Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

jebemti, spet vreme za motor, jaz pa sem mogu dat fr?lus na hla?ah popravt :vskalo:

 

?e bo tak vreme ?e naprej celo zimo, se bom tut js mal po glav tepu, zakaj je blo treba 'zimskega' avta :unsure:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja blagor se vam k niste prehlajeni :angry2:

 

JA HALO....CERADO DOL PA MORSKI ZRAK V NOS!!!!!

 

Malo bolj skrbi za uravnote?eno in zdravo prehrano pa ti ne bo treba fr?lusov na hla?ah popravljat. :hudicek:

 

ko bi blo vsaj to, v pralnici je trd ratal (fr?lus o.p.)

 

P.S. Na?a potico dela, na roke sem orehe zmlel, ker je okus ?isto drug potem....ma?ina iz 1897 TITAN Kamnik!!!

 

 

?e bo tak vreme ?e naprej celo zimo, se bom tut js mal po glav tepu, zakaj je blo treba 'zimskega' avta :unsure:

 

V sredo bo povsod de? / kao sneg potem pa nazaj kugla :jupiii: Bi ?el kdo poleg ?et-pet, mogo?e ?e malo sobote na izi? Jaz grem tudi s kabriotom :)

post-2637-1356789506_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V sredo bo povsod de? / kao sneg potem pa nazaj kugla :jupiii: Bi ?el kdo poleg ?et-pet, mogo?e ?e malo sobote na izi? Jaz grem tudi s kabriotom :)

 

Js sm za akcijo, dost mam ?e tega decemberskiga ku?a-poso poso-ku?a in se treba mal preluftat :)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja blagor se vam k niste prehlajeni :angry2:

 

Welcome to the club ... Ze ceu teden :angry2: sam me to nc ne ovira in me je povsod dost :blush:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

P.S. Na?a potico dela, na roke sem orehe zmlel, ker je okus ?isto drug potem....ma?ina iz 1897 TITAN Kamnik!!!

 

 

Ne me jebat... moja mat ma to?no tazga :blink: ... sej ne more? verjet ampak tko je bilo v?asih, da so bili izdelki narejeni, da trajajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js sm za akcijo, dost mam ?e tega decemberskiga ku?a-poso poso-ku?a in se treba mal preluftat :)

 

Jaz letos samo ?e danes pa jutri po 12 ur v slu?bi, potem pa 2dni frej :jupiii: .

 

Ne me jebat... moja mat ma to?no tazga :blink: ... sej ne more? verjet ampak tko je bilo v?asih, da so bili izdelki narejeni, da trajajo.

 

Tud jaz sem pri mtki "laufal" to?no tak?nega. ?e dobro, da se je kapitalizem zadne ?ase znal prav obrnit - to da so neko? izdelki trajali bi ga zagotovo pokopalo :angry2: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prehlajen na polno....a nov let bo :unsure: upam da ne oble?im :wacko:

 

zdele par ?aj?kov pa tko pa vo kul za nov let :bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je blo pa skor mi?n impossible zjutraj vstat. Prav manjka 2.1. in ?elim si, da naj v groznih mukah pocrkajo vsi ki so imel prste zraven da so nam 2.1. vzeli.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans je blo pa skor mi?n impossible zjutraj vstat. Prav manjka 2.1. in ?elim si, da naj v groznih mukah pocrkajo vsi ki so imel prste zraven da so nam 2.1. vzeli.

 

Frej si vzemi drugi? ... jebat ga, jaz zase vem, da ta dan sem vedno jemal kot dan za regeneracijo in vem, da bi bil v slu?bi kot megla kot jih je danes 90% tako, da naj se brihtne?i, ki so nam ga ukradli, vsaj malo zamislijo. ?ist ni? niso naredili sam eno veliko zgago, ?e pa so ?e rabli en dan jemat pa naj ali velikono?ni ponedeljek al pa dan letalcev... mislim marijino vnebovzetje. Ta dva cerkvena praznika sta pa res nepotrebna in bi ju ve?ina la?je pogre?ila kot 2. januar.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frej si vzemi drugi? ... jebat ga, jaz zase vem, da ta dan sem vedno jemal kot dan za regeneracijo in vem, da bi bil v slu?bi kot megla kot jih je danes 90% tako, da naj se brihtne?i, ki so nam ga ukradli, vsaj malo zamislijo. ?ist ni? niso naredili sam eno veliko zgago, ?e pa so ?e rabli en dan jemat pa naj ali velikono?ni ponedeljek al pa dan letalcev... mislim marijino vnebovzetje. Ta dva cerkvena praznika sta pa res nepotrebna in bi ju ve?ina la?je pogre?ila kot 2. januar.

