Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

obstajajo lu?tne male kamere, ki ti snemajo celotno vo?njo. ?e se zgodi kaj med vo?njo pa? skopira? file na PC-a, ?e ne pa? spet prepi?e? podatke z novimi. Kot neka ?rna skrinjica za avione.

 

Zadeva sploh ni slaba zamisel, ?e je treba kdaj karkoli dokazovat v primeru nesre?e.

?e bo mare- pri volji in se bo malo pomiril okoli ?kode, bo verjetno tudi kaj napisal kako kamero uporablja.

 

Ja ja dresirana srna :P

 

No zadevo mam dve leti.Tega je veliko,ta moja snema na SD kartico,ko je polna za?ne prepisovat.

Nastavi? kako snema(stalno ali na G senzor pospe?ka.Ima tudi gps tako,lokacijo snemanja gleda? v google maps.

Kvaliteta posnetka je bolj tako,bistvo je pa videt.

Kupil sem na ebay za 170?.Montirano imam za vzvratnim ogledalom tako,da se jo niti ne opazi.

Najbolj?e je pa to,da za?ne snemat 15s prej kot se spro?i snemanje.

 

http://www.d-teg.com/products/sub_d_bx01.h...5ad0416325ed9ed

 

http://www.youtube.com/watch?v=x_XGCL4xy5g

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no jaz sem tudi pred parimi meseci kresnu srno z mazdo 6 pri hitrosti 50-60kmh v nepreglednem ovinku mi je iz gozda sko?ila pred avto, na sre?o jo je odnesla brez po?kodb, jaz pa nisem meu take sre?e.

in kaj je blo, no na levi strani mi je pustila rajse in malo napokano barvo ter malo je odbija? snelo, morem pohvalit mazdo da ni bilo vecje ?kode kot "samo" to.

 

lp

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo pa v?eraj direktno "trefnil" :( srno .No zdaj je bil 2 leti mir,druga?e se pa kar lepijo name, v zadnjih 12 letih sem jih 7 komadov zbil.Za?uda nikdar huj?ega,tablica,po?en odbija? in kak?na udrtinica na blatniku.

V?eraj pa ?aromet in utor med blatnikom in pokrovom motorja se je zmanj?al.

Ah,same sitnosti.

http://www.youtube.com/watch?v=VTDkUlo3rjI

Objavljena slika

 

kje je to drugace? zgleda kot Jeprca, tam jih je tud ko komarjev na barju

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiva zadeva, a prek tega loh tut avtu sledi? ?e ga ukradejo?sj ne da bi kdo mojo starino ukradu:D sam tko drga? je pa zanimiu, ?e ena stvarca za kero bi dau ke?, ?eprou nism ?ist ?ur zka bi jo jst rabu :D rabm mal ve?jo pla?o da si par tehni?nih stvarc kupm :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje je to drugace? zgleda kot Jeprca, tam jih je tud ko komarjev na barju

 

Se?ana.

Srna z zlomljenimi prednjimi tacami se je zavlekla v grmovje.Izjava mili?nikov pa bomo jutri poklicali lovce itak danes nebi pri?li :whatever:

 

@Gorjup13

Ne more? sledit.Bi bilo verjetno kar precej dra?je,pa zadeva bi morala bit skrita,druga?e bi jo lopov enostavno vrgel ven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam poln tank. :(

 

Nikoli si nisem mislil da sem lahko slabe volje zarad tega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam poln tank. :(

 

Nikoli si nisem mislil da sem lahko slabe volje zarad tega.

 

zaj ?e pa po vinjeto pa bo petek popoln

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaj ?e pa po vinjeto pa bo petek popoln

 

Tud to ?e imam. :angry2:

Neizkori??eno niti za 1 meter. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas na obali tudi nekaj kao piha.Ni to ni? takega.to je zdravo in ni bacilov okoli. :P

 

Danes zjutraj je na radiu ful dobr ubesedil:

 

Burja je tako mo?na, da se ne ?udit ?e v Ljubljano prinese kakega nemo?nega primorca....prosim, ?e mu pomagate najti dom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas na obali tudi nekaj kao piha.Ni to ni? takega.to je zdravo in ni bacilov okoli. :P

 

Ali pa vam ?e bacile prek meje prinese, uvo?ene! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam da nisi v takole avtopralnco pelu :D:D

 

:hohoho::hohoho::hohoho: to?no sm vedu kaj bo, kok budale ?e prej mal ne ?tudirajo kak sunek je to :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva stran 24kur, te niso normali...........?isto poneumljanje ljudi in tavanje od realnih novic

post-2637-1295797409_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prva stran 24kur, te niso normali...........?isto poneumljanje ljudi in tavanje od realnih novic

 

JureS ali nam niso prepovedal limat linkov od 24ur.com??? :P:blush::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebeni Telekom in ?2.

 

Ker si merita ti?e, smo uporabniki kabelske od telekoma prikraj?ani za ?2. In ker ho?e ?" prisiliti, da ?e uvrsti ?2 na programsko shemo, daje vse dobre tekme na ?2.

 

Poun kurc mam zdej ?e tega telekoma, si morm neki druzga najdit, ker kolko zdej pla?ujem za njihove storitve me glava boli.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.