Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

ma shit no... jaz sem letos kupil 18 (osemnajst) letnih vinjet pa nisem niti enih rum kokosov dobu zraven :(

 

Si Mercatorjeve pike zbiral? :) Potem si ze s tem dobil ene pa vreck teh kuglic :bravo::pepsi:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si Mercatorjeve pike zbiral? :) Potem si ze s tem dobil ene pa vreck teh kuglic :bravo::pepsi:

 

jaaaa :D

 

smo naredli en grupbuy pa je vsak vinjeto dobu za 3,5? ceneje. Ni velik - ampak neki pa je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U pondelk se po ve? kot dveh mescih vrne "ubrisanka" sodelavka, pa sem zdele kar na?emu vodji napisal dopis, da v kolikor pri?akuje, da bo ostala prvotna ekipa, naj mi ?imprej to sporo?i, da za?nem iskati novo zaposlitev (najva?nej?e je psihi?no zdravje, pol ?ele slu?ba oz. pri normalnem folku je vmes med temi dvemi stvarmi ?e kup drugih)! :punk::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo dobil za 55?.Mercator in to. :P

 

Ja ?e ra?una?, da si vnov?il 250 pik, ki bi jih lohk tud za futer porabu. ?e pri seb ra?unam sem tako dobu vinjeto zase ?isto zastonj. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ?e ra?una?, da si vnov?il 250 pik, ki bi jih lohk tud za futer porabu. ?e pri seb ra?unam sem tako dobu vinjeto zase ?isto zastonj. :hudicek:

 

Res je.Samo brezavta ne more? ?ivet brez hrane pa lahko...

 

...nekaj cajta. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu, da zadnjih nekaj dni non stop tud po 6x v eni uri (radio Hit) opozarjajo na vinjeto sem danes videl 4 primerke, ki so se lepo vozili po AC-ju samo z modro nalepko.

 

Mislim, kot, da bi izzivali sre?o - moderni adrenalin đunkiji.

 

Ampk vseeno se mi zdi hecno, da s tem, da par dni reskira? ne pridobi? ?isto ni?, ker letna velja za teko?e leto pa a jo kup? zdele al pa?ez 14 dni po ?as veljavnosti enak.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nope... po moje je bil takoj mrtev, ker sem s kolesom direkt ?ez njega zapeljal :(:(

 

Death by Bridgestone?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

morilec,si se opravi?il dru?ini

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma?ki so tak butasti, ?e posebi se pa radi pod avte me?ejo...

 

Ne mine dan, da ko se peljem na ?iht, da ne bi bil fri?en zvo?en ma?k... al pa je? (teh mi je bolj ?koda)

 

 

Dons pono? spet zbujen ob 3:30 zaradi de?urstva.... ?e slab? ker je mene zbudu, ker je napa?no izbral na tajnici in ni pravega ?loveka dobil.... ko sem jest pravega ?loveka pokonc spravil, da je VPN-jal je pa vidu da mu use dela.... Se prav ker en ni mogu en moment nagih bab gledat je mene budil...

 

...pa ?e zobarja mam dons....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih ti kater tako proti avtu sko?i, da izpade kot da samomor dela, ti pa ga sku?a? s kakim manevrom prepre?it! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vceri so bli mojstri v hisi in en od fantov si je tok upal, da mi je odprl denarnico in ukradel 80 eur...

sej ne mores verjet, ce ga dobim mu bom roko zlomil.

 

je pa zanimivo (sej vem nakljucje), da karkol so mi ukradl, se je vedno zgodilo v sloveniji...

pa bi reku, clovek, da glede na kje vse sem zivel, glih tuki ne bi nic...tko je sla ura, stevc za kolo, denarnica 2x, kolo, in zdaj denar...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, naj te potola? dejstvo da je morda teh 80 EUR bolj rabu kakor ti, pa si je mislu, to je nek bud?o, ne bo niti porajtu! :P:blush:

 

Je pa res, da ponekod zaradi kraje - roke sekajo! :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Od manjših turbo bencinskih motorjev je baje glede zanesljivosti dober Renaultov 1.3 motor, ki ga vgrajujejo tudi v manjše mercedese. 
    • To je sej zdaj Fucswagen počutil zapostavljenega, ker se je Mazda nazadnje šlepala.
    • Alfa Romeo in Opel Omega? 😉   Moral sem, ne me tepst 😜  
    • Lep pozdrav iz Kopra...   In iz novega nadomestnega vozila: Ford Tourneo Connect s sedmimi sedeži, sprednjim pogonom in 84 kW 1,5 litrskim bee eeen ... ... ... Torej, ni dizel. Zdaj pa gremo v domače hribe...
    • Nisem govoril o politikih,ampak o Slivki oz. normalnih smrtnikih. Politika je kurba,in taki so tudi pilitiki. Samo vprašanje je,ali je človek neumen,in jim nasede.   O levičarjih in desničarjih po političnem prepričanju pa sem tudi že pisal. V osnovi je tako,da levičarji stremijo k temu,kako se bi naj drugi spremenili,da dosežejo idealbo družbo,desničarji pa stremijo k rast,trudu in izboljšanju sebe,da tako izboljšajo družbo.   Pozor-ni lahko biti desničar...pa preberite temo,ko se je hotelo @Alex nadeti nagobčnik....se boste takoj spomnili,kaj mislim.   Lažje je biti levičar,zahtevati pravice,in pozabljati na dolžnosti.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.