek in najbr? celo med dopustom. Meni doma privatno, za razliko od tebe, pa? nekaj dogaja, tebi pa je, kot ka?e dolg?as tako doma kot v slu?bi zato si na netu non stop. Jaz si prijateljev za realno ?ivljenje, ne i??em po internetu tako kot ti.

To je to, za silo povedano.

 

@Boss, kdo je Chuck Norris? A si ti to kje iz kak?ne nanizanke po TV-ju spet pobral?

Boss, mislim da preve? gleda? TV in preve? ?asa prebije? za ra?unalnikom. Pejd mau ven na zrak, med ljudi in se iz virtualnega lajfa preseli v realni lajf.

 

Ne me metat, v ta ko?, js sem ?e sem na forumu, izven slub?be(po doma?e ko sem ?u?mar), ko ?akam da ra?unalniki potuhtajo kar ho?em od njih, al pa ko testiram napeljavo pa kaki bajti,bloku. ?e pa ?raufam avte pa itak ne moram bit, tako da G.Lojze ?e me popoldne ni gor pol sem ziher ?raufal, ?e me zve?er ni gor, jagam(al pa jaham kakorkol) babe, ?e pa se pojavim za 3-5 minut pa spet fu?am. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva pije?!!!? :)

 

 

Ej organiziram sre?anje v ?ast Lojzu!

Na?gal se ga bomo do amena ,pol se mal ?gemo in na konc gremo dirkat po cesti in to pijani!!!

zrihtej nalepke Lojz je zakon :) bomo avte polimal da se bo lahka gledal po tv.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.