Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?enskam se z mo?kega vidika ne re?e slu?ajno NASPROTNI spol.  :cheers:

 

Sicer pa je bil nasploh tole zame dan, ki naj gre ?e kar danes v pozabo, magari ta trenutek.  :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja Katja, tole lahko potem ?e malce bolj uporabi? kot sede? za kolo. TOle ma? dejansko lahko potem kot vozi?ek, dobro res da ne more ?ist naravnost le?at, ampak vseeno. Pa za sprehode, za te?t, rolat, v hribe....ni da ni :) 

 

Pa spi notri, da je luxuz. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 dni ze strasijo pa se solate ni zalul

ja res je tudi pri nas malo ni? de?ja niti paradi?nika ni zalilo sem jaz mogel...jabemliga ...lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja Katja, tole lahko potem ?e malce bolj uporabi? kot sede? za kolo. TOle ma? dejansko lahko potem kot vozi?ek, dobro res da ne more ?ist naravnost le?at, ampak vseeno. Pa za sprehode, za te?t, rolat, v hribe....ni da ni :)

Z dodatkom, ki se imenjuje baby sling je na?a mularija tja do dobrega leta starosti v vozi?ku tudi le?ala. Kot vozi?ek je pri na?i hi?i  precej ve? uporabljen, kot kolesarska prikolica. Mulc je bil v njem pri starosti 6mesecev 1. januarja pri Mariji Sne?ni na vrhu Velike planine. 

 

Katja, enojni vozi?ek je ?ist brezveze. Hit ?e enega mulca pa dvojni vozi?ek prikolica. Vpitje, tuljenje in te?enje ko se mulca zadaj v prikolici sklofata, v kak?en dolg strm klanec ko dobesedno umira? na obroke, neprecenljivo!

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z dodatkom, ki se imenjuje baby sling je na?a mularija tja do dobrega leta starosti v vozi?ku tudi le?ala. Kot vozi?ek je pri na?i hi?i  precej ve? uporabljen, kot kolesarska prikolica. Mulc je bil v njem pri starosti 6mesecev 1. januarja pri Mariji Sne?ni na vrhu Velike planine. 

 

Katja