Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ne zastopm fore - hotel sem direkt poklicat in it kupit torbo, ?e le ne bi bilo treba predale? it ponjo, a ker ni cifre pa? ne morem niti poklicat, ki registrirat se pa res ne mislim zaradi tega. Se pravi nauk zgodbe; kdor ho?e nekaj prodat, je vsekakor dobrodo?lo ?e da zraven svoj kontakt, haloooo? <_<

 

http://www.bolha.com/tenis-oprema/odlicna-...oglas1276026164

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zastopm fore - hotel sem direkt poklicat in it kupit torbo, ?e le ne bi bilo treba predale? it ponjo, a ker ni cifre pa? ne morem niti poklicat, ki registrirat se pa res ne mislim zaradi tega. Se pravi nauk zgodbe; kdor ho?e nekaj prodat, je vsekakor dobrodo?lo ?e da zraven svoj kontakt, haloooo? <_<

 

http://www.bolha.com/tenis-oprema/odlicna-...oglas1276026164

 

:D

a ti zrihtam cifro :P k sm prjavlen lih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JozaGulikoza ?e pogleda? pod "vsi oglasi tega prodajalca" pa ?e gre? pod ra?unalnik bo? najdu mail :bravo:

 

Dej?i, jaz sem ?e denar pre?teval v to?lu, nism bil niti mal zainteresiran si dopisovat par dni po meilu! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeben bankomat v Shitty Parku v LJ mi je po?rl kartico in ne samo meni. Pri SKB-ju so pa rekli, da nas je 5 komadov, ki se ?e nikoli nismo videli, v?eraj dvigovalo na istem bankomatu, kjer so na?li kamerco. Aja jest v?eraj nisem bil na bankomatu.

 

Potem grem pa jest v Burger Kinga, kjer mi niso dobro zaprli pija?o in sevede, ko sem hotel pit sme se polil, sevede po hla?ah, da je zgledal, kot da sem se kraljevo poscal.

 

EDIT: jah dones dopoldne so mi poslali mejl, da so mi zablokirali karico. Bojda so pri Nami (konzorcij) na?li to napravo. Sam to sem dvigoval za?etk tedna....

 

Upam da ni ni? zmankal. Zdej sm pa glih PC doma menjal in ?e nisem klika uvozil... ?iv?n k zmaj zdej, ker sem mel kar nekaj na?paran.

 

EDIT2: evo je ?e na 24kur http://24ur.com/novice/slovenija/nlb-zarad...nih-kartic.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo malo mi je manjkal da bi pred pol ure po cest ?ez Tuh. dolino, nabasa 2 srni, stali sta namre? direkt ob cest, kokr tisti koli?ki za sneg. Na sre?o sem imel dolge lu?i, verjamem da ju je to zmotlo, da nista pre?kali, ker jaz sem imel refleks crknjenga konja tega momenta in ne bi odreagiral NIKAKOR. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zelo malo mi je manjkal da bi pred pol ure po cest ?ez Tuh. dolino, nabasa 2 srni, stali sta namre? direkt ob cest, kokr tisti koli?ki za sneg. Na sre?o sem imel dolge lu?i, verjamem da ju je to zmotlo, da nista pre?kali, ker jaz sem imel refleks crknjenga konja tega momenta in ne bi odreagiral NIKAKOR. :blush:

 

eto, podobn je blo pri men, tabla za konc naselja, js lepo po gasu do 90km/h, u tistem pa kr naenkrat prleti pred mene, predn sm folgu prtisnt na bremzo sm jo ?e nalo?u...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je enkrat ena srna (na ?tirih nogah op. p.) malenkost zamudila in prbila z boka nekje za zadnjim kolesom. Ko sem se ?ez 10 minut peljal v obratni smeri, je ?e vedno bluzila tik ob cesti. Res nisem prista? teorije zarot, ampak, kaj pa ?e avtokleparji srne dresirajo? :ninja:

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel ?e podmladek v avtu, tako da ?e dobr da srne nisem niti "dojel" ker tista nenadna reakcija - v tistem momentu je totalno nepredvidljivo kaj bi naredu z volanom! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeben bankomat v Shitty Parku v LJ mi je po?rl kartico in ne samo meni. Pri SKB-ju so pa rekli, da nas je 5 komadov, ki se ?e nikoli nismo videli, v?eraj dvigovalo na istem bankomatu, kjer so na?li kamerco. Aja jest v?eraj nisem bil na bankomatu.

