Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sneg je zakon, zjebejo me samo doma ker je SKIDAN !!!! :angry:

 

Hja sej.. k te razvajajo in ti vse skidajo, da pride? na ?isto... jaz moram pa? sam skidat in ?e bi ti tud bi ga zlo hitr mel polhn organ, verjemi.

 

Aja na cesti me pa sploh ne moti... motijo me edino DARS-ovci, k namensko zajebavajo folk in se na AC vozijo s hitrostjo 20km/h, ko bi lahko vsaj s 60km/h in bi se promet odvijal normalno. Tako pa so DARS-ovci drugi najve?ji problem za kamionarji in krivci za zastoje.

 

V?eraj sem bil tako v Ko?evju kot v Izoli in, ?e ne bi bilo kamionov bi to bil en ?isto navaden dan malo popestren s snegom tako pa se silijo s ?leparji in pol s ceste v jarke padajo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?lovk Ho?em parkirat v cel sneg, da vask mal izkoristim awd. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ko sem videl neko 80 letno tetiko kak mi z lopato okoli avta maha in gre pod blatnike po sneg me je hitro popadel stari dobrovoljski komunisti?ni duh in tetiki odvzel lopato ter ji tisto potko mimo avta sam naredil. Uhhh, dobro se je kon?alo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pizda pa ta sneg... evo zdele ga mamo skoraj 80cm... ?ez no? in jutri pa ga napovedujejo ?e pol metra. Sploh ne

vem kam naj ga sploh ?e odmetavam.

Slivka a ?e miga?, al te je zamedlo? :ne vem:

 

Ti pa tvoji horoskopi! :angry2:

 

Ja, malo ?e migam. Lopato sem ?e skoraj do polovice obrabil, plug na Mazdi je sicer popravljen, a malo zvit, pa ne ?isti dobro, BTjki je pri?lo v navado, da ne kuri manj kot 37 litrov na 100 km (pa vse tja do 54 litrov na 100 km), na vsake toliko pride Volvo (mislim, da L350F, ali pa L150F), pa nam malo razme?e in razrine sneg, da imamo prostor kam plu?it novega. Vsaj glede tega nimamo te?av.

 

Koliko imamo snega? Nimam pojma. Vrt sem imel ograjen z 120 cm visoko ograjo. ?e od srede se je ne vidi ve?... Mogo?e jutri malo preorjem po dvori??u, pa poi??em in zmerim. Se pa ne bi ?udil, ?e bi ?lo proti 150 cm. ?e dobro, da ves ?as piha burja, da ga sproti odna?a. Druga?e bi kar predore vrtali...

 

 

 

Ena slika od danes zjutraj...

post-5658-1361651171_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In ?e kar pada vrag! <_<

 

Iz KR do Kamnika sem se vozu skoraj eno urco, ceste so v nikakr?nem stanju. :glare::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fotr mi je dans odpredavu, kako je treba ?ivet, kako se lotit tega in onega, skratka ?ivi leksikon, a jaz o?itno nedono?en?ek. Na fertig sem u?ivu in mu na koncu v meni lastnem tonu povedu kaj si mislim o njegovem vse?ivljenjskem pogledu. :cheers:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe... ja za 10 jurjev bo? pa moral malo potrpet :hudicek:

 

Sli?i se kot o?itek kak?ni cipi recimo. :blink::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli?i se kot o?itek kak?ni cipi recimo. :blink::D

 

Sam res... sploh nisem opazil :blush::hudicek:

 

 

?e ti je kej v tola?bo pr men je v.d. "tast" take sorte in sem ugotovil, da me najmanj glava boli, ?e mu samo kimam, mislim si pa svoje in naredim po svoje.

 

Za primer, zadnja taka pogruntav??ina je bila, da je privlekel za eno polnoletno Pando 15 let stare letne gume in sklenil, da bo iz njih naredil zimske. Vzel je tisti no?, ki greje s katerim kamionarji ali pa dirka?i re?ejo profil na gumah ter se je tri ure matral, da je narezal vse ?tiri gume na kramparce. Rezultat: avto ?e vedno ne gre nikamor po snegu (vrti v prazno), po suhem drsi ?e bolj kot prej, gume se pa derejo kot, da bi bile na ?vi?galnem koncertu. V glavnem ?ista zmaga in je ?e vedno prepri?an, kak?no super delo je opravil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebemu kapelco... po crknjeni pumpi in menjavi le te je za?ela zadeva zdaj ?e cukat... mimogrede je odpadel ?e zadnji brisalec, al pa mu je kdo pomagal... v glavnem po?as obupujem nad to gajbo - jajca Citroenova :angry2:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavko je pono?i izgubu dvoboj. <_<

 

pri?akovano!,Res da je ?ilav in mo?an ampak leta so leta!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri?akovano!,Res da je ?ilav in mo?an ampak leta so leta!

 

Tle se pa ne strinjam niti malo; angle?ki oz. klasi?ni boks je namre? precej atipi?na zadeva kar se ti?e let, redko kaki "mle?nozobci" dose?ejo ve?je uspehe, kot zanimivost tale prispevek (?isto spodaj, ko je za vrhunec ve?era poskrbel 48-letnik);

 

http://www.24ur.com/sport/ostalo/v-zivo-de...h-thompson.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

k dobesedno prespi? celi dan in se zbudi? ko je treba spet na ?iht it :blink:<_< dammmnnnn :wacko:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.