Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ma sej me je kr sram, k sovra?im ?redni nagon ampak je blo treba testirat delovanje Klika na iPadu 2. Ko sem to zrihtal sem hotel ugotoviti ?emu bi to ?udo sploh lahko uporabljal in sem ugotovu, da je brez SW-ja ?ist brezveze in sem ?el pa? ponj na Apple store, kjer se je pa? razo?aranje nadaljevalo.

 

Vse kar je vsaj pribli?no na nivoju je za pla?at ostalo je pa samo ena velika reklama in nateg. Po treh urah (od tega uro igranja angry birdsov) sem si samo potrdil, da je to pa? ?e en brezvezen kos hardware, ki je domala skor neuporaben za tist ?emur je namenjen - mobilnost.

 

Aja, da ne bo zamere s strani Apple fanov - tud tablice na android OS-jih so isto brezvezne sam ma? pa bistveno ve?jo izbiro in najde? tud kak?ne majhne (res mobilne) recim s 5" ekranom, ki bi celo mrbit bile uporabne.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

100 ljudi, 100 ?udi dr?i kot pribito..

 

Meni se je namre? ipad2 toliko prijel da ga imam nonstop sabo (avto-navigacija, faks-5x hitrej?i zapiski oz. posnetki kot na kateremkoli laptopu, drugje-maili,forumi,omre?ja,filmi.. doma se pa odkar imam ipada usedem za ra?unalnik max 2x tedensko, ?e je res nujno, druga?e pa veselo pole?avanje s tablico).

 

?akam le ?e, da dokon?ajo klicno aplikacijo za ipad, pa se lahko znebim telefona :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja sej vem... men so neuporabni tud pametni telefoni in v bistvu i??em ?im manj?i, tanj?i in la?ji aparat pa da ima podporo za HSDPA/HSUPA. To je to kar rabim, vse ostalo je pa navlaka.

 

Recimo zame je pa ?e vedno zakon bistveno cenej?i netbook, ki mi omogo?a vse kar mi omogo?a ve?ji notebook ali pa ra?unalnik vklju?no s priklapljanjem raznoraznih USB naprav, elektronske banke za pravne osebe (certifikati na lo?enih medijih), testiranjem SW-ja za winse. Ravno tako pa mi slu?i za prebiranje knjig, stripov (ga pa? dr?i? kot odprto knjigo pa je glih tko v redu) in ga mam ravno tako skos s sabo za delo na terenu.

 

Mi pa ni jasno kako ti je iPad cool kot navigacijska naprava. To je ?ist preve? velika in nerodna zadeva za kej tazga in je po uporabnosti 100x bolj?a al namenska naprava al pa pametni telefon z GPS sprejemnikom. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je to ravno zaradi velikosti. Mam pa? rd velke, hihi :hudicek:

 

Druga?e ga imam na nosilcu za zra?nik, sredi armature in se mi zdi dosti manj mote?e kot kak garmin na ?ipi.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje je to ravno zaradi velikosti. Mam pa? rd velke, hihi :hudicek:

 

Druga?e ga imam na nosilcu za zra?nik, sredi armature in se mi zdi dosti manj mote?e kot kak garmin na ?ipi.

 

Danes med monta?o ga je raje umaknil, ko sem mu rekel glej stran s cvikarcam v roki :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes med monta?o ga je raje umaknil, ko sem mu rekel glej stran s cvikarcam v roki :hohoho:

 

Hehe, ja nikol ne ve? kdaj te lahko popade napad besa in odgriznjen jabuk na armaturi je kot nala?? za frustracije iz?ivljat. :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nepricakovano moram nazaj v LJ...edin zdaj ne vem a cem it po jadranski magistrali (kot pisano za mx5 ampak 1250km), ali pa standard nis-beograd-zagreb-lj 900km boring as hell, in nikakor ne pase mx5...

 

sam je razlika v casu 15ur proti 9ur....pa se sam bom

moram mal razmislit

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nepricakovano moram nazaj v LJ...edin zdaj ne vem a cem it po jadranski magistrali (kot pisano za mx5 ampak 1250km), ali pa standard nis-beograd-zagreb-lj 900km boring as hell, in nikakor ne pase mx5...

 

sam je razlika v casu 15ur proti 9ur....pa se sam bom

moram mal razmislit

 

Razmisli tudi o tem da je 15. avgust, podalj?an vikend in polno turistov, sem ?el do LJ pa na obvoznici sami bundesliga?i...