 

EDIT: jah dones dopoldne so mi poslali mejl, da so mi zablokirali karico. Bojda so pri Nami (konzorcij) na?li to napravo. Sam to sem dvigoval za?etk tedna....

 

Upam da ni ni? zmankal. Zdej sm pa glih PC doma menjal in ?e nisem klika uvozil... ?iv?n k zmaj zdej, ker sem mel kar nekaj na?paran.

 

EDIT2: evo je ?e na 24kur http://24ur.com/novice/slovenija/nlb-zarad...nih-kartic.html

 

Tega skiminga je ogromno, videvam posredno vsakodnevno...zato tudi vedno zakrij tipkovnico z roko ko tipka?. Je pa res sranje ?e ima? vse na trr-ju, zato pa prid k nam na Sparkasse, ima? ?e bonus ra?un zastonj, ki je malenkost bolje obrestovan, denar pa vedno na razpolago, se pa tega ra?una ne vidi na bankomatu...pa? si v elektornski banki prenakazuje? (seveda zastonj) in ima? na trr pa? kolikor rabi? oz. neko normalno cifro....pa zdej ?e pride? v novo PE ima? vse kar je mo?no đabe 5 let :bravo: od pla?evanja polo?nic,vodenja ipd. ipd., sam pla?o mor? prenest.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega skiminga je ogromno, videvam posredno vsakodnevno...zato tudi vedno zakrij tipkovnico z roko ko tipka?. Je pa res sranje ?e ima? vse na trr-ju, zato pa prid k nam na Sparkasse, ima? ?e bonus ra?un zastonj, ki je malenkost bolje obrestovan, denar pa vedno na razpolago, se pa tega ra?una ne vidi na bankomatu...pa? si v elektornski banki prenakazuje? (seveda zastonj) in ima? na trr pa? kolikor rabi? oz. neko normalno cifro....pa zdej ?e pride? v novo PE ima? vse kar je mo?no đabe 5 let :bravo: od pla?evanja polo?nic,vodenja ipd. ipd., sam pla?o mor? prenest.

 

he,he,okolju,pardon, ?loveku prijazna banka? :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he,he,okolju,pardon, ?loveku prijazna banka? :hudicek:

 

Nismo ?voh :) sploh zdej, ko bodo banke bilance pokazale...boste vidl presene?enja :) Druga?e se je pa to okolju prijazno resno vzelo, povsod po firmi lo?evanje odpadkov, reciklirani papir, lu?i na senzor in se same uga?ajo ipd. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zmer pogledam po bankomatu ?e je kaj ?udnega gor. Namre? en oddelek pri nas ?raufa bankomate oz. so ?raufali. Tko da sem od blizu lohka videl kaj je kaj. Mo?no da so meli to zmontirano kaj kasneje, pa se vseeno tistim ki smo dvigovali tudi prej blokirali ra?une.

 

Sem pa ?tudiral, da mi menjal banko, ker me vseeno malo skrbi kako bo zdej s temi bankami pri nas. Ne bi rad brez cekinov ostal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega skiminga je ogromno, videvam posredno vsakodnevno...zato tudi vedno zakrij tipkovnico z roko ko tipka?. Je pa res sranje ?e ima? vse na trr-ju, zato pa prid k nam na Sparkasse, ima? ?e bonus ra?un zastonj, ki je malenkost bolje obrestovan, denar pa vedno na razpolago, se pa tega ra?una ne vidi na bankomatu...pa? si v elektornski banki prenakazuje? (seveda zastonj) in ima? na trr pa? kolikor rabi? oz. neko normalno cifro....pa zdej ?e pride? v novo PE ima? vse kar je mo?no đabe 5 let :bravo: od pla?evanja polo?nic,vodenja ipd. ipd., sam pla?o mor? prenest.

 

A kredit tud kaj ugodnej?i nardite ?e prinese? pla?o :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kredit tud kaj ugodnej?i nardite ?e prinese? pla?o :hudicek:

 

Dvomim.... ko sem jaz puf iskal so mel najvi?je obresti od vseh slo bank, to je blo leto nazaj, lahk pa da se je kej spremenil.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa hitro re?i?: v ?tumf, pa je. ?e je pa veliko, pa pod ?imnico...

