Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Strela mi je skurila pralni stroj. Odprloje ?ip, kondenzator je napihnjen, pa en tranzistor mi tud zgleda za?melcan.

 

Nimam kej, celo kontrolno plo??o moram menjat pa upam, da je to vse, da ni ?e kej druzga po?latalo. :ne vem:

 

 

:(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil pri Gorenju... kontrolno plo??o dobim jutri... cena sprejemljivih 59?. Pol pa da vidim a je ?e kej ?lo sam po moje, da ni, ker polprevodni?ki elementi najprej izdihnejo pol pa ?ele kake druge zadeve.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil pri Gorenju... kontrolno plo??o dobim jutri... cena sprejemljivih 59?. Pol pa da vidim a je ?e kej ?lo sam po moje, da ni, ker polprevodni?ki elementi najprej izdihnejo pol pa ?ele kake druge zadeve.

 

Elektronske komponente delujejo dolker je bel dim v njih, ko pa uide ven pa ne dela ve?. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ne vem a trgovci zadnje ?ase preve? gledajo razne Harry Potter variante, ampak vse kar zadnje ?ase kupm, zgleda deluje na eno magi?no polje,..npr klubska mizca za dnevno,..?e dons ne vem kaj naj bi dr?al steklo spodej na mestu (niti ni blo jasno stricem, ki so sestavlal omare za dnevno sobo), mami je kupla postlo ene dva tedna nazaj,..isto sranje,..zadnji biser je pa kovinski regal iz obija,...se spomnm dons sestavt to ?udo,..nobenih ?raufov,..kli?em v obija,..in pra?am, ?e je bil v akciji zato ker manjkajo sestavni deli, mi re?e da ne,..pol me ?e pametno pra?a, ?e jih res rabm,..ja razn ?e ste pozabil zapakirat Harrya Potterja da jih dr?i pokonc skor da jih res rabm ja,..in ker sm pametno vrgla stran ra?un,..je kon?na cena,..regal - 10?,..?raufi 6 ?,.. :angry2:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..hahaha...dobra fora...dobr so te.

 

 

Sej ?e neb nujno rabla regala, ker mam bombo v kuhni in nimam ve? kam dajat vseh mogo?ih in nemogo?ih stvari za pe?t, bi ga enmu vrgla v glavo,..

 

 

Zdle nej bi pa ?e pekla neki za jutr pa se mi prou n? ne da,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na pa bo skor 100% dez na rabu :angry2::angry::(

 

V Ljubljani ni skor 100% ampak je kar 100% :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sestri?ni je v?eraj umrl fant.

cca 5 dni od prvega simptoma. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sestri?ni je v?eraj umrl fant.

cca 5 dni od prvega simptoma. :(

 

simptoma ?esa? wtf? pa je imel 30 sploh?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

simptoma ?esa? wtf? pa je imel 30 sploh?

 

Je bil cca 40.

Neka huda oblika levkemije.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So?alje. :( Tole je pa jeba, da te v petih dneh pobere. :vskalo:

 

Al pa ?e bi se vleklo par let, na konc glih tako neslo.

Js izberem prvo.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dohtarju je tudi danes vse rutina....virozica...ni va?no kaj je v resnici

 

Zato, ker ne nosijo nobene odgovornosti - na konc lahko le ostane pri zdravni?ki napaki in nikomu ni?ta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker ne nosijo nobene odgovornosti - na konc lahko le ostane pri zdravni?ki napaki in nikomu ni?ta.

 

 

Jah delno je ratala rutina tudi zato, ker hodi cel kup ljudi tja fejkat za bolni?ke, drugi pa ker jim je dolgcajt, pol so pa ?e tu hipohondri. ?e mene pra?a? in s tem se strijam s Freudom, da ve?ino vseh, bi najprej moglo it k psihijatru, potem pa ?ele k pravemu zdravniku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.