Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Prva med Latisano in San giorgio di Nogarom (sem ?el prej ven in po stari do Portogruara) in druga (mislim,da so bili mrtvi) pa pred izhodom za Pordenone.

 

E to pa ne dobre....

upam da bo jutri frej....vceraj sem lepo prisel.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakon mi je v smislu, da mi je delo samo po seb super, do slu?be mam 7min (?e gre? po omejitvah), s sodelovcem se ?tekava ful,..?efa bom en dan zadavla ampak pustmo detajle :D in itak se super razumemo s celo hi?o (kar se prej niso niti pod razno), ..

 

Problem je pa v tem, da so ure ubijalske, ampak tud to neb bla taka panika ?e bi bla vsaj primerna stimulacija, ki je pa ni.

 

Nej pa povem ?e to, da na za?etku k sm pr?la delat sm nas je blo 6. Zdj sva ostala s sodelovcem sama (+ ?ef k itak ni ve? v produkciji), na dan se pa nardi tud ?ez 1000 kosov sladic. In pol ?e poslu?amo da je minus. fak of.

 

?e pa ?e povem za kero firmo se gre, mi pa itak noben ne bo verjel.

 

No ne bom pa preve? pametna, dokler ne dam razgovora ?ez in vidm pr ?em sem.

 

?e pa kdo pozna ka?no pametno sla??i?arno v Lj ali okolici pa da kej i??ejo se pa priporo?am.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..a na koncu ima ?ef lepo veliko hi?o, kak?en vikend, pa avto vi?jega cenovnega razreda....na koncu pa pravi da ni denarja....poznam par tak?nih primerov iz realnosti od kolegov, tudi pla?a zelo neredna, prispevki al so al niso pla?ani, pla?ilne liste ni nikol vidu, se mu ?e za par slu?b dal pobudo ampak ni? od ni?...jest res ne ?tekam tazga folka. :ne vem: ...lastnikom podjetij so pa tak?ni ljudje seveda v?e?, tudi v tvojem primeru Ally, ker kot vidi? s 4imi ljudmi manj, je ?e vedno vse narejeno, s tem da ima ?e z delovno silo toliko manj stro?kov...denar pa v ?ep...?al.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je v tem, da pr nas je podn od podna kar se ti?e sla??i?arn. Tko da kamr kol se obrne? je isto sranje al pa ?e slab?.

 

Sicer pa dokler dolo?enim ljudem ne bo pr?lo iz riti v glavo, da ni point v tem, da folk na zavodu v vrsti ?aka na slu?bo in da je vsak zamenljiv bo tko k je. Ker konkretno pr nas se je pomojem v enem letu zamenal ene 30 folka. In ?e noben ne ostane niti tok ?asa, da bi se nau?u vsega, ti pol n? ne pomagata dve vrste ?akajo?ih a ne? Po moji kme?ki logiki.

 

Bad mi je pa tud zard sodelovca, k vem da taga ne bom mela nikjer ve?, in ?e grem js stran bo lahko dobesedno crknu v tisti luknji. Ker problem pr njemu je da on ni po izobrazbi sla??i?ar in mu je to prva slu?ba v tem biznisu in mu je ta sistem k ga mamo svet. Kar pomen da bi bil totalno in v nulo izgubljen kjer kol drugje. Ker kukr js vem nikjer v slo. ne delajo na tak na?in, ampak ok pustmo detajle :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je v tem, da pr nas je podn od podna kar se ti?e sla??i?arn. Tko da kamr kol se obrne? je isto sranje al pa ?e slab?.

 

Sicer pa dokler dolo?enim ljudem ne bo pr?lo iz riti v glavo, da ni point v tem, da folk na zavodu v vrsti ?aka na slu?bo in da je vsak zamenljiv bo tko k je. Ker konkretno pr nas se je pomojem v enem letu zamenal ene 30 folka. In ?e noben ne ostane niti tok ?asa, da bi se nau?u vsega, ti pol n? ne pomagata dve vrste ?akajo?ih a ne? Po moji kme?ki logiki.

 

Bad mi je pa tud zard sodelovca, k vem da taga ne bom mela nikjer ve?, in ?e grem js stran bo lahko dobesedno crknu v tisti luknji. Ker problem pr njemu je da on ni po izobrazbi sla??i?ar in mu je to prva slu?ba v tem biznisu in mu je ta sistem k ga mamo svet. Kar pomen da bi bil totalno in v nulo izgubljen kjer kol drugje. Ker kukr js vem nikjer v slo. ne delajo na tak na?in, ampak ok pustmo detajle :)

 

