Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

bos sem zadel rob omare, ko sem zalaufal za tamalo smrkljo

 

ziher si ji hotel kaj narediti pa se ti je ma??evalo :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sva se s kolegom kr namatrala da sva eno omaro (razmontirano), v dol?ini 210 cm spravla v Galuno, za katero sem ugotovu, da ima prtlja?nega placa ob podrti zadnji klopi samo 180cm, sem skoz mislu da ma 2 metra al pa ?e ?ez! :blush::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sva se s kolegom kr namatrala da sva eno omaro (razmontirano), v dol?ini 210 cm spravla v Galuno, za katero sem ugotovu, da ima prtlja?nega placa ob podrti zadnji klopi samo 180cm, sem skoz mislu da ma 2 metra al pa ?e ?ez! :blush::D

 

He he, bom jaz poslikal in dal gor sedaj sestavljeno sobo, ne morem verjeti kaj je avto pogoltnil...sestavljeno se ?ele vidi :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ?e pomer kok da? lohk notr najdalj?i element (verjetno isto bliz 2 metra) in pa kok ma? ?irino kufra, na najo?jem delu (kjer so kolesa ponavadi)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej ?e pomer kok da? lohk notr najdalj?i element (verjetno isto bliz 2 metra) in pa kok ma? ?irino kufra, na najo?jem delu (kjer so kolesa ponavadi)! :P

 

bom pomeril sicer je sestavljena garderobna visoka 202, postelja pa 98x208

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ker sem se hvalil,da sem naredu tehni?nega, seveda kot ponavadi ni ?lo brez te?av <_< Podvozje je kul,ni pripomb, problemi so se za?el pri xenonkah <_< za piko na i so mi pa ?e plini ponagajal pri visokih vrtljajih in to za mi?ji lul?ek v stend-baj moudu :vskalo:

Tko,da mi ni preostalo druzga kot vr?t ven xenonke in not dat,po svetilnosti sode?, ene navadne brlivke :blink::blink: IN seveda poj je treba zamenjat ?e pozicijske (stric reku nou-nou LED-ikam)...in zarad tega sem pri menjavi le teh po?ten polomu plastiko na eni od smernikov,tko da sem mogu dej novo naro?it :vskalo::vskalo:

Na sre?o me je poj po enournem letanju sem in tja kon?no spustu ?ez, ?eprov mu je ?la v nos nastavitev snopa...dobr da ni blo tko grozne razlike :o

Jutr pa ?e registracijo u?timat,k bo colnga,poj pa za 1 let gmh :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo?a morda se danes vidimo na sodi??u :( 10.50 imam zagovor pri prekr?kih

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ze grunta o letnih gumah? :ne vem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=CTcsiMVcmVA...player_embedded

 

Kako (ne)sre?o je imel da ga ni dobesedno razpolovilo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo?a morda se danes vidimo na sodi??u :( 10.50 imam zagovor pri prekr?kih

 

Uf, upam da bo? ?imbolj celo ko?o odnesu! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sko?u v merkator in jebemu mast, ?e tako ne maram tja, dons pa ?e polno penzi?ev, hlebec kruha in pol kile sira = 42 minut.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No,ker sem se hvalil,da sem naredu tehni?nega, seveda kot ponavadi ni ?lo brez te?av <_< Podvozje je kul,ni pripomb, problemi so se za?el pri xenonkah <_< za piko na i so mi pa ?e plini ponagajal pri visokih vrtljajih in to za mi?ji lul?ek v stend-baj moudu :vskalo:

Tko,da mi ni preostalo druzga kot vr?t ven xenonke in not dat,po svetilnosti sode?, ene navadne brlivke :blink::blink: IN seveda poj je treba zamenjat ?e pozicijske (stric reku nou-nou LED-ikam)...in zarad tega sem pri menjavi le teh po?ten polomu plastiko na eni od smernikov,tko da sem mogu dej novo naro?it :vskalo::vskalo:

Na sre?o me je poj po enournem letanju sem in tja kon?no spustu ?ez, ?eprov mu je ?la v nos nastavitev snopa...dobr da ni blo tko grozne razlike :o

Jutr pa ?e registracijo u?timat,k bo colnga,poj pa za 1 let gmh :harhar:

 

Jaz sem pa takoj ko je za xenonke zate?il zamenjal ?e ledke. :)

Ej sam so pa presradni do amena, pol mi je pa tam te?il kk "zdej 100% bolj? sveti pono?i pa ?e ble??im ne drugim"

niti en avto s xenonkami mi ?e ni o?i zablendiru, vse stare kante brez okroglih le? mi pa dnevno sesipajo o?i.

bej?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa takoj ko je za xenonke zate?il zamenjal ?e ledke. :)

Ej sam so pa presradni do amena, pol mi je pa tam te?il kk "zdej 100% bolj? sveti pono?i pa ?e ble??im ne drugim"

niti en avto s xenonkami mi ?e ni o?i zablendiru, vse stare kante brez okroglih le? mi pa dnevno sesipajo o?i.

bej?.

 

Ni ?ist tako... Oplova Insignija mi ?e danes ni jasno kako je dobila homologacijo. O?itno, ko merijo na mirujo?em avtu je vse OK, med vo?njo pa samodejno dvigne lu?i in pol ti zaslepljuje direkt v o?i. Ma ?e na dale? na AC vidim, da se mi bli?a Insignija. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da Lagune (tak?na kot jo ima Jo?a) ne omenjam ker original sploh nima le?e, ima pa xenon. :vskalo: Pa nasploh vsi aftermarket xenoni brez le?e so polom.

 

Agree

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da Lagune (tak?na kot jo ima Jo?a) ne omenjam ker original sploh nima le?e, ima pa xenon. :vskalo: Pa nasploh vsi aftermarket xenoni brez le?e so polom.

 

Kwa sploh to pomen ? sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da svetijo ?ele ko si mimo tr?nice

 

Aha, zdej bom vedu.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da Lagune (tak?na kot jo ima Jo?a) ne omenjam ker original sploh nima le?e, ima pa xenon. :vskalo: Pa nasploh vsi aftermarket xenoni brez le?e so polom.

 

Simon, ?e dobro potem da mi ni kej dost do teh Xsenon oz. kvazi Xenon (doma?ih) izdelkov! :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.