 

Dan kot vsak drugi in delo potekalo normalno.Raje si vzamem dopust kadar sam ho?em in ga res rabim. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Frej si vzemi drugi? ... jebat ga, jaz zase vem, da ta dan sem vedno jemal kot dan za regeneracijo in vem, da bi bil v slu?bi kot megla kot jih je danes 90% tako, da naj se brihtne?i, ki so nam ga ukradli, vsaj malo zamislijo. ?ist ni? niso naredili sam eno veliko zgago, ?e pa so ?e rabli en dan jemat pa naj ali velikono?ni ponedeljek al pa dan letalcev... mislim marijino vnebovzetje. Ta dva cerkvena praznika sta pa res nepotrebna in bi ju ve?ina la?je pogre?ila kot 2. januar.

 

Ne gre za to Boss. Gre za gesto jebanja naroda ki ni ni? kriv, medtem ko incijatorji tega sranja marke v kombijih vozjo okol oz so jih vozili. En kreten je celo rekel da bomo danes v prora?un s tem ko delamo prispevali 365 mio ? .Prav rad bi jih videl. In ?e je temu res tako, dam takoj vse praznike in jih oddelam, pa smo re?il krizo in imamo 2014 v blaginji. Tisti, ki pa to govori?ijo, pa naj z ?ivljenjem garantirajo da se res v prora?un ste?e teh 365 mio? na dan. V primeru da ne uspe, se ga pa javno usmrti na tromostovju, s kamenjanjem, kamni pa ne smejo bit ve?ji kot 5 cm, da bo dlje veselo. Pa da jih vidmo junake, ?e bi ?e klobasali take kuzlarije po tv.

 

In ?e ena ironija, prav v?eraj so trobili v neko kvazi tola?bo da imamo 13 dni frej. Vau. Poglej Avstrijo. 16 al 17 dni. Najla?e je po tv re?i da noben nima 2. januarja. Ostalo pa lepo zamol?ati.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V preteklih dneh sem preve?krat dvignu po 100 ?, no in je zdej stanje na TRR bistveno druga?no kot sem si ga obetal. <_<:D

 

Prov ne morem verjet, da je pri nas :cheers: samo dobra 2 ?, zdej ko smo bli po Belgiji in Nizozemski je kar lepo 5?, ponekod tudi ve?. <_< Gre? na kosilo in pir?ek zraven pa je tam gor ?e cca. 20 ali ve? ?. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne gre za to Boss. Gre za gesto jebanja naroda ki ni ni? kriv, medtem ko incijatorji tega sranja marke v kombijih vozjo okol oz so jih vozili. En kreten je celo rekel da bomo danes v prora?un s tem ko delamo prispevali 365 mio ? .Prav rad bi jih videl. In ?e je temu res tako, dam takoj vse praznike in jih oddelam, pa smo re?il krizo in imamo 2014 v blaginji. Tisti, ki pa to govori?ijo, pa naj z ?ivljenjem garantirajo da se res v prora?un ste?e teh 365 mio? na dan. V primeru da ne uspe, se ga pa javno usmrti na tromostovju, s kamenjanjem, kamni pa ne smejo bit ve?ji kot 5 cm, da bo dlje veselo. Pa da jih vidmo junake, ?e bi ?e klobasali take kuzlarije po tv.

 

In ?e ena ironija, prav v?eraj so trobili v neko kvazi tola?bo da imamo 13 dni frej. Vau. Poglej Avstrijo. 16 al 17 dni. Najla?e je po tv re?i da noben nima 2. januarja. Ostalo pa lepo zamol?ati.

 

Te bom ?e mal razjezu

 

http://www.24ur.com/na-dopustu-20-poslancev.html

 

Najve? jih je SDS-ovcev... ravno tistih, ki so predlagali ukinitev 2. januarja. Tole je ?ele posmeh ljudem :hudicek:

 

Haha.. en dan bo v prora?un prispeval 365m? ... haha ampak nas majo pa res za bebce. :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V preteklih dneh sem preve?krat dvignu po 100 ?, no in je zdej stanje na TRR bistveno druga?no kot sem si ga obetal. <_<:D

 

Prov ne morem verjet, da je pri nas :cheers: samo dobra 2 ?, zdej ko smo bli po Belgiji in Nizozemski je kar lepo 5?, ponekod tudi ve?. <_< Gre? na kosilo in pir?ek zraven pa je tam gor ?e cca. 20 ali ve? ?. :D

 

po pravic povedan si sploh ne upam pogledat stanja na TRR <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma popi*du bom, ta nov let se je res dobr za?eu... res za jamrat na fertik, ?e bi se mi dal bi lahko celo no? tle pisal...

 

Hja, jaz ?e po definiciji konkretno sovra?im cifro 13, tko da me zanima kako bom preguzil ?e celih 363 dni. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, jaz ?e po definiciji konkretno sovra?im cifro 13, tko da me zanima kako bom preguzil ?e celih 363 dni. :hohoho:

 

hja sej, za?el se je res dober :angry2:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.