Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

vroce na siht za popizdit. se dobr da je kmal konc sihta.

 

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lako je tebi. ko da nimas casa pozno poldan ali pa zgodaj zjutraj. ne pozabi na kremo.

 

zjutri bil v Celju...pa pr Deeyanu, pop pa se druge stvari....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sfookan <_<

 

23:00 - 03:00 lumpanje, ki je vklju?evalo vzpon na ?marno Goro

03:00 - 04:00 napad ?ene, v glavnem jaz sem bil v spodnjem polo?aju....(hlod)

06:50 pi pi pi vrtec in na dolenjsko

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda, k da nimam letos ?e dovolj stro?kov mi je zdele crknil ?e drugi kos bele tehnike - pomivalni stroj. Sem ga ?e razkopal in pogruntal, da je crknil elektromagnet, ki odpira dozirno posodico. Ampak, kot se "spodobi", ga seveda ne morem dobiti posebej ampak le v kompletu s celo dozirno posodico in temu primerno ceno 39?. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem se kvalitetno osramotil! :blush:

 

Kolega si je kupil Golf 5 (nisem vedel kater motor, benz pa?, ?udak itak sem si mislu, TDI pa to, halo! ?zmeden?), pa nisem bil kaj dosti pozoren na ta avto, se je ful razvnela debata. Nakar greva po avtocesti in dec pohodi, mene zalepi na sede?, neki ?asa rabim, da dojamem, pol pa (se opogumim) in pra?am, kva pa je tole za ena zadev?na, tole ni golf pod pokrovom, jebomast??? :ne vem:

 

Pa mi ponosno odvrne, da "skoraj" ni golf, je pa? GTI! :hudicek:

 

Kasneje sem ga ?e sam malo peljal, to res NI (ve?) Golf! :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem se kvalitetno osramotil! :blush:

 

Kolega si je kupil Golf 5 (nisem vedel kater motor, benz pa?, ?udak itak sem si mislu, TDI pa to, halo! ?zmeden?), pa nisem bil kaj dosti pozoren na ta avto, se je ful razvnela debata. Nakar greva po avtocesti in dec pohodi, mene zalepi na sede?, neki ?asa rabim, da dojamem, pol pa (se opogumim) in pra?am, kva pa je tole za ena zadev?na, tole ni golf pod pokrovom, jebomast??? :ne vem:

 

Pa mi ponosno odvrne, da "skoraj" ni golf, je pa? GTI! :hudicek:

 

Kasneje sem ga ?e sam malo peljal, to res NI (ve?) Golf! :vesel:

 

takle sm se js ucer osramotil pred Lexusem :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater tle v loparju je 38 stopinj in popolnoma brez vetra, za crknt, voda ni topla ampak VRO?A, tako da tud to odpade vsaj do globine cca 3+ metre.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater tle v loparju je 38 stopinj in popolnoma brez vetra, za crknt, voda ni topla ampak VRO?A, tako da tud to odpade vsaj do globine cca 3+ metre.

 

Pol se ti vsaj curakl ohladi :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se ti vsaj curakl ohladi :bravo:

 

Cel se, sam se moram potopit do te globine.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nwm no... premalo sem si jo ogledal takrat, motla me je samo vo?nja (je pa res da ni blo filtra gor).

Jaz bi dal temu oznako "vre?ka presene?enj", lahko se naje..?, z malo vrjetnostjo pa kaj dobi? iz tega. ?koda po eni strani.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ta denar, pojdi iskat in nehaj cincat (?koda se je potem kasneje ?reti zakaj nisi vzel)! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo ?e te ?aka homologacija, servis ter nakup laptopa :( Vrjemi da mi ne da spati...moram sam sebi lagat da se mi ne spla?a.

?e bi bilo ?ist po moje bi bila ?e zdavnaj doma pri meni.

 

Zato pa morda ?e odkupi kdo felne s te mazde bi la?je prepri?al na?o mamo, da dobim ?e skoraj polovico nazaj :P

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.