Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zdele ne vem zakaj ampak sem gledal malo Tednik na SLO1, pa sta me dve tragi?ni zgodbi fajn globok ?piknli, matr kaj pre?ivlja ubogi folk v tej dr?avci. :closedeyes:

 

O?itno sem zmaj z mehkim srcem. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prpuzu iz Ljubljane, to pa ?e ni tok hudo, ampak vla?t Pari?ana v poletnih ?evljih po Ljubljani...priceless

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekatere ceste so res slabo "splu?ene". <_<

 

hehe, DARS-ovci se ma??ujejo folku, ki jih kritizira (neupravi?eno ali upravi?eno) tako, da so zdaj hitrost plu?enja iz znosnih 60-70km/h spustili na 20km/h pa naj se folk jebe. :jupiii:

 

Za povrh pa se ?e ustavijo na cestninski postaji na obeh pasovih za vinjetni prehod in nato dva darsovca po?asi ?etkata okoli svojih kamionov in se delata, da ?istita stekla in kontrolirata ali je plug ?e vedno gor al sta ga morebiti ?e zgubla. Jebanje v glavo, ker bi komot avtomobile naprej spustli, ?e v istem trenutku normalno spu??ajo ?leperje.

 

?e se ne motim imam tole celo posneto pa bom dal video na youtube, ko bom imel ?as.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej mam pa poln k**** tega angle?a, za?el sm z brezpla?no reklamo za njegovo trgovino :rolleyes:http://www.fordprobestore.co.uk/store/ u glavnem batne obro?ke mi po?ilja ?e skoraj leto dni :vskalo: ko sm mu za?el pisat o vrnitvi denarja na maile sploh odgovarju ni ve?, tak da NE KUPUJTE prek te strani!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mater v?eraj pridem domov in vs eokol bajte skidano, u 3pm sem prikraj?an za parkiranje in vo?njo po celem snegu. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Psa niso zagiftal ampak je sam nek predmet po?rl.... :vskalo: , 3 dni bo ricer na ri?ni dieti, ?e ne gre ven pa operacija..... :wacko:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sanjal se mi je, da smo s kolegi in znanci ustanovili STRANKO VSEH SLOVENCEV, ki je bila stra?no uspe?na zadeva, no kmalu zatem pa sem bil ?e udele?enec lastnega pogreba. Heh, ?udne sanje. :aaaaa:<_<

 

Ampak Stranka vseh Slovencev (bolje re?eno Stranka vseh dr?avljanov Slovenije) oz. SVS ali SVDS se mi pa ?e vseeno v teh prepirljivih cajtih, prov carsko sli?i. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sanjal se mi je, da smo s kolegi in znanci ustanovili STRANKO VSEH SLOVENCEV, ki je bila stra?no uspe?na zadeva, no kmalu zatem pa sem bil ?e udele?enec lastnega pogreba. Heh, ?udne sanje. :aaaaa:<_<

 

Ampak Stranka vseh Slovencev oz. SVS se mi pa ?e vseeno carsko sli?i. :jezicek:

 

Predsednik Zmaj vabi na 5. letni vseslovenski piknik, ki bo hkrati dela prost dan....

Vabljeni vsi dr?avljani

 

Mislim da ?e ma? zmagovalno formulo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ?koda da nimam nobene mo?i, druga? bi bil res zmo?en kej naredit za dobro ljudi v tej dr?avci, ker mi je totalno ?koda na?ega naroda, da se mu krivulja nagiba navzdol na marsikaterem podro?ju. :blush:

 

P.S. - sem mal popravu idejo (pretekli post), da bi res pokrili vse zainteresirane v na?i republiki. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako ukajlu?

 

Men pa ?arnica...po?as bo ?e vse zamenjan na mazdi, odkar jo mam :wacko:

 

mah zutri sm ?ou neki iskat v avto pa vidm, da mi odbija? od blatnika stran visi, pa barva je mal po?la :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

J**** rabljeni printerji.. najprej cele komplikacije z adapterjem za elektriko, pol driverji, na konc pa ?e zasu?ene kartu?e :danzoman: To je to za ta dnar :angry:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.