 

Pa ti pridejo nepridipravi (kot meni in bi jim jaz mimogrede prste javno polomil za vzgled drugim :hudicek: ) in gre vse rakom ?vi?gat.Ni? ni varno-ne tako ne druga?e. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim.... ko sem jaz puf iskal so mel najvi?je obresti od vseh slo bank, to je blo leto nazaj, lahk pa da se je kej spremenil.....

 

Poanta je v temu da ?e gre? k drugi banki vzame? nek njihov ?mensi ra?un za 7 evrov na mesec pa miljon kartic pa 1 ?ivljensko ti izpla?ajo kredit in ti ga tu ponudijo pod bolj?imi pogoji. Ma pa sparkasse fajn ko ne pl?a? dvigov na bankomatu nikjer v EU ?e se ne motim. Vse ostalo so nijanse in svetovalec, ki lahko dela 100 % za banko ali pa ti gree malo nasproti. Me bo Grega popravu ?e se motim. Pri meni na koprski je ?e bilo tako. Edini problem je ker nimajo bankomatov nikjer.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? dejavnikov vpliva na obrestno mero: kaj daje? v zavarovanje, koliko je lastnih sredstev, kaj in kje se kupuje, kak?en je procent zavarovanja, ter seveda kak?en dohodek ima? kar vpliva tudi na dobo kredita. Smo pa zelo usmerjeni na eko zadeve, tako da se da dobiti dober kredit ?e npr. kupuje? monta?no hi?o, oz. dela? adaptacijo skladno z energetsko var?nimi smernicami ipd. Je pa tudi odvisno od svetovalca. Je bil pa en ?as ko smo res imeli dosti visoke (lahko da glih tisti ?as ko si ti iskal financiranje), potem so pa spustili. Pri nas je tako da v primeru ?e ne vzame? trr-ja ima? 0,3% vi?ji pribitek (je pa tako da za 3,99eur na mesec ima? vse polo?nice zastonj, bankomati zastonj, elektornsko ban?ni?tvo zastonj ipd. ipd.), kot sem pa ?e omenil je pa trenutno akcija do konca leta v novi PE, da ima 5 let vse brezpla?no v kolikor prenese? poslovanje (prihrani? kar nekaj v teh letih, vsak eur se pozna). Dvigov se v EU ne pla?a, na hrav?kem je pa cca. 1,6eur dvig, je do kar nekaj tiso? eur taka cena. Pri nas je ?ivljenjsko preko WIENER, ima? lahko izklju?no smrt pa ?e v osnovi je zelo visoko zavarovanje, to mislim da ima Wiener edini v SLO. ...pa ni neumna zadeva, v kolikor vzema? kredit, ker ?e se ti nedaj bo?e najhuj?e priperti, se pa? kredit iz tega popla?a, tako da svojci ne prevzamejo dolga. Sami nimamo veliko bankomatov, dvigi so tako ali tako brezpla?ni tudi v slo. Pri kreditih je vedno iti najbolje od banke do banke, vsake toliko ?asa kak?ne naredijo ornk akcijo, predkratkim je bil zelo popularen BKS, bo pa sedaj ?e te?je in krediti bodo dra?ji, to je dejstvo, banke so sedaj bolj usmerjene v depozite,...v glavnem, drugo leto bo pestro na finan?nem trgu v svetu, po mojem mnenju bomo dosegli dno, potem pa bomo vidli kako pa kaj bo......

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej zmer pogledam po bankomatu ?e je kaj ?udnega gor. Namre? en oddelek pri nas ?raufa bankomate oz. so ?raufali. Tko da sem od blizu lohka videl kaj je kaj. Mo?no da so meli to zmontirano kaj kasneje, pa se vseeno tistim ki smo dvigovali tudi prej blokirali ra?une.

 

Sem pa ?tudiral, da mi menjal banko, ker me vseeno malo skrbi kako bo zdej s temi bankami pri nas. Ne bi rad brez cekinov ostal.

