Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Verjem, da so zlati ?asi kresni?ke ?e zdavnej minil,..ubistvu takoj ko sta jo prevzela "tamlada dva".

 

Odkar je pa prodal v Kosezah je ?lo pa strmo navzdol in je samo vpra?anje ?asa kdaj bo lokal na Brodu zaplenila al banka al pa dav?na, ?e ga niso ?e.

 

O tem kako je pa kelnarcam tm pa raj nebi, ker sm ?e zdj v stikih z dvema in je isto katastrofa,..pla?a zamuja par mescov,..no prej ko pa to ni so se pa pobijale med sabo zard dveh budal k sta ble kao vodje,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Smo imeli sestanek, ?e 2. ta teden....daaalj?iii, jaoooo kaj nas vse ?aka ?e v Slo in svetu drugo leto, kriza se ?e niti za?ela ni....ko sem videl ?etrtletne bilance bank, sploh SLO bank...jaooo, mi je slab ratal....mi se ?e kar dobro dr?imo, smo pa? lani minus prikazal, marsikdo ga ni, letos pa.....ni? ne ka?e dobrega na sploh v SLO gospodarstvu...pa ?e bo kdo kredu jemal, mislim da je zdej zadnji ?as, pribitki bodo ?li gor, in to kmalu, kmalu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta hud traja ?e 9 dni,..druga? pa baje vse skp 7 let,...to se prav ?e 4,5 let,..ja menda bom kej nardila v tem ?asu a ne? :D

 

Druga? se nam pa lih zdj za?nejo eni dogodki in trajajo lih do konca gonitisa, kar pomen da ni ni ?asa trenutno. :angry2:

 

Druga? pa ni panike, lahko zatrdim da nism edina k jo me?e :)

 

Zama?en odtok ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele za?nemo z inventuro v skladi??u. ?loveku ?ist pobere voljo. Vsak let sem v tej jebeni komisiji. Pri cca. 200 glavah ?vine, bi ?lovek rekel, da me bojo enkrat presko?li.

 

 

Pa glede tega ka?lja bom mogu k dohtarju, tole me ?e par tednov zajebava.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele za?nemo z inventuro v skladi??u. ?loveku ?ist pobere voljo. Vsak let sem v tej jebeni komisiji. Pri cca. 200 glavah ?vine, bi ?lovek rekel, da me bojo enkrat presko?li.

Pa glede tega ka?lja bom mogu k dohtarju, tole me ?e par tednov zajebava.

 

Jaz bi ?el takoj na tvojem mestu. Cca 10 let nazaj sem jaz nekaj slabo prebolu, pa sm ka?ljal 3 mesce. Efekt na koncu je da si brez glasu in sam ?e ?epeta?. U naslednjih treh mescih potem kon?al na Golniku in bil gor 2 tedna. Najbolj prijazni doktorji v slo pa ?e kje sicer, sam ne bi ?el ve? tja :bravo: . Ka?ljal uradno cca 9 mescev. Jaz se ne bi zajebaval, ker lahk sfuka? glasilke pa popoka? kapilare po plu?ih pol pa kri ven leti. Its scary.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidu nesre?no na Trzinki dons, nasproti Petrola pred ?rnu?kim kri?i??emv smeri ?rnu?e...jaooo avto zdemoliran, voznik je zapeljal gor v hrib avto se obrnil, Vectro sem prepoznal samo po zadnji lu?i :whatever: ...vem da so ga rezal ven :blush: ...kr sterejo tak?ne stvari mal v du?i

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, no ob?utek je ful bedn, kot da ima? 2 zvo?nika na radiu, pa ti eden guzne in poslu?a? mono (kar je samo za Mone, a ne Alex, hehe)! <_<:whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, no ob?utek je ful bedn, kot da ima? 2 zvo?nika na radiu, pa ti eden guzne in poslu?a? mono (kar je samo za Mone, a ne Alex, hehe)! <_<:whatever:

 

E,ja.Poznam ta ob?utek in ?e sem na kaj alergi?en je to,da kaj ne sli?im v redu. :punk:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak?na deformacija je dobrodo?la le v enem primeru, ko ti nekdo nekaj "pridiga" in te na koncu vpra?a, ?e si ga sploh poslu?al, pa pove?, da si, ampak zgolj na eno uho. Garant bi oseba popizdla, ki ne bi dojela v ?em je ?tos! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak?na deformacija je dobrodo?la le v enem primeru, ko ti nekdo nekaj "pridiga" in te na koncu vpra?a, ?e si ga sploh poslu?al, pa pove?, da si, ampak zgolj na eno uho. Garant bi oseba popizdla, ki ne bi dojela v ?em je ?tos! :P:harhar:

