Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kako spravim led z notranje strani feltne dol brez da bi kaj narobe naredu? :angry2:

 

Trese mi kot pri norcih :)

 

zebe jo ?lovek, to je poletni avto.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako spravim led z notranje strani feltne dol brez da bi kaj narobe naredu? :angry2:

 

Trese mi kot pri norcih :)

 

Haha....to ti je sneg nabutal v pakne in vse tam naokoli ker ste driftal po snegu a ne....se je meni isto zgodilo in je tresel k pr norcih....mogo?e si zdej ?e mal pozen ampak vseeno probaj takole, meni je re?ilo zadevo v minutki....sem ?el na Petrol in spihal iz paken in felten sneg z napravo za gume pumpat....in je blo spet vse tip top.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Haha....to ti je sneg nabutal v pakne in vse tam naokoli ker ste driftal po snegu a ne....se je meni isto zgodilo in je tresel k pr norcih....mogo?e si zdej ?e mal pozen ampak vseeno probaj takole, meni je re?ilo zadevo v minutki....sem ?el na Petrol in spihal iz paken in felten sneg z napravo za gume pumpat....in je blo spet vse tip top.

 

Aha, bom probal :) tnx

Sam glede na to da je stal da se je ?e led naredil, bom verjetno moral vro?o vodo uporabit? Ali pa ?akat na pomlad :lol:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poli feltne s toplo vodo ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

drgac se pa vedno lahko poscijes v feltno...tko k delajo prevozniki :D drgac pa najbols "?trajfix"

 

Sam ne sme ga gor prtisnt k bi mu primrzu na feltno...pol je pa jeba :hohoho:, a si ga predstavlja? na kolenih v snegu ko ??ije po feltni od MX5-ke, mimo pa pride kk?na fino?a pa ji re?e hov-hov :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne sme ga gor prtisnt k bi mu primrzu na feltno...pol je pa jeba :hohoho:, a si ga predstavlja? na kolenih v snegu ko ??ije po feltni od MX5-ke, mimo pa pride kk?na fino?a pa ji re?e hov-hov :hohoho::hohoho:

 

hahahahaha! :hohoho::hohoho:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne sme ga gor prtisnt k bi mu primrzu na feltno...pol je pa jeba :hohoho:, a si ga predstavlja? na kolenih v snegu ko ??ije po feltni od MX5-ke, mimo pa pride kk?na fino?a pa ji re?e hov-hov :hohoho::hohoho:

 

 

a deeeeej nooooo,..umiram od smeha (potihem, ker za mano spijo 3 kome) :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho::hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kako gara?o mamo mi to, niti enga 24 klu?a :rolleyes:

 

Verjetno zato ker do nedavnega nisi rabil, sedaj ko mas dizla pa ja :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pesto kaput... ode 200 EUR... ekskluziva pa?... :P

 

?e bom mel sre?o, bom moral ?e nove diske nabavit... ?e tretje... <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno zato ker do nedavnega nisi rabil, sedaj ko mas dizla pa ja :)

 

mah ne rabim dizla ?ravfat, za F-a ga nucam :closedeyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ne sme ga gor prtisnt k bi mu primrzu na feltno...pol je pa jeba :hohoho:, a si ga predstavlja? na kolenih v snegu ko ??ije po feltni od MX5-ke, mimo pa pride kk?na fino?a pa ji re?e hov-hov :hohoho::hohoho:

 

E moj gregson, slabo me pozna?. Jzt bi ji reku ?e mi lahko pomaga :hohoho:

 

Druga?e pa hvala vsem, se je stalilo samo in ni ni? ve? treslo...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

E moj gregson, slabo me pozna?. Jzt bi ji reku ?e mi lahko pomaga :hohoho:

 

Druga?e pa hvala vsem, se je stalilo samo in ni ni? ve? treslo...

 

A da da v prvo??

:hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Druga?e pa hvala vsem, se je stalilo samo in ni ni? ve? treslo...

 

Pol se pa res kk?ne stvari same od sebe re?jo :) mogo?e prav pride tisti zadnji nasvet o taljenju s telesno teko?ino ampak naslednji? takoj po driftanju na Petrol spihat pa bo vse kul :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dolg?as doma, k nimam nbene dru?be :unsure:

 

dru?ba se zmer najde ?e se ho?e :)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v mojem primeru ?e ne, se je to ?e ve?krat zgodil <_<

 

a dej dej no ... pa rec za kk?n kufe al pa tko pa bomo ?li ane ... aj prublem B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.