pa skup odprita cukrpeko :bravo:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej ?ele ?tekam kva pomen met neki k je made in china ... fotr je dam pruleku neki android 2.2 smartphone ( http://www.kakatech.com/dual-sim-android-2...e-htc-g9-a9000/ ), ki ga je uporablu neki ?asa pa mu je baje delu kr uredu sam ni zvonil dost naglas al neki tazga in je nazaj za?eu uporablat HTC 3G touch, est sm pa pa? od nega uzeu tega androida ker mi gre ta predpotopna nokija ?e konkretno na k**** ... uglaunm fora je pa v tem da ko sem mobitel dobu je ?pilal use tko kokr je treba ... ga neki fotr prime v roke pa za?ne neke programe gor nalagat k naj bi bli za androida se je sistemu sfukal in zdej kar kol nardimo nemorm pridt iz menija k pi?e da je napaka na programu in da ga je treba zasilno zaustaut ... ok klikn? force stop in ista napaka se pojavi po cicra 10 - 15 sekunah ... uzel smo ?e baterijo vn, uga?al telefon na tak in druga?n na?in, probal take in druga?ne prisilne izklope programov in programske opreme ... ne pomaga ni? ... napako ?e zdej ene 2 ure skupi vn me?e ... softwareja nemorm resetirat na towarni?ek nastavitve ker nemoprem pridt v osnovni meni pod nastavitve ... j**** telefon pa tud nima reset knofa da bi ga resetiru pa mu mal sprau tist spomin ... u tla ga pa ?e nimam namena metat za1x ... :angry2::angry2::angry2::angry2:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej ?ele ?tekam kva pomen met neki k je made in china ... fotr je dam pruleku neki android 2.2 smartphone ( http://www.kakatech.com/dual-sim-android-2...e-htc-g9-a9000/ ), ki ga je uporablu neki ?asa pa mu je baje delu kr uredu sam ni zvonil dost naglas al neki tazga in je nazaj za?eu uporablat HTC 3G touch, est sm pa pa? od nega uzeu tega androida ker mi gre ta predpotopna nokija ?e konkretno na k**** ... uglaunm fora je pa v tem da ko sem mobitel dobu je ?pilal use tko kokr je treba ... ga neki fotr prime v roke pa za?ne neke programe gor nalagat k naj bi bli za androida se je sistemu sfukal in zdej kar kol nardimo nemorm pridt iz menija k pi?e da je napaka na programu in da ga je treba zasilno zaustaut ... ok klikn? force stop in ista napaka se pojavi po cicra 10 - 15 sekunah ... uzel smo ?e baterijo vn, uga?al telefon na tak in druga?n na?in, probal take in druga?ne prisilne izklope programov in programske opreme ... ne pomaga ni? ... napako ?e zdej ene 2 ure skupi vn me?e ... softwareja nemorm resetirat na towarni?ek nastavitve ker nemoprem pridt v osnovni meni pod nastavitve ... j**** telefon pa tud nima reset knofa da bi ga resetiru pa mu mal sprau tist spomin ... u tla ga pa ?e nimam namena metat za1x ... :angry2::angry2::angry2::angry2:

 

ti pa preve? u lublano hod?...komi razumeu ka pi?e? :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok mam poln kufr vsega, da sploh ne morm povedat kok,..totalno sm pregoreta in resno razmi?ljam o menjavi slu?be (to sicer vsak mesec ko mam pms in mi gre vse na ?ivce), ampak zdle sm dejansko poslala eno ponudbo,..in sm dobila klic za razgovor. Problem je v tem ker no?m stran od tle, k mi je res zakon, samo tele ure me ubijajo pa da o pla?i ne govorim.

 

Lej re?itev je simpl, enega ?reb?ka, da te bo zve?er malo potola?i in pocrkljal, pol pa ?e mal fitnisiranja in bo? sre?na do konca, jebalo se ti bo za đob.

Js na?o tako prepri?am da mi ne jamra. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej re?itev je simpl, enega ?reb?ka, da te bo zve?er malo potola?i in pocrkljal, pol pa ?e mal fitnisiranja in bo? sre?na do konca, jebalo se ti bo za đob.

Js na?o tako prepri?am da mi ne jamra. :blush:

 

 

Komentar bom raj zadr?ala zase, tko k jih pr ?efu (na ?alost ne vse in sm pol tepena :) )

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti pa preve? u lublano hod?...komi razumeu ka pi?e? :hudicek:

 

hah ... ja pa? totalno jezn pi?m kokr pi?m ... pa? po doma?e B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vrjamem... sam ko mi bo drga? zrustala ?ez zimo. niam je ke?a zrihtat... ene par stvari bi blo treba nujno zrihtat ko drga? bo avto za?el gnit.

sj n? ni rjavo, da ne bi kdo mislu.. sam nakazuje se ene par stvari

 

pri men isto, na prednjih vratah uspodi na robu ho?e neki za?et, ampak bom pustu ?ez zimo kaj bo nardil, pol pa konkretno zrihtat ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blo zakon iz borutom, dragotom in peri?nikom sam podn je biu ko sm mal zelgu u avtu in in sm zgleda lu?i pozabu ugasnt ko sm zalegu v avtu in sm akulumator spraznu tko da sm mogu fotra klicat da je iz kabli pr?u da smo avto spet v pogon spravl ... zdej pa lahkono? B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blo zakon iz borutom, dragotom in peri?nikom sam podn je biu ko sm mal zelgu u avtu in in sm zgleda lu?i pozabu ugasnt ko sm zalegu v avtu in sm akulumator spraznu tko da sm mogu fotra klicat da je iz kabli pr?u da smo avto spet v pogon spravl ... zdej pa lahkono? B)

 

pa zakaj bencinarja mal ne porinete?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa zakaj bencinarja mal ne porinete?

 

Ziher so prej kake tete rinl, pa jim to ni ve? na misel pri?lo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poznam to bolezen. Ima? druge plane in potem srce srce pravi ne prodat te dobre tone pleha. :vskalo:

 

<_< ma ja. pa ko bi se ?lo za neko eksotiko vsaj..

pri men isto, na prednjih vratah uspodi na robu ho?e neki za?et, ampak bom pustu ?ez zimo kaj bo nardil, pol pa konkretno zrihtat ;)

 

ma ja... ne ?akaj predolg, ?e vedno bolj?e ?pricat kot pleh rezat :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blagor unim k majo sam ?e 2 dni ?ihta ... est mam ?e 5 dni za oddelat od 10h zve?er do 6h zjutri ... stem da se vikend dela 12 ur od 6h zve?er do 6h zjutri <_<:(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.