Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

9 pik, 1000e, meritev 10m pred tablo konec naselja... v industrijski coni na ravni cesti brez krizisc in brez enega avtomobila. pa komaj sem se izognil kazni za zaljenje uradne osebe.

preklete pizde zdrkane, nej me zmerijo vsaj ko si bom kazen dejansko zasluzu ne pa tk...

 

nevem se kaj naj v pritozbo dam ce bom dobil samo pisno nazaj. kaksna ideja?

 

drugo, kak radar detektor nej kupim?

 

Povej kje so te najdl in mogo?e bo kdo vedel kako se izognit

 

Je kr jeba, ?e ma? tasrednga, tanajman?ga! <_<:P

 

Je pa najbolj shiny :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja mrbit EDGE, HSPA pa ziher ne. Da ne re?em da ma Mobitel zdej ?e HSPA+, ki je ?e 3x hitrej?i.

 

K grem gledat zemljevide pokritosti ostalih distributerjev me kr ma da bi zajokal, kolk so za Mobitelom. Sej ne re?em za pogovore je ve? al manj isti kurac, kjer je tvoj operater, ?e pa rabi? prenos podatkov/internet pa definitivno ni vseen in edina pametna alternativa je ?al samo Mobitel.

 

 

T-2 nima EDGE ... imajo samo 3G (UMTS, HSxPA) ... in podatkovni prenos (ter MMS) lahko uporabljas samo tam, kjer imajo svoje omrezje... telefoniras in SMSas pa lahko s T-2 povsod (Mobitel Roaming)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

T-2 nima EDGE ... imajo samo 3G (UMTS, HSxPA) ... in podatkovni prenos (ter MMS) lahko uporabljas samo tam, kjer imajo svoje omrezje... telefoniras in SMSas pa lahko s T-2 povsod (Mobitel Roaming)

 

?ak kako? A si ziher, a nimajo GSM signala nadgrajenega na 3G EDGE? Kakor vem ima Mobitel tako, da kjer je signal imajo mo?nost EDGA (se prav 385kbs prenosa).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak kako? A si ziher, a nimajo GSM signala nadgrajenega na 3G EDGE? Kakor vem ima Mobitel tako, da kjer je signal imajo mo?nost EDGA (se prav 385kbs prenosa).

 

Njet, tako kot sem tudi jaz napisal T2 kot T2 ima samo 3G, drugje gostuje v Mobitelu ampak po svojem ceniku.

 

Smesno je to da je klic iz T2 mobitela v stacionaren telefon v Turciji cenejsi kot klic iz mobitela v mobitel :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss najvecja napaka na svetu je, ce bos slucajno sel na T-2...

 

mobitel je sicer najdrazji ampak (po tem ko sem testiral vse) je se najbolj zanesljiv

 

Vem ja, sej zato me pa majo prklenjenga kot psa. :angry: Enostavno ni druge alternative, ?e ho?e? bit res povezan. Vse ostalo je zelo zelo slaba alternative :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu, folija iz zadnje sipe noce in noce dol...

 

sem probal s fenom, z nohti pocas trgat dol, s stelexom namakat...ni sans

pol sem sel do kompare, tud ni mogu nc

 

najhujs je to, da so samo eni koscki sli dol in zdaj ne zgleda nikakor. sploh ne vem kaj lahko se naredim. kaksna ideja?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebemu, folija iz zadnje sipe noce in noce dol...

 

sem probal s fenom, z nohti pocas trgat dol, s stelexom namakat...ni sans

pol sem sel do kompare, tud ni mogu nc

 

najhujs je to, da so samo eni koscki sli dol in zdaj ne zgleda nikakor. sploh ne vem kaj lahko se naredim. kaksna ideja?

 

A ma folija kake oznake gor

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj kako informacijo dobit pri temu, ki je bil poobla??en za vgradnjo teh folij

 

LLumarK s.p. (KOREN IGOR)

Tel.:041/66 22 92

040/66 22 92

 

?al ma dejavnost ukinjeno ?e leta 2005 po podatkih registra samo mrbit pa ima ?e iste telefone pa ti lahko da kak nasvet.

 

Hehe LOL :aaaaa:

 

?ak, da se KAALman oglasi, k je isto spra?eval pred ?asom na alterju

 

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat...41/Main/955432/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Probaj kako informacijo dobit pri temu, ki je bil poobla??en za vgradnjo teh folij

 

LLumarK s.p. (KOREN IGOR)

Tel.:041/66 22 92

040/66 22 92

 

?al ma dejavnost ukinjeno ?e leta 2005 po podatkih registra samo mrbit pa ima ?e iste telefone pa ti lahko da kak nasvet.

 

Pokli?i Korena ker je to on montiral in ko je meni delal je reko, da ni problem folije dol dobit.

 

BRUN?VIK

PO?TA: 2327 RA?E

KOREN IGOR S.P. LLUMARK, SEN?ILA, STORITVENA DEJAVNOST

BRUN?VIK 68 D

TELEFON: (040) 662292

TELEFON: (041) 662292

 

Mislim da ?e vedno dela vsaj meni je leta 2007 ?e delal tako, da je verjetno samo spremenil naziv.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na stranskih sipah so sle dol takoj brez problema....

zadaj pa (ogrevana sipa) ni sans

bom poklical sam mi bo najbrz reku naj grem gor :)

 

V?asih ko se je to fejst delalo je hodil enkrat do dvakrat na teden v LJ tako, da morda ?e vedno hodi okoli.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok sem poklical Koren s.p. in mi je povedal kaj moram narest:

 

v eni posodi dat detergent za posode in vodo in potem s tem namakat sipo zadaj

pustit nekaj casa potem spet namakat...

 

skratka je slo vse dol po kaksne pol ure...

 

Kompare pa mi je hotu vzet 30eur, pa je vidu, da se mu ne da...resil sel 30 eur :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak, da se KAALman oglasi, k je isto spra?eval pred ?asom na alterju

 

http://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat...41/Main/955432/

 

jaz ne dam folije dol, raje prodam avto, ker brez folij bo nikakav...

 

jaz sem spra?eval, ?e ?e dela, ker sem ?el k njemu, in mi je brez vpra?anj zamenjal folijo, ki se je nagubala,

pa ?eprav je ?e 2 meseca ?ez 5 let, kolikor je bilo garancije na folijo... aja... ra?unal je ni? :)

 

je rekel: "Se vidiva pri naslednjem avtu ;)"

 

in tak tudi bo... tudi POLOvi?ka bo dobila temne ?ipe :D enkrat...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker III se mi je hotel pokazati v zivo na domu, jest pa v Kranju..... :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e tankat sem ga mogu, in to za 68 ? za tolk nisem tankal ?e 1 leto. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle mamo na pumpah zdej, samo ?e cagar za ? se vrti. V?as ko tankam pa na hit prvo pogledam ?tevc za ? pa misim.. oho zdej jepa ?e po?as polno, potem pa v naslednji sekundi pogledam ?e izto?ene litre pa me kap rukne, kumi je kej vn prtekl... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takle mamo na pumpah zdej, samo ?e cagar za ? se vrti. V?as ko tankam pa na hit prvo pogledam ?tevc za ? pa misim.. oho zdej jepa ?e po?as polno, potem pa v naslednji sekundi pogledam ?e izto?ene litre pa me kap rukne, kumi je kej vn prtekl... :)

 

Samo tole je pa ?isto res. ?zmeden? Ponavadi je bilo okoli 1:1 zdaj se cifra z ??? ful hitreje vrti kot litri.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.