Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Drugi del dopusta v termah ?ate?, ?e dober da nimajo sam zunanjih bazenov, za zjokat. Ko zdele pomislm na Lu?k :vskalo: o Kajfe? in na planet ko se pregrva :vskalo::vskalo: .Prav ?tudiram ?e ne bi v brunarci termoakumulacijsko v?gal

 

Jo bo treba poklicat na biotehni?no fakulteto, kjer razlaga svoje globalno segrevalne naciekolo?ke mantre zarad katerih vsi pla?ujemo neke CO2 dajatve pa do dandanes ?e nih?e ni dokazal da je CO2 vzrok za segrevanje in ne le posledica. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gume na mazdi so bile totalno v pi*** 2 prvi goodyear Ultragrip, ena poflikana, zadaj Nokina WRG2 od tega 2 levi.... :whatever: tako da je desna vrtela kontra..

 

Gume so nove + optika

 

?e eno jamranje - gume so se podra?ile v 300 kosmatih....205/55/16 si dobil za 60? - pametno gumo, danes so federalke od 65? glavni proizvajalci pa od 80? - 130? :ne vem:

 

Vsi so mi tudi dejali da bodo zimske gume te dimenzije 2011 od 100? naprej, sava okoli 90...pi*** kam gre ta svet.

 

Federalke 225/40 18 sem za?etk leta kupil po 65?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kere gume pa si dal na 6-ki?

 

Toyo Proxes C1s Objavljena slika

 

Bi dal Federal, ampak kot sem rekel razlika je danes 9? na gumo (72?) pa imam na tem avtu raje '?lebast' profil kot agresiven smreka....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jure, daj mi objektivno oceno Federalk (kupil jih je Peri?nik pred kratkim), pa me zanima al je to res ?ivi pofl al je neka srednja zadev??na (mi je sicer jasno da to niso Dunlop Sportmaxx, ki majo direktno od Federalk x 2 ceno, npr.)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Jure, daj mi objektivno oceno Federalk (kupil jih je Peri?nik pred kratkim), pa me zanima al je to res ?ivi pofl al je neka srednja zadev??na (mi je sicer jasno da to niso Dunlop Sportmaxx, ki majo direktno od Federalk x 2 ceno, npr.)! <_<

 

Meni so bile v redu, peljale so se kot vsaka gume - in se ?e, samo trdoto pa ne morem ravno primerjati ker sem ?el iz 16 na 18

 

Pa pazi federal ima ene 4 gume, jaz sem vzel ta agresivne s smreko, so tudi raven profil

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo kdaj fural Uniroyal rain expert? Sem jih kupu za fotra, ki je mal paranoja po de?ju! :P

 

Baje naj bi mokro cesto dr?ale k zmaj! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je kdo kdaj fural Uniroyal rain expert? Sem jih kupu za fotra, ki je mal paranoja po de?ju! :P

 

Baje naj bi mokro cesto dr?ale k zmaj! :hudicek:

 

?e vedno pa velja pamet v roke (in prenos na volan :blush: )

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gume na mazdi so bile totalno v pi*** 2 prvi goodyear Ultragrip, ena poflikana, zadaj Nokina WRG2 od tega 2 levi.... :whatever: tako da je desna vrtela kontra..

 

Gume so nove + optika

 

?e eno jamranje - gume so se podra?ile v 300 kosmatih....205/55/16 si dobil za 60? - pametno gumo, danes so federalke od 65? glavni proizvajalci pa od 80? - 130? :ne vem:

 

Vsi so mi tudi dejali da bodo zimske gume te dimenzije 2011 od 100? naprej, sava okoli 90...pi*** kam gre ta svet.

 

Federalke 225/40 18 sem za?etk leta kupil po 65?

 

Men se ne zdi tolk hudo saj ?e vedno dobi? Dunlop sport maxx za 70? pa potenzo re 050 tud za tolk denarja. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se ne zdi tolk hudo saj ?e vedno dobi? Dunlop sport maxx za 70? pa potenzo re 050 tud za tolk denarja. :ne vem:

 

Ja sam tegume niso na TAKOJ. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se ne zdi tolk hudo saj ?e vedno dobi? Dunlop sport maxx za 70? pa potenzo re 050 tud za tolk denarja. :ne vem:

 

kje pa? ker noben nima....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.