Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

vse tko kaze da bom sluzbo zgubu...tok da totalna tema ! jebena kriza ubila celo fermo...in vse se je zacel zarad gradbenih baronov...da jim j?$#% mater p00&$&no...v pufih pa takih da ni 2x za rect da bo mazda sla od doma...jebeni petek tko bo tut vikend... <_<

 

@Jo?t, ti si tok pozitivna oseba, da ti res privo??im neki bolj?ega, pa mislim da bo? tudi hitro na?el kej takega, glavo gor.

 

@Grega, teb pa ?elim v 2013, da biznis orng zalaufa in se bankirjem zahvali? z nasmehom na obrazu ter pomaha? "Aufwiedersehen" , po mo?nosti iz ene ultrapi?kohvatne Bend?ole :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut js bi se z veseljem po tistih koncih vozu :)

 

Tko se je pa pri nas do v?eraj dal brez problema vozit brez, zdj je pa streha vedno bol trda in lahko sam ?e razpoka..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil pr zobarci, no nisem zdr?al brez injekcije, ker to je taka bole?ina ki je ?e od nekdaj ful slabo prena?am (menjala mi je zalivko na zobu ?t.7, kar je precej globok v gobcu). :aaaaa:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam napad pomankanja cukra :blink: , imamo samo petek sladki dan za tamala, sam ne bo ni? ostalo.... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, ponavadi si bil vedno pravo?asen, a te je presenetilo? :hudicek:

 

In ni edini. :blush:

 

Pa ?e fajn imam napumpane, tko da je bila res krasna vo?nja, no ju3 montiram legendarne Eskimo S3. :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imam napad pomankanja cukra :blink: , imamo samo petek sladki dan za tamala, sam ne bo ni? ostalo.... :vskalo:

 

psst Jures, ti ?epnem na uho... v trgovinah majo raznorazne fine cukre. Najt izgovor, se zmuzni ven pa si privo??i eno oreng Gorenjko :hudicek: ... porkaflek, ?okolado sem mislil, pokvarjenci. :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ti si jo dubu, js je pa nee boooom :( dobr, da sm mau s kuhanim vinom zalila, da mi je ?ist enmau useen :vino: bel, ne rde? :D

 

ja sej to, ?e dober, da jo nism kje drugje pozabu :wacko: upam, da dobi? vse nazaj! ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sm spet brezposelni-od dans uradno

 

PODN, to slovensko podjetje je vedno ve?je, bemtisunac. <_< Upam da kmalu najde? neki spodobnega. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo ne sporazumno, ker potem ti ne pripada odpravnina in mislim, da se tud na zavod za zaposlovanje ne more? vpisat

 

zavod sem ?e polet izkoristu odpravnina gre pa po letih dela in za 5 mescev glih ne bo kruha.

Mi je bolj v veselje da ne more kar takoj novega zaposlit na isto delovno mesto-no vsaj v?asih je bilo tako

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavod lahko tudi druga?e koristi?, ti lahko pla?ajo kak?no dodatno izobrazbo ali mogo?e izpit za C kategorijo :) Takrat ko sem ?e bil prijavljen sem se malo za to zanimal, sem pa ?e skoraj ?el na te?aj za izdelovanje in oblikovanje spletnih strani. Sem si rekel, da ?kodit ne more :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavod lahko tudi druga?e koristi?, ti lahko pla?ajo kak?no dodatno izobrazbo ali mogo?e izpit za C kategorijo :) Takrat ko sem ?e bil prijavljen sem se malo za to zanimal, sem pa ?e skoraj ?el na te?aj za izdelovanje in oblikovanje spletnih strani. Sem si rekel, da ?kodit ne more :)

 

Hm hvala za nasvet sam jaz rabim slu?bo ker kredit se ne bo sam izpla?u :hudicek: .

?e bi se hotu ?olat zdele mam itak ?e 2 izpita na faksu za narest

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.