Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

vzeto na znanje,in pa ponavadi kot pri jugotih ,bom dal karton pred hladilnik ;)

 

Brez veze, ne pomaga, ker tudi zmrznjenih vrat ne bo? mogel odpreti in bo? ?el na bus

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

znoru bom od ?akajna ... :wacko::wacko:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po vsej verjetnosti skuru mati?no plato. No simptomi so nadvse ?udni. :ne vem:

 

Tko da sem v?eraj cel ve?er in danes cel dopoldan sestavlu drugo ki?to in nanovo nalagu winse, ker je itak pol komponent drugih zdaj. :vskalo:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se glih kar odpravljam.

 

Kocke** mam tud prpravljene za metat.

**Objavljena slika:hudicek:

 

pa majico z napisom Hit me baby one more time.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ima? prazen rezervoar ker si vse sto?il v tiste steklenice na Metelkovi... :hohoho:

 

Popoln petek - ta mal ma 38C :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta velika je sla, ta velikega sem izselil k babici, ker ne vem kaj je ta malemu...bogi gotof je, tako da pocivava ob tom in jerryju.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj sem slabe volje, zato sem v?eraj ven potegnil eno fla?o Jacka, vsedel pred PC in zalaufal Team Fortress 2. Tam od cca. 10-ih naprej je vse megleno.

 

Zdejle sem pa ?e na firmo prletu, da nekaj stestiram in se moje telo neki ne odziva najbolje....

 

Je pa res, da alkohol ne re?i problemov.... ja pa vsaj fino ker se ti tiste ure gladko jebe za vse skupi... -_-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj sem slabe volje, zato sem v?eraj ven potegnil eno fla?o Jacka, vsedel pred PC in zalaufal Team Fortress 2. Tam od cca. 10-ih naprej je vse megleno.

 

Zdejle sem pa ?e na firmo prletu, da nekaj stestiram in se moje telo neki ne odziva najbolje....

 

Je pa res, da alkohol ne re?i problemov.... ja pa vsaj fino ker se ti tiste ure gladko jebe za vse skupi... -_-

 

 

po drugi strani pa tud voda (pepsi, mleko, sok,....) ne re? problemov :hudicek:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej ve? da mor? dat ven iz sebe ?e te kej jebe :blush:

 

Magari gre? nardit kak?no novoletno fotko z Vragcem (s tem se tudi mal zamoti? mogo?e), pa ti bo takoj morala narastla. :jupiii::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma sej ve? da mor? dat ven iz sebe ?e te kej jebe :blush:

 

Na sre?o ?e vem, da sam jamranje ne pomaga ?ist n?, pa tut ne maram ?irt kake slabe volje med znanci..

 

Se pa veselim novga leta in novih prigod z mazda?i :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Magari gre? nardit kak?no novoletno fotko z Vragcem (s tem se tudi mal zamoti? mogo?e), pa ti bo takoj morala narastla. :jupiii::prstgor:

 

?e mam js kak slab dan grem ponavad kr ute?i dvigvat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest mam pa zadne par ni celo kalvarijo okol avta in ja ... spet ena Fka manj :(:(:wacko::wacko:

pa ?e mobitel je pod vpra?ajem tko da me zna ?e mobitel zapustit :wacko::(

spet so pokvarjeni prazniki in vzdu?je :wacko::(

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neglede na to, da je blo res carsko leto bi lahk dans konkretno pojamru in ga do konca zamoriu -_-

 

No to ?e...drugo je jamranje al pa pojamrat kaj te jebe v du?i....ma sej ni? ne mor?.

Evo tud jest ne vem kaj bo drug let...januarja baje odpu??anja, in ?e odletim, odleti tud moja firma (sm vse prera?unu) in će tko folk nima dnarja za zapravlat, sam kaj ?m??? n?, zato si delam ta december veseli kolikor se da jutr pa pade Schranz po doooooglem ?asu :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem celo dobre volje danes bil cel dan... Moram pa pojamrat da sem dobil ?tev?ek za merjenje kompresije... pa si ?e nisem upal pomerit, tako da ?e je kak cilinder brez kkompresije grem lahko naravnost pod ?trik ker mi res ni morala ?e 1x celo ma?ino raztavit :wacko::glare:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.