Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Men je pa Unicredit majka! :danzoman:

 

@Grega, a rabte kakega eksperta za izvr?be vodit, oz. kako imate to urejeno? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no izobrazbo se pa nuca, a so mogo?e univ. dipl. pr., ker pol sm itak mal "kratek"! :blush:

 

I??em pa res neki druzga, k mam dovolj tega ?ita! :ninja::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?no izobrazbo se pa nuca, a so mogo?e univ. dipl. pr., ker pol sm itak mal "kratek"! :blush:

 

I??em pa res neki druzga, k mam dovolj tega ?ita! :ninja::whatever:

 

 

Ja, mislim da so kar vsi tam gor univ.dipl.pr. :blush:

Pameten ?iht je kar te?ka najdt ja, ve? ali manj so itak veze oz. ?e ima? sre?o in dobr ?iht dobi?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam pa same +++ za Hypo banko, od prijaznosti, osebnega stika do na koncu kart za smu?anje Nassfeld neomejeno vsako leto :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, jebe? NLB (ne vem ene dobre strani zakaj bi mel to banko in iz tega razloga sem jo pred pou leta menju)! <_<

 

:whatever: krneki ja.. banka je kriva, ker je pri?lo do spletnih zlorab Vise

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:whatever: krneki ja.. banka je kriva, ker je pri?lo do spletnih zlorab Vise

 

Saj ni napisal, da je kriva za zlorabo. Mislim, da je govoril bolj na splo?no.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Boss, nism mislu konkretne situacije! :P

 

P.S. - kar se iskanja slu?be ti?e, pa mislim, da so ravno trenutne razmere zame idealne za iskat ?iht; izvr?be namre? kar de?ujejo, ker je pla?ilna nedisciplina v totalnem razcvetu! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, kje zdaj najdt vulkanizerja za na hitro zamenjat gume. Zdaj ko se je ta sneg natresel po na?i de?elici ... Jaz pa v nedeljo odhajam za 4 (dva efektivna, dva za vo?njo) dni v Bruselj in bi rad imel zimske gume gor.

 

Ajajaj.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, kje zdaj najdt vulkanizerja za na hitro zamenjat gume. Zdaj ko se je ta sneg natresel po na?i de?elici ... Jaz pa v nedeljo odhajam za 4 (dva efektivna, dva za vo?njo) dni v Bruselj in bi rad imel zimske gume gor.

 

Ajajaj.

 

Postavis se v vrsto pri kaksnem vulkanizerju in pocakas urco, dve, tri... :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tlele ena sodelavka, je sicer ful shuj?ala v zadnjih par mescih, pa se nosi kokr PAV, a kljub temu (pribli?evanju suhoti) je ?e vedno zoprna in antipati?na vsem na oddelku - to je oseba, ki u?iva v tem, da drugemu mal zagreni dan! :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ufff, kje zdaj najdt vulkanizerja za na hitro zamenjat gume. Zdaj ko se je ta sneg natresel po na?i de?elici ... Jaz pa v nedeljo odhajam za 4 (dva efektivna, dva za vo?njo) dni v Bruselj in bi rad imel zimske gume gor.

 

Ajajaj.

 

 

z bratom sva iskala napravce za menjavo gum, pa ali je bilo predrago ali pa preve? zjeban. Kdor ima to ?e ve zakaj ima :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Postavis se v vrsto pri kaksnem vulkanizerju in pocakas urco, dve, tri... :) ...

 

in ste se men smejal ko sem jih prejsnji teden gor dal... :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in ste se men smejal ko sem jih prejsnji teden gor dal... :harhar:

 

Js jih ?e VEDNO nimam gor na M6, suzuki pa je ?e"preobut".

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a letne gume pa ketne v prtlja?niku bo dost dobr za do Belgije?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a letne gume pa ketne v prtlja?niku bo dost dobr za do Belgije?

 

teoreticno ja, ampak zna bit problem pri Flachau...tam si zelo visoko gor in lahko snezi tko "out of nowhere" (se mi je zgodilo 2x) in potem je lahko jeba...

drugace pa potem ko si pri Salzburgu do belgije naprej ni nobene panike

pa srecno pot :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ eye:

 

Yap!

post-427-1257463670_thumb.png

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.