Lahko kombinira?, tja do splita pol po hrva?ki avtocesti naprej

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kako bo? vzel alternativo, ?e pa je tolk slaba

 

 

Datum 17.8.2011

Vstop LJUBLJANA AVTOBUSNA POSTAJA

Izstop Rovinj

Prevoznik

 

 

 

Podrobnosti

09:30 13:20 3:50 214 21,00 EUR

 

4 ure in en tank plina.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole pa res ni alternativa, za ta denar naredim 300km. ?e ene 4? bi dal zraven pa pridem ?e nazaj.

 

?e doda? pol ure si tudi gor in dol

 

torek in sredo gor pa dol - dobim obisk iz Litve, pa spet kombiniram, da ne bi bilo 2h avtov dol, pa da na?i ne vzamem avta, ker na?a 2 kaskaderja sta ?e poznana na 'turisti?koj ambulanti' Rovinj in urgenci v Puli :hohoho:

 

Leto 2007, po?ena stegnenica, pa tudi gips ga ni ustavil

post-2637-1313144918_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nej gre vse u PM, s to Mazdo nimam sre?e, dons okrog 2.00 pono? sm nagazu srno (sicer ni tolk ?kode), fotke pridejo.... :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A drek... ma to je prec kr velka ?koda pa ?e tudi si jo pri samo 40km/h zadel.

 

Evo dodajam fotke, blo je pri 90km/h, bremzat sm za?el ?ele pol, ko je ?e bla podrta, ker je zgledal ravno tak, ko bi mi jo kir porinu pred avto, na sre?o je bla manj?a srna in lohk re?em, da sm jo odnesu kr dober.

 

PS: Da ?e tuki povem, dam pa tamodrim velik minus, ker so rekl, da bojo pr?l enkrat dopoldne na dogodek.

1. jih pomoje sploh ni blo

2. sploh niso obvestil lovske dru?ine, ker je bla naslednji dan srna ?e vedno tam!

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si jo pri 90km/h zadel je to ?e minimalna ?koda - resno, jaz sem eno manj?o (tok k tale velika) v naselju pred leti pri 50km/h uro pa je ?el odbija?, maska, lu?, ?migavc, zvita havba, in udrtina v blatniku, ker jo je tolk zavintal, da je z glavo udarl okrog roba v bok blatnika.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e si jo pri 90km/h zadel je to ?e minimalna ?koda - resno, jaz sem eno manj?o (tok k tale velika) v naselju pred leti pri 50km/h uro pa je ?el odbija?, maska, lu?, ?migavc, zvita havba, in udrtina v blatniku, ker jo je tolk zavintal, da je z glavo udarl okrog roba v bok blatnika.

 

sej pravim, da ?koda ni tolk huda, na sre?o mam vsaj svetlobna telesa zavarovana, je pa res, da sm jo ?ist na desni strani trofu, ?e bi pr?u mal prej bi se mi u bok zaletela. Je pa letela en meter po zraku, kakih 60m naprej, ker je ?e od za?etka do konca ?pur cca. 40m.

?koda je pa u bistvu sam na lu?i, meglenki, pa havbi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nej gre vse u PM, s to Mazdo nimam sre?e, dons okrog 2.00 pono? sm nagazu srno (sicer ni tolk ?kode), fotke pridejo.... :angry2:

 

Sranje :( Upam da ?im ceneje po?tima? :mi pijemoo:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bogi Bambi :(

 

Je tud moja mt zbila srno pr 40 na uro in je blo pol avta razsutga. Mt je jokala zard avta, js zard srne, pol sm jih pa skor fasala, kriva sm bla pa itak js, ker je mene pelala vn.

 

Sm pa tko neki na low energy, da ne mor? verjet,..pa ?e dons smo delal, ker nej bi blo toook naro?il,..mhm,..nobenga ni blo in bi bli komot doma, tko smo pa pol delal do 12h k smo bli ?e tm,.. grrr

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole res ni huda ?koda, sre?a v nesre?i. Boss ?e tako pogleda?, ta Mazda sploh nima maske, da bi jo zbil, odbija? in hauba, ni? plastike vmes. :bravo: ?e bi imel zavarovano divjad bi bilo sicer najbolj?e ampak tudi nova lu? je bolje kot ni?.

 

A ABSa ti nima?? :unsure:

 

lev senzor mi ne dela

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.