Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Vikend na morju je sicer bil super sam poleg mojih ?tirih bab sem mel zraven tud v.d. ta??o in sestri?no moje drage. Evo sam proti ?estim ?enskam - pa si lahko sami naredite matematiko :P

 

?e dobr, da je bla tanajmlaj?a pri dveh mesecih dale? najbolj pridna. Tako zadovoljnega otroka ?e nisem sre?al - spi po celo no?, ko pa se zbudi pa nobenga sitnarjenja in takoj nasmeh ?ez cela usta. Joj kaj bi dal, da bi tako stanje ?e trajalo tudi v prihodnje B)

 

Svaka ti ?ast stari, da vse to zdr?i?. :pepsi:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje kolk fejst je setri?na od njegove, da je potrpel. :harhar:

 

Prehitel si me..... :huh:

 

Vikend na morju je sicer bil super sam poleg mojih ?tirih bab sem mel zraven tud v.d. ta??o in sestri?no moje drage. Evo sam proti ?estim ?enskam - pa si lahko sami naredite matematiko :P

 

?e dobr, da je bla tanajmlaj?a pri dveh mesecih dale? najbolj pridna. Tako zadovoljnega otroka ?e nisem sre?al - spi po celo no?, ko pa se zbudi pa nobenga sitnarjenja in takoj nasmeh ?ez cela usta. Joj kaj bi dal, da bi tako stanje ?e trajalo tudi v prihodnje B)

 

A si ti ?e MPV nabavu druga??

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje kolk fejst je setri?na od njegove, da je potrpel. :harhar:

 

Ma to je mal starej?i otrok, ?e mal zblojen saj pri 22-ih niti ne ve kaj ?e po?et na tem svetu. Tisti, k se bo hotu z njo ukvarjat bo moral preeeeceeeej truda vlo?it al naj pa raj po?aka, da jo bo pamet sama sre?ala, kar se lahko zgudi tudi nikoli <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je mal starej?i otrok, ?e mal zblojen saj pri 22-ih niti ne ve kaj ?e po?et na tem svetu. Tisti, k se bo hotu z njo ukvarjat bo moral preeeeceeeej truda vlo?it al naj pa raj po?aka, da jo bo pamet sama sre?ala, kar se lahko zgudi tudi nikoli <_<

 

Boss mislim, da sedaj res rabi? dopust...(sam)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti ?e MPV nabavu druga??

 

Sem presene?en, da o?itno ne bom rabu in da ?estka po?re ogromno prtljage samo s to razliko, da ne smem not metat (kot sem bil prej navajen) ampak je treba mal z ob?utkom vse skupi organizirano zlo?it pa gre vklju?no z vozi?kom, posteljico, jogijem in vsemi cunjami za vseh pet pa ?e vedno sem lahko torbo s prenosnikom s sabo vzel poleg pa ?e hladilno torbo z zmrznjenim mesom za vse tri dni.

 

Sem mislil, da bom moral stisnit zobe in kupit trugo za na streho pa tud to (?e) ne rabim tako, da je bla poraba zelo lepih 5,8 po BC-ju.

 

Boss mislim, da sedaj res rabi? dopust...(sam)

 

Bom predlagal moji, da vidim kaj bo rekla :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem presene?en, da o?itno ne bom rabu in da ?estka po?re ogromno prtljage samo s to razliko, da ne smem not metat (kot sem bil prej navajen) ampak je treba mal z ob?utkom vse skupi organizirano zlo?it pa gre vklju?no z vozi?kom, posteljico, jogijem in vsemi cunjami za vseh pet pa ?e vedno sem lahko torbo s prenosnikom s sabo vzel poleg pa ?e hladilno torbo z zmrznjenim mesom za vse tri dni.

 

Sem mislil, da bom moral stisnit zobe in kupit trugo za na streho pa tud to (?e) ne rabim tako, da je bla poraba zelo lepih 5,8 po BC-ju.

Bom predlagal moji, da vidim kaj bo rekla :hudicek:

 

Ko sem sel gledat M6 combi sem kar pobulu prtljaznik....

