Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

A prej?nji model V70 al ta ?ist tanov leto?nji?

 

2007.

 

 

Ljubljanski al Kranjski? Druga?e je men to top malca v Ljubljani trenutno

 

Kranj.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:blink:

Tanov V70 je v osnovi S80. Sam to je 2008 al 2009... 2007 ne vem. zgleda not podobno kot S60.

Za V70 ne vem, peljal sem se s tastarim S60 in 2007 S80, oba D5, peljal sem se tut z V40 en 2001...

S80 je executive car in je ful premehek za moje pojme, ampak udoben je ko sto vragov. S60 je bolj sporten, ampak je tud udoben, men osebno najljubsi...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek Neandertalc mi je skoraj bo?no butnu v ?rnozmajko in to z Reno 5 Krampus! Za Mi?jega sem re?u zadevo! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem,zakaj vedno naba?em na nesre?o v italiji,ko grem na koncert.in to ne na eno ampak dve. :(

In sem zamudil potem skoraj celo predskupino. :angry:

 

kdaj? jaz sem zdele prisel ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok mam poln kufr vsega, da sploh ne morm povedat kok,..totalno sm pregoreta in resno razmi?ljam o menjavi slu?be (to sicer vsak mesec ko mam pms in mi gre vse na ?ivce), ampak zdle sm dejansko poslala eno ponudbo,..in sm dobila klic za razgovor. Problem je v tem ker no?m stran od tle, k mi je res zakon, samo tele ure me ubijajo pa da o pla?i ne govorim.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdaj? jaz sem zdele prisel ok

 

Prva med Latisano in San giorgio di Nogarom (sem ?el prej ven in po stari do Portogruara) in druga (mislim,da so bili mrtvi) pa pred izhodom za Pordenone.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem je v tem ker no?m stran od tle, k mi je res zakon, samo tele ure me ubijajo pa da o pla?i ne govorim.

 

..?aki mal, kako ti je lahko zakon ?e te ubijajo ure in slaba pla?a, pa kot vidim v objavah si res skos tam in je te?avno....kje je fora, to ne gre skupaj??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

..?aki mal, kako ti je lahko zakon ?e te ubijajo ure in slaba pla?a, pa kot vidim v objavah si res skos tam in je te?avno....kje je fora, to ne gre skupaj??

 

Gre gre ker eno so ure in delo drugo pa ljudje s katerimi dela?, in vrjemi bol?e je veliko dela z dobrimi ljudmi in dobrimi odnosi kot malo dela z ljudmi s katerimi se ne razume?.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je. Jaz bi tudi ?e zdavnej menal, sam so sodelavci za pre?ivet, ?ef je pa super. Sej vsak debel pogleda ko mu povem kaka je pla?a, ker vsi mislijo da v IT-ji vsi na miljonih sedimo.

Sam mi je super ker ma ?ef hrbtenico in se da zment. ?e je kaj Ne je Ne in pove zakaj, ne pa miljau?nt izgovorov pa mencanja. Tut za pla?o naum te?il, ?e bo tkole naprej ?efoval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.