Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zgleda da ?e preve?...bi mogla samo stat na mestu, pa se ne bi n? pokvarl :)

 

?koda pol tak avto met ... to more laufat pa ukol vozt

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu sunce - crknila kapelca. Sploh ne v?ge, vergla v prazno. Ker nisem imel ?e cajta ne vem a zajebava pumpa za benz al je problem z elektriko (sve?e, kabli, v?igalne tuljave).

 

:angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu sunce - crknila kapelca. Sploh ne v?ge, vergla v prazno. Ker nisem imel ?e cajta ne vem a zajebava pumpa za benz al je problem z elektriko (sve?e, kabli, v?igalne tuljave).

 

:angry2:

 

Pokli?i Pelka, sej ve? da ima? masten popust (tisti, ki ste ?e od 2012 ?lani imate celo 20%, tafri?ni pa 15). :cheers::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu sunce - crknila kapelca. Sploh ne v?ge, vergla v prazno. Ker nisem imel ?e cajta ne vem a zajebava pumpa za benz al je problem z elektriko (sve?e, kabli, v?igalne tuljave).

 

:angry2:

 

You were warned......pa da te 'potola?im' pumpa je v tanku, in nima dostopa od zunaj, tank dol! Been there

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej tudi kupujejo ga vedno isti ljudje. ;)

 

?e me spomin ne vara, je ?e vedno doslej ko se je pojavil Golf, Polo ali Passat, so bili zmagovalci SLO izbora. Kadar VW nima svojega predstavnika pa ponavadi zmaga Audi. Kaj se je dogajalo v letih 2002 in 2003 me pa ne spra?evat. :aaaaa::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moj stroj nebi mel cel kup elektronke, bi ga dans garant ukajlu, ve?inske zasluge pri tem bi pa melo cestno podjetje oz. zimska slu?ba al kdorkoli pristojen za krotitev zimskih razmer (govorim za relacijo Vransko - Kamnik). TEMA. :glare::rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moj stroj nebi mel cel kup elektronke, bi ga dans garant ukajlu, ve?inske zasluge pri tem bi pa melo cestno podjetje oz. zimska slu?ba al kdorkoli pristojen za krotitev zimskih razmer (govorim za relacijo Vransko - Kamnik). TEMA. :glare::rispekt:

 

?e bo LojZi tole prebral, a ve? kaj te bo vpra?al? :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e moj stroj nebi mel cel kup elektronke, bi ga dans garant ukajlu, ve?inske zasluge pri tem bi pa melo cestno podjetje oz. zimska slu?ba al kdorkoli pristojen za krotitev zimskih razmer (govorim za relacijo Vransko - Kamnik). TEMA. :glare::rispekt:

 

dokler ni 10 centi na cesti na?a cestna podjetja sploh ne reagirajo <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo LojZi tole prebral, a ve? kaj te bo vpra?al? :hudicek:

 

Recmo, da mi mal strelja spolni organ za njegovo mnenje (imajo Srbjanci bolj?i prevod za to; PMK). :cheers:

 

Itak pa ta popolne? "obvlada" samo eno tematiko, o kateri pa vse svoje veleznanje podaja totalno enosmerno, brez mo?nosti ugovarjanja ali nestrinjanja. :vesel::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PMK - puca mi kurac?

 

hehe, ampak mal te pa vseeno jezi, da se mu ne da ni? dopovedat pa ?eprav so stvari kristalno jasne - sej to trolli po?nejo. :hohoho:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne morem verjet, danes k je pod 40cm snega je kapelca normalno v?gala kot, da ni ni?. Zdej al jo je baba zalila al je bla kaka smet al pa ne vem bli?nja sre?anaj tretje vrste. V glavnem strah ostaja, da se bo ponovilo takrat k bo najmanj potrebno :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PMK - puca mi kurac?

 

hehe, ampak mal te pa vseeno jezi, da se mu ne da ni? dopovedat pa ?eprav so stvari kristalno jasne - sej to trolli po?nejo. :hohoho:

Ne morem verjet, danes k je pod 40cm snega je kapelca normalno v?gala kot, da ni ni?. Zdej al jo je baba zalila al je bla kaka smet al pa ne vem bli?nja sre?anaj tretje vrste. V glavnem strah ostaja, da se bo ponovilo takrat k bo najmanj potrebno :ne vem:

 

re?itev = zimski avto :), sedaj lahko kupi? poletnega = SLK :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri?aj po na?e Jures=Mx-5 :D

btw, je mo?no da da? alternator ven, mora? od?raufat nosilec sesalnega kolektorja pri miati? ?e ne ne dobim spodnjega ?raufa vn :blush:

 

ne pozna? boss zgodovine... :hudicek:

 

nisem nikol ?ravfal... :dudek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene je pa dele dopoldne tok v kri?u u??ipnl da sploh nevem kako bo to zgledal popoldne na ?ihtu :wacko:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene je pa dele dopoldne tok v kri?u u??ipnl da sploh nevem kako bo to zgledal popoldne na ?ihtu :wacko:

 

mam ketonal..... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.