 

Ha,ha,se pravi,da ti "levi" lahko pridigajo samo na desni.Dobra zadeva vsaj za nekaj. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak bedn vreme (mrzl k svina, megla in pa vidljivost samo nekaj metrov) po ?abariji in okolici, pa glih sm dobr dam pri?el, ?e moram spet ven! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dons dopoldne zlomu mazinc na levi nogi in pristou na bolni?ki za 3 tedne ... <_<

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja je ?e ?iva, sam mi no?e ni? zlikat. :(

 

Kak?ni nateguni so tej trgovci in uvozniki..Ko smo kupovali pralni stroj smo se odlo?ili za tega,ki ga imamo(hoover) prav zaradi 5 letne garancije.In smo ?li domov zadovoljni,da imamo tak pralni stroj. :D

Pazi zdaj to-ko se nam je pokvaril po dveh letih in treh mesecih in smo veselo poklicali servis,je ta vpra?al,ali smo ob nakupu poslali pismo na firmo,ki te stroje uva?a. ?zmeden??zmeden? ...ker druga?e je garancija samo 24 mesecev.Tega nam ni rekel ob nakupu nih?e in seveda tega pisma nismo poslali,kakor tudi ne moja mama,ki ima istega in je tudi ve? kot 24 mesecev od nakupa,kakor tudi ne kolega,ki ima iste znamke stroj. :angry:

Zdej pa povejte vi,?e ni to nategovanje po dolgem in po?ez strank?Nikjer namre? ni navedeno,da bi to morali poslati v 24 mesecih od nakupa,ampak je to uvozniku kao jasno,da tako mora bit.Obna?ali so se skrajno nesramno in "nakur?eno".Vsem je verjetno jasno,da je to zadnji stroj te znamke in verjetno tudi mojih kolegov.

Slab glas gre v deveto vas.Đabe ogla?evanja in prilizovanje prodajalcev. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?ni nateguni so tej trgovci in uvozniki..Ko smo kupovali pralni stroj smo se odlo?ili za tega,ki ga imamo(hoover) prav zaradi 5 letne garancije.In smo ?li domov zadovoljni,da imamo tak pralni stroj. :D

Pazi zdaj to-ko se nam je pokvaril po dveh letih in treh mesecih in smo veselo poklicali servis,je ta vpra?al,ali smo ob nakupu poslali pismo na firmo,ki te stroje uva?a. ?zmeden??zmeden? ...ker druga?e je garancija samo 24 mesecev.Tega nam ni rekel ob nakupu nih?e in seveda tega pisma nismo poslali,kakor tudi ne moja mama,ki ima istega in je tudi ve? kot 24 mesecev od nakupa,kakor tudi ne kolega,ki ima iste znamke stroj. :angry:

Zdej pa povejte vi,?e ni to nategovanje po dolgem in po?ez strank?Nikjer namre? ni navedeno,da bi to morali poslati v 24 mesecih od nakupa,ampak je to uvozniku kao jasno,da tako mora bit.Obna?ali so se skrajno nesramno in "nakur?eno".Vsem je verjetno jasno,da je to zadnji stroj te znamke in verjetno tudi mojih kolegov.

Slab glas gre v deveto vas.Đabe ogla?evanja in prilizovanje prodajalcev. :angry:

 

Probaj drugi? Etis. Tam sem jaz kupil Gorenje in je bila garancija 5+1 leto dodatno.

Ko nam je zarad kamna odletu grelc po 2 letih ring, prletu mojster zamenu, zraven napizdu ?eno zakaj uporablja kalgon ?e mamo 6 let garancije. Grelc bojo menal ?e naslednja 4 leta - v tem ?asu nakupovanja calgona je isti zagon denarja kakor nakup novega ?ez 4 leta. Go gorenje + Etis. Hoover je bil pa v?as marka. Mi smo mel en karirast sesalc ko je delal ?e takrat ko smo ga upokojil, ker nisi ve? vre? dubu za oldtimerja. Zdaj je pa to verjetno ?ingu gang proizvodnja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.