Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Men pa slu?ben comp melje ko zme?an, kva to traja - jao! :hudicek:<_<

 

man glej strani 24 ur pa bo ?lo hitreje :harhar::hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti kak link napopam, ko si tak gurman za njihove strani? :P:harhar: :ne vem:

 

ajd pa nalimaj :jupiii:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebeni Telekom in ?2.

 

Ker si merita ti?e, smo uporabniki kabelske od telekoma prikraj?ani za ?2. In ker ho?e ?" prisiliti, da ?e uvrsti ?2 na programsko shemo, daje vse dobre tekme na ?2.

 

Poun kurc mam zdej ?e tega telekoma, si morm neki druzga najdit, ker kolko zdej pla?ujem za njihove storitve me glava boli.

 

 

jp ma ?2 ma? take tekme da glava pe?e....skor edini ?portni program ki ga ?e gledam :bravo:

 

Pa komentatorji so v primerjavi z razmini milovanovi?i in stareti pravi blagor za u?esa.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozor, link na 24ur!

Fak kva se dogaja v na?i ob?ini. :vskalo: Tile SDS in NSi (katere ?efica je v Morav?ah Ljudmila Novakova)so se konkretno zamerili ljudem z nasprotovanju ?iritve vrtca (kljub temu, da govorijo druga?e!), zdaj je pa celo opozicija odstopila zaradi njih. :vskalo: Sicer glede na trenutno klimo v Morav?ah (vsaj kolikor poznam ljudi) pa NSi in SDS ?e toliko glasov ne bodo dobili kot so jih imeli sedaj. Upam, da ne bomo spet imeli far?ko vlado. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Skoraj sem neko zadevo odposlal na Okrajno sodi??e v Logatcu, katerega pa ni in ?e neki ?asa ne bo - obstajalo! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj ?el gledat KURSAĐIJE LIVE, , ?koda cajta in dnara, bol? bi blo da bi montiral zadnjo stvar na sakerja in danes bil na ?ihtu z njim.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polil kofe po mizi...kriv je pa delno ajvar....

 

Js kriv, ?e si ti ?lampast in odvisn od kofeta ? :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vidva sta spet skup - a ?enski nista ni? ljubosumni, k sta ve? en z drugim kot pa z njima :hudicek:

 

Na daljavo mi ga je polil, ker je picajzlast in ho?e imet 100% ?ist signal za pogovor...

 

P.S. Tebe pa ?e dolgo ni zadela ka?na naravna masa.... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kontaktnimi le?ami sem vse prej kot mojster, tko da se precej namatram - oko refleksno trzne ko jih montiram! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kontaktnimi le?ami sem vse prej kot mojster, tko da se precej namatram - oko refleksno trzne ko jih montiram! <_<:blush:

 

se bos navadu...jaz sem ratal coravi na faksu, in ko sem lece kupil, sem se moral 15 min prej zbudit sam zarad motorike z lecami...

se bos navadu se dotikat ocesa s prstom

 

aja se to, ocala mas tud? ker jaz jih nosim vsaj enkrat na teden, da spocijem oci od lec

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam tut ?pegle (fakin cilinder vsebujejo), men je pa o?i ferderbu comp, ampak nimam kej, sem stalno v kontaktu z njim in to je to (no sej v?asih ko sem pa tipkal je blo podobno)! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.