Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

To je del taktike, da ne izpade, da si nisi upal. :aaaaa::hohoho:

 

najbr?, sej se loh najbr? preveri kolkrat pa kdaj je bla odprta ta tema u?er...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zamrznu mi je avto, komi da sm vrata odpru :angry2: No, zdej vem da je treba vratne gume mazat...vsak dan se neki nau?im :)

 

Priporo?am ti Silikonski sprej (dobi? ga v Leclerju za 2,5? kar veliko fla?ko), potem se ti to ne bo ve? dogajal. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Amaterji... men je ?ipa odznotri zmrznla :wacko: peezda, ukol voznikovih vrat mi nekje ne dihta dobr, tko da mi je ?e A stebri?ek napol zmrznu :zvizga:

 

men se tut na F-ki spredna ?ipa od znotri skoz rosi (zdej posledi?no pozimi tut zmrzne), nimam pojma kje ne dihta :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj z avtom prevrnu motor, na Toplotni je zgleda crknil dodatni vir....konec sveta se bli?a....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zjutraj z avtom prevrnu motor, na Toplotni je zgleda crknil dodatni vir....konec sveta se bli?a....

 

UPS :D jah toplotna neha delovat pri -15 :hohoho: nisi prebral drobnega tiska!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

UPS :D jah toplotna neha delovat pri -15 :hohoho: nisi prebral drobnega tiska!

 

ne ne DV (elektri?ni grelec) se vklopi pri 0, ampak zgleda da je crknu

 

Bera na motorju: - desni ?migovc, objemka ki nosi rezervoar prve bremze in ogledalo kaput. Sre?a v nesre?i, motor brez praske, ?pegu cel....ebay bo zaslu?il 50? za oboje...

 

KRIVI SO PA JAPONCI ki ?parajo na rikverc senzorjih :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a teb ne delujejo senzorji kot morajo?

ker pri mojih sem opazil, da so se kar natancni...se vedno jim ne zaupam pa tisto piskanje je ful motece, ampak kaj ces

 

Pri meni SPLOH ne delajo.....sem pa dobil ALU pedalke, GT ?tevce, iphone priklju?ek....

 

Butnil sem ga pa ravno toliko v zadnjo gumo kontra, da se je prevagal s centralnega stojala in odpeljal v kante za smeti (ki so ga re?ile ve?je ?kode)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja naslednjic glej kam peljes ane :P

divjak

 

Ta nova v akciji Takumi ima vsaj spredi zadi senzorje....

 

Ponavadi je pred motorjem pred gara?o ?e Swift parkiran, si predstavlja? da bi motor v swifta zapelu ...Win-Win...poro?ilo za zavarovalnico, izsilila sta me divjak in motorist

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res smo bananastan, samo en mi naj ?e zajamra!

 

- po?i steklo, klical 3x ?akam ?e cca 2 meseca, tle nimam kaj

- ob zadnjih nalivih malo spustil zimski vrt, klical 2x ja pridemo druugi teden, teh tednov ne ?tejem ve?

sem ?el sam zasilikonirat

- crkne toplotna ?rpalka, kli?em 3 dni ja veste nimam nikogar...v?eraj sam zrihtal tudi z MX3 V6 pomo?jo :bravo:

popravil sam in jo od 04:00 zjutraj nastavljam nazaj na fino, vse dela

- spet po?ile plo??ice v gara?i, o?itno se nekaj poseda ali dviga podenj....boli izvajalca gradbenih del k***

bom zrihtal spet sam preko zavarovalnice

- v Setringu medvode sem kupil crknjeno lu? s senzorjem, nesel nazaj bodo poklicali (Oktobra 2012)

- mislim, da sem ?e prenehal klicati ker sem aprila letos nesel robotski sesalnik na servis....po moje so ga stran vrgli, ali pa prodali

- Za Ar?ona smo tukaj pisali

 

 

Jebemu mater ampak to je Slovenija, zaplankana in ker si lahko to privo??ijo o?itno! Vsak no name prodajalec v tujini preko Ebaya se odziva, dila za popuste, po?lje robo takoj in tudi skrbi za garancijo stotine kilometrov stran, en iz okolice te pe jebe.

 

?e se le da v SLO ne naro?am ni? ve?, pa naj se zadavijo, crknejo itd....

 

Evo sem se spucal!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebena sibirija -28 :o. Sem mogu avto na kable u?gat a pol vidm da je ?e nafta zmrzlna dobro jutro nima? kej :P

 

notranjska?

 

-16 tle, vse dela, sicer sem pa velik razvajenc, spla?alo se je krvaveti ob vgradnji Webasta :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he razvajanje je z bencinarjom brez krvavenja :):jezicek:

Hmm zmrznjeno gorivo kaj pa je to ...aja ne vem ker mam bencinarja :lol:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dolenjska, Lo?ki Potok ja jst tud razmi?ljam ?im bol v tej smeri ker mam avto odzun.

 

sej webasto ima?, nadgradnja tam cca 350? (odvisno od prilik ebaya)

 

he he razvajanje je z bencinarjom brez krvavenja :):jezicek:

Hmm zmrznjeno gorivo kaj pa je to ...aja ne vem ker mam bencinarja :lol:

 

ti?ina, da se ti ne bo v?gal... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

he he razvajanje je z bencinarjom brez krvavenja :):jezicek:

Hmm zmrznjeno gorivo kaj pa je to ...aja ne vem ker mam bencinarja :lol:

 

Sej bo? zdej videl kaka veselica je s TDI-jem. Preveri predno vzame?, da ma vsaj dodatno gretje vgrajeno, ker ?e ne bo? 10-15km zmrzoval :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vzeto na znanje,in pa ponavadi kot pri jugotih ,bom dal karton pred hladilnik ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.