 

Jaz sem z NLB presedlal na Unicredit, po dveh letih in pol sem ?e vedno navdu?en nad njimi (kakor ?e par mojih kolegov, ki so ?li v isto smer)! :jupiii::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? dejavnikov vpliva na obrestno mero: kaj daje? v zavarovanje, koliko je lastnih sredstev, kaj in kje se kupuje, kak?en je procent zavarovanja, ter seveda kak?en dohodek ima? kar vpliva tudi na dobo kredita. Smo pa zelo usmerjeni na eko zadeve, tako da se da dobiti dober kredit ?e npr. kupuje? monta?no hi?o, oz. dela? adaptacijo skladno z energetsko var?nimi smernicami ipd. Je pa tudi odvisno od svetovalca. Je bil pa en ?as ko smo res imeli dosti visoke (lahko da glih tisti ?as ko si ti iskal financiranje), potem so pa spustili. Pri nas je tako da v primeru ?e ne vzame? trr-ja ima? 0,3% vi?ji pribitek (je pa tako da za 3,99eur na mesec ima? vse polo?nice zastonj, bankomati zastonj, elektornsko ban?ni?tvo zastonj ipd. ipd.), kot sem pa ?e omenil je pa trenutno akcija do konca leta v novi PE, da ima 5 let vse brezpla?no v kolikor prenese? poslovanje (prihrani? kar nekaj v teh letih, vsak eur se pozna). Dvigov se v EU ne pla?a, na hrav?kem je pa cca. 1,6eur dvig, je do kar nekaj tiso? eur taka cena. Pri nas je ?ivljenjsko preko WIENER, ima? lahko izklju?no smrt pa ?e v osnovi je zelo visoko zavarovanje, to mislim da ima Wiener edini v SLO. ...pa ni neumna zadeva, v kolikor vzema? kredit, ker ?e se ti nedaj bo?e najhuj?e priperti, se pa? kredit iz tega popla?a, tako da svojci ne prevzamejo dolga. Sami nimamo veliko bankomatov, dvigi so tako ali tako brezpla?ni tudi v slo. Pri kreditih je vedno iti najbolje od banke do banke, vsake toliko ?asa kak?ne naredijo ornk akcijo, predkratkim je bil zelo popularen BKS, bo pa sedaj ?e te?je in krediti bodo dra?ji, to je dejstvo, banke so sedaj bolj usmerjene v depozite,...v glavnem, drugo leto bo pestro na finan?nem trgu v svetu, po mojem mnenju bomo dosegli dno, potem pa bomo vidli kako pa kaj bo......

 

?e bodo krediti ?e dra?ji,jih boste ?e manj dali ven (oz.ljudje jih bodo ?e manj jemali-ve?ina delavcev je ?e sedaj kreditno nesposobnih) in denar ne bo kro?il.

Ker ne bo kro?il,ne bo novih investicij in nakupov-posledi?no ?e ve? odpustov.In tako v nedogled... :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bodo krediti ?e dra?ji,jih boste ?e manj dali ven (oz.ljudje jih bodo ?e manj jemali-ve?ina delavcev je ?e sedaj kreditno nesposobnih) in denar ne bo kro?il.

Ker ne bo kro?il,ne bo novih investicij in nakupov-posledi?no ?e ve? odpustov.In tako v nedogled... :angry:

 

To?no tako, kreditov se bo dajalo manj, zelo se bo gledalo na % zavarovanja, slab?e bo ve? bo tveganja in ve? rezerv bo morala banka imeti...ampak konec koncev, za to niso krive banke, ampak ECB in s tem tudi navodila Banke Slovenije....ko bi videl kak?ne morajo biti rezerve bi te nekam prijelo, so se v parih letih dvignile za par mio EUR, odvisno od banke do banke. Krediti bodo dra?ji tudi zato, ker sedaj nimamo vlade, Sloveniji se je boniteta ?e poslab?ala, in s tem kreditne linije postanejo dra?je, + kar nekaj bank bo letos prikazalo izgubo, ker so jih lani "skrivale" npr. A banka, lani mislim da 10mio eur+, letos preko 20mio EUR minus...in s tem za tak?no banko spet postane dra?ji na trgu. Primer da bo la?je za razumeti: pol leta je v bilanci 200t eur plusa, nato se bon. ocena SLO zni?a, odlo?ijo se pove?ati rezerve, ki jih mora imeti banka, in ima? drugi dan ?e minus....tako hitro se to spreminja.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa besen kot ris... najprej nase, ker kupujem v ?tali imenovani Harvey Norman in kot drugo, ker sem se nategnil in sem prepozno opazil, da ni slovenska roba, ?eprav je bilo ime programa zvenelo zelo doma?e.

 

V glavnem, ko bom pri volji bom napisal celo kalvarijo, ker takih ?alabajzerjev pa ?e ne - grem jutri osebno do njih (mislim, da ?e peti?) in imam po?asi ob?utek, da se bom spozabil in jih poslal v 3pm in vse skupaj predal na tr?no in?pekcijo, ker jih imam res polhn organ.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.