Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

aja, jebemu jaz sem pa bral instrukcije iz porivanja...

 

Si pomislu kaj v smeri menjave okulista ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

menda je bolj?i airflow... pa da se oprat, ni ga treba menjat.

jaz bom tud dal tega na xedos ko bom menjal.

 

ne vem ?e so KN kaj bolj?i sam verjem ko vidi? da uno olje ko je za namakat da pride mim unih ?i?k tud kaj na drugo stran, hitr pol novvga kupi? po cca 34-40 km. no ja vsaj dobrih 10 let nazaj je bilo pri meni tako :blush:

 

 

Ne me jebat,..dvakrat sm bla na razgovoru,..pa ?e pol me je klicaru dokler mi ni film po?u in sm ga med vrsticam dokaj vljudno poslala v pm.

 

:)

 

Druga? pa da mal pojamram,..u?er sm bla frej zard razgovora do kerga ni pr?lo,..pa me je klicu tip nasledn dan ko je dobu moj mail,..da je ?ist navdu?en in da kdaj lahko pridem na razgovor,..pa sm pa? rekla da sm khm dokaj zasedena in sva se zmenila za u?er.

 

No pol k sm se pelala dam me je klicu sodelovc, da so ful v gu?vi in sm ?la v slu?bo do pol treh, pa sm mogla vn sko?t in sm pr?la ob 4h nazaj in smo delal do 9h. Naredl se je ?ez 80 tort pa ?ez 100 monoporcijskih, pa makroni pa zavitek pa panna cotte,..pustmo detajle, uglavn zgubo mamo a ne? :)

Dons sva se s sodelovcem ful po?la, in je dejansko pr?la njegova punca iz kranja ga v ?ivo skurcat, da se mi more opravi?t, tko da sva se pol po eni uri pa pol kuhanja mule pobotala in smo delal do 7h. Pol smo ?li pa proslavit k smo tko zgodej kon?al. In nas je moj "back up" povabu na en kozar?k,..tko da se je mal zavlekl in sm itak domov pr?la ob devetih. Umes nama je ratal sklent dogovor o tem da on rab in?trukcije iz organizacije v zameno pa dobim in?trukcije iz poznavanja vin,..aja pa on pride delat v sla??i?arno js morm it pa delat v ?ank,..to bo ?e zanimivo :D (aja mal sm temo zgre?ila,..ampak kaj nej re?em nism navajena pit :) )

Aja pa ?e ful sm se spekla na trapasti re?etki v trapasti pe?ici k sm pladenj porinla v pe?ico in mam zdj mehur?ke in boli :( Aja pa ?e ?ef me skoz tepe :(

 

Pol itak ne razumem sam zgubo je pa ?ist jasen da mate, ?e tolk tort delate v 2 ?ihtih namest u enem :P

Sam mislu da mam jaz job u kurcu k smo skoz s pla?o odzadi sam ko tvoje preberem vidim da sem na po?itnicah :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na mx5 moram menjat zracni filter....

a se splaca dat tistni osnovni k&n...al ni nobene razlike med tovarniskim? ziher je kdo probal?

 

jaz ga mam, na cesti se ne pozna, poznalo se je pa ornk na grosglocknerju, na 2500m - lak?e se di?e, brez cuka in to na plin v klance.

 

Medtem ko je litvanec z opel?kom rikvercal dol brez serva na volanu in bremzah, ker avto ni ve? sfolgal in ga je gripa zadela...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma? dizla brez turbine? :blink:

pri dizlu nej bi to delal intercooler... Mogo?e da ti kej zavira pot do intercoolerja?

lahko proba?... intercooler bo mel manj dela "teoreti?no"

mogo?e bo? naredil ve? ?e zamenja? intercooler?

 

Poleti pri 30+ tud intercooler ne more zmanj?ati temperaturo zraka na manj kot je temperatura zunaj tako, da je omenjeni pojav kajenja precej pogost. Re?itve pri takih visokih temperaturah ni saj zaradi segretega zraka se le ta raz?iri in ga stla?i? manj v izgorevalno komoro v valju tako, da je lahko goriva hitro preve? glede na koli?ino zraka in pride do slabega izgorevanja in kajenja.

 

Nima? kej - poleti so pri turba?ih najbolj vidi padec performance medtem ko pri atmosfercih pa to ni toliko zaznavno saj ne gre za prislinega stiskanje zraka v valje.