 

P.S. Papirji se rihtajo :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud 5 vratna ima ogromen prtlja?nik, ?e celo globlji kot karavanka jo pa pa? pol nad polico zmanjka. Sam glede, da sovra?im nalaganje stvari v vidno polje ogledal me to sploh ne gane.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud 5 vratna ima ogromen prtlja?nik, ?e celo globlji kot karavanka jo pa pa? pol nad polico zmanjka. Sam glede, da sovra?im nalaganje stvari v vidno polje ogledal me to sploh ne gane.

 

Ta ma pa celo vgrajeno mre?o za prtlja?nik.... :D tako da bo spet lahko selitev slovanov.

Sicer pa tok kot ma?, tok uporabi?...stoenko smo imeli pa smo ?li 5 komadov kamorkol....s po?itki ko je kuhala :)

 

MX5 s 40L plina v kufru pa sva lahko ?la s kamp opremo celotno...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je mal starej?i otrok, ?e mal zblojen saj pri 22-ih niti ne ve kaj ?e po?et na tem svetu. Tisti, k se bo hotu z njo ukvarjat bo moral preeeeceeeej truda vlo?it al naj pa raj po?aka, da jo bo pamet sama sre?ala, kar se lahko zgudi tudi nikoli <_<

 

?ist tako a ma k?nga ?rebca, da jo mal trese ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma to je mal starej?i otrok, ?e mal zblojen saj pri 22-ih niti ne ve kaj ?e po?et na tem svetu. Tisti, k se bo hotu z njo ukvarjat bo moral preeeeceeeej truda vlo?it al naj pa raj po?aka, da jo bo pamet sama sre?ala, kar se lahko zgudi tudi nikoli <_<

 

sm ti ?e mislu re?t za predstavitev, 22let je vse lepo in prav, sam ko si pa pamet omenu........ :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist tako a ma k?nga ?rebca, da jo mal trese ? :D

 

Zakaj ?e majo Bossa :hohoho:

Alo Boss jest sem zdej doma, ulet da vi2 kok ma? res velik prtlja?nik :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dane? ?el dedka v bolnico obiskat... Postavili so nas na realna tla da je mo?nost da nas ve? ne bo poznal... Hitro napredujo?a parkinsonova (oz. demenca) :(:(:(

 

:(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:(

 

Mogo?e se le obra?a na mlo lep?e... Danes sva se menila, re?evala kri?anko,... Dobiva antibiotike ker je dehidriral ko se zajebal v bolnici :angry2: Zdej gre se? na bolj?e tko da ?e kak tedn bo tam...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?erej zve?er povozu ZAJCA! :(

 

Moja Mazda je od kar jo imam pravi krvnik za ?ivali, ki nenadno ska?ejo ?ez cesto.

 

Belega seata tud muhe obo?ujejo :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje se pa to vozite, meni ?e ni uspelo kaj ve?jega najti od ?mrlja :)

 

Pridi na drink, je verjetnost krave, zajca, ma?ke, psa, srne in tudi mi?i zelo velika.....

 

P.S. Podarjam vrabce.....pla?am za odvoz!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridi na drink, je verjetnost krave, zajca, ma?ke, psa, srne in tudi mi?i zelo velika.....

 

P.S. Podarjam vrabce.....pla?am za odvoz!

 

Menjam za lastovke... so bolj prikupne sam tud bolj serjejo in to najraje direkt po avtih :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec, ta, ki je kupil M3 je ?ele zdaj dojel kolk je klinac imeti ?e?nje in 3 marabele na vrtu. Opere avto in?pljoc, bombica. :hohoho:

 

Sicer pa lastovke so za??itene, morajo biti na vsaki kmetiji. :D Pri nas so v hlevi in v gara?i. Jures, ?e ne bi bila ma?ka ?e odrasla (in bo najbr? u?la) bi ti jo ?enkal ker zadnje ?ase lovi pti?e. Ko smo zadnji? videli, da ima lastovko bi jo pa tut namahal kot nevermkaj. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.