Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jamram da me je viroza pofurala.... Pa sm se glih od vceri hoto pohvalit s stanjem na stevcu... 12.345km v Getzu, mazda je mela pa 44.444 zdele enkrat... Jz mam pa ze 18.5 ur lezanja v postelji :(

 

In to sam, brez negovalke ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U bistvu ni nek hudga - vro?i?ni kr?i, sam zgleda je pa kot da se poslavlja od nas (?ist vijol?na, se tresla, o?i odsotne, neki cajta (baje) ni dihala) in to sred no?i! :blush::whatever:

 

Borut ?e pride? danes okoli te bom malo potola?il smo tudi mi imeli z ta ve?jim Vro?inske kr?e, ve? o tem pa popoldan.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej, Kris - dans ?e ne mormo pridet, bom Peri?niku reku da se dogovorita za kater dan bo prihod! A to se bomo lohk pljal al ko kake ovire glede tega (ok ni registreran - vem)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hej, Kris - dans ?e ne mormo pridet, bom Peri?niku reku da se dogovorita za kater dan bo prihod! A to se bomo lohk pljal al ko kake ovire glede tega (ok ni registreran - vem)! :P

 

Ja po hribu malo se da po cesti pa koliko si upa? je polno policije (obmejni pas).

 

glede prihoda k meni pa ni problem avto je v gara?i in ?aka.

 

Tamalo pa le pozdravite ker to mine bo pa ?e kar nekaj no?i neprespanih in panika ob vsaki vro?ini, nam se je kr? ?e dvakrat ponovil ampak sedaj ko ima skoraj 4 leta pa je vro?ino 39,2 dobro prena?al.

 

Kaj je pa bil vzrok za vro?ino? Na? je imel dvakrat Streptokok angino kjer vro?ina hitro raste, enkrat pa ?krlatinko....

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?ko re?t - neki so omenjal neko bakterijo v nosni votlini, zdravil pa smo dobil pol celga boga; Paracetamol, Voltaren, celo neke manj?e koli?ine Apaurina, v obliki sve?ke itd.! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pofukal bom vse !

 

Doma mam-o te?ave s fotrom, v slu?bi direktorja tud pogledat ne sme noben, je te?n u 3 piz.. materne. :whatever:

?e dobr da nisem v delavnici, da sem v svojem oddelku, aka CAD CAM programiranje. :harhar:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pofukal bom vse !

 

Doma mam-o te?ave s fotrom, v slu?bi direktorja tud pogledat ne sme noben, je te?n u 3 piz.. materne. :whatever:

?e dobr da nisem v delavnici, da sem v svojem oddelku, aka CAD CAM programiranje. :harhar:

 

ne pol naokol hodit...

 

Lj-Celje - Lj...samo dve nesre?i na avtocesti zjutraj....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne pol naokol hodit...

 

Lj-Celje - Lj...samo dve nesre?i na avtocesti zjutraj....

 

Se ti zdi da moram okrog hodit mam vse na dohvat ruke.

Pa ?e bi ?e ?el okol bi danes ?el za Jazz-om(8 ventilsko truplo z dvema sve?kama na cilinder ?zmeden? )

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ti zdi da moram okrog hodit mam vse na dohvat ruke.

Pa ?e bi ?e ?el okol bi danes ?el za Jazz-om(8 ventilsko truplo z dvema sve?kama na cilinder ?zmeden? )

 

naneslo se je na tole

 

Ma pofukal bom vse !

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pofukal bom vse !

 

Doma mam-o te?ave s fotrom, v slu?bi direktorja tud pogledat ne sme noben, je te?n u 3 piz.. materne. :whatever:

?e dobr da nisem v delavnici, da sem v svojem oddelku, aka CAD CAM programiranje. :harhar:

 

Dobr, da vem, da ti ne bom bliz hodu :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda ajvar tudi ni bil nataknjen

 

Js sem nasadu, nisem js toplovodar ! :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boga moja Stella in njena sestrca Senna,..zdle gremo na cepljenje in rev?ki mejhni dobita ?ip :(

Luna pa stri?enje krempljev, ker jih ne pusti pipat doma,..

 

No ?e dobr, da si grem js usput spo?it u?ke :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm in vrednos se hitro pove?a za nekaj ? ;) ?e ne druga?e ?e zaradi obte?itve s ?ipom :harhar:

Ja ni kej kar je treba je pa? treba.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boga moja Stella in njena sestrca Senna,..zdle gremo na cepljenje in rev?ki mejhni dobita ?ip :(

Luna pa stri?enje krempljev, ker jih ne pusti pipat doma,..

 

No ?e dobr, da si grem js usput spo?it u?ke :P

 

In kolk ta zadev?na in usluga ko?ta? K drug teden 1x dobimo novo "??ene" ca. 7 tednov staro :bravo: Gre se pa za nem?ko lovskega terijer?ka :D:jupiii:?e koga slu?ajno zanima ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boga moja Stella in njena sestrca Senna,..zdle gremo na cepljenje in rev?ki mejhni dobita ?ip :(

 

 

The best, ker ?ip jim bo? pa dala not? 8 jedrni Intlov Core proc? Kaj pa grafiko, jim bo? tud menala, da ne bo sam zvok ampak tud slika :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm in vrednos se hitro pove?a za nekaj ? ;) ?e ne druga?e ?e zaradi obte?itve s ?ipom :harhar:

Ja ni kej kar je treba je pa? treba.

 

 

Pri 7h tednih naj bi ?e bli 1x cepljeni prot pasji kugi, in potem se to cepljenje ponovi ?ez 4 tedne, in potem spet ?ez 4 tedne ?e proti steklini.

 

Cepljenje proti steklini pride 34,48?, potni list 3,82?, ?ipiranje je pa 0,41? pristojbine. Kremplje so pa brezpla?no postrigl vsem trem zverinam.

 

Za drugo cepljenje proti pasji kugi sem pa pla?ala 71,54? za dve.

 

Edit: Je pa tako kot je rekel Marko, psi so ?e ?ipirani in prvi? cepljeni, tako da tebi potem ostane drugo cepljenje in tretje proti steklini, potem ima? pa eno leto mir.

 

Stella in Senna sta pa doma?e mrcine in je ena ostala pri meni, ena je ?la pa k o?iju in sva se pa? zmenili, da jih bomo ?ipirali ?ele pri steklini, ker sta pa? mejhne igla za ?ipiranje je pa velika...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
    • Po parih mesecih obupnih poizkusov končno uspelo. Naša tamala ima na svojem otroškem koleščku 11 redni zobnik in SLX menjalnik. 3 mesece sem se zaj... da bi ji ga naštelal, pa ni ratal. Vsi so mi prodajali teorijo da je ziher skrivljen nosilec menjalnika ali pa menjalnik sam. Iz dojčland naročil orodje za ravnanje nosilcev, poravnal v nulo, pa spet isto sranje. Potem pa danes (končno) opazil, da zobniki rahlo poplesavajo ker očitno en šalabajzer na drugem koncu sveta ni znal zategnit ringa kasete. Zategnil, in sedaj vse dela BP. Ampak je pa trajal.  
    • CIA V opozorilo ostalim da se ne nagibajo na rusko stran.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.