 

Sicer pa bi morebiti Mazda MX povedal kej ve? kolk se to na valjih pozna, ?e se ?opa v motor razli?no segret zrak.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol itak ne razumem sam zgubo je pa ?ist jasen da mate, ?e tolk tort delate v 2 ?ihtih namest u enem :P

Sam mislu da mam jaz job u kurcu k smo skoz s pla?o odzadi sam ko tvoje preberem vidim da sem na po?itnicah :danzoman:

 

 

Ja sej,..zadn? sm sre?ala biv?o sodelovko iz kresni?ke k je spet neki jamrala kok sva midve delale,..sm ji sam rekla,..sr?ka prid ti mal k nam za ka?en teden da vid? kaj se prav delat.

 

Zdle mamo na izmenjavi natakarje. Prvi dan so vsi pametni, drug dan jamrajo, tatret dan so pa ?e na robu ?iv?nga. Ampak k jih pa pra?a? kje bi delal pa vsi re?ejo v sla??i?arni, ker se mamo res svetovno k se tok ?tekamo.

 

 

Yavarje,,..po?ak ti mal,..ne mor? kr takoj na to, tole zdle je nejbl zabavn del,..ne sme? pozabt da je tale aktualn ?ele par dni :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Yavarje,,..po?ak ti mal,..ne mor? kr takoj na to, tole zdle je nejbl zabavn del,..ne sme? pozabt da je tale aktualn ?ele par dni :D

 

Lej da te nau gonitis minil, predno ga polo?i?. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res Ally, zdej k si ?e godna, izkorist to... :bravo: ...pa sej tm med torticami a ne, zna bit pestro :bravo:

 

Kaj pa ve?, lahko so ji igrice s smetano-jagodami kul in jo ?e bolj nakurjo. :hudicek:

 

 

?e pa ?e bi za vse na forumu prosil kak klip-posnetek. :hudicek::hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja, zdej baje ful kro?ijo neki "dvodnevni" virusi, ki ti udari zlasti na prebavne zadeve - bruhica, driska? itd. <_<

 

Ploki, ?e ima? 38 vro?ine, zdej si uradno GORAK TIP! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj se je nek majstr za menajvo ?tevca napovedal za zgodi zjutri in sevede me je pol no?i trgalo da ne bi slu?ajno zaspal/presli?al budilko. No druge pol no?i pa je nemeu sosedu tulil alarm od bajte. Tko da se za od jutra neki tresem. In glede na to da me grlo ?e nekaj ?asa ?ge?ka imam na sumu, da bom tudi jaz kaj oble?al. Pa ?e za jest nisem mel dones cajta, tko da ko pridem dam sam lepo eno ?upco pojem potem pa pojstla.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam res Ally, zdej k si ?e godna, izkorist to... :bravo: ...pa sej tm med torticami a ne, zna bit pestro :bravo:

 

 

Ta hud traja ?e 9 dni,..druga? pa baje vse skp 7 let,...to se prav ?e 4,5 let,..ja menda bom kej nardila v tem ?asu a ne? :D

 

Druga? se nam pa lih zdj za?nejo eni dogodki in trajajo lih do konca gonitisa, kar pomen da ni ni ?asa trenutno. :angry2:

 

Druga? pa ni panike, lahko zatrdim da nism edina k jo me?e :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na evo, pol te pa poleg tega ?e jest jezim :blush:

 

Hehe, jebiga, mal pole?avanja mi na?eloma ne more ?kodvat! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja, zdej baje ful kro?ijo neki "dvodnevni" virusi, ki ti udari zlasti na prebavne zadeve - bruhica, driska? itd. <_<

 

Ploki, ?e ima? 38 vro?ine, zdej si uradno GORAK TIP! :P

 

Ne vem kaki so sam jaz sem ?e od prej?nga torka ves za?mrkan, vneti sinusi. 2 days my ass :vskalo:

 

Ja sej,..zadn? sm sre?ala biv?o sodelovko iz kresni?ke k je spet neki jamrala kok sva midve delale,..sm ji sam rekla,..sr?ka prid ti mal k nam za ka?en teden da vid? kaj se prav delat.

 

Zdle mamo na izmenjavi natakarje. Prvi dan so vsi pametni, drug dan jamrajo, tatret dan so pa ?e na robu ?iv?nga. Ampak k jih pa pra?a? kje bi delal pa vsi re?ejo v sla??i?arni, ker se mamo res svetovno k se tok ?tekamo.

Yavarje,,..po?ak ti mal,..ne mor? kr takoj na to, tole zdle je nejbl zabavn del,..ne sme? pozabt da je tale aktualn ?ele par dni :D

 

U kresni?ki vam pa res ni blo hudga (vsaj kelnarcam). ?e dober da sem se preselu, postajo sladoleda bi kar pogre?al. Sploh ko vidm da je blok lahko kar vila. (Da je pa Je? kitajska gostiona ratu pa sploh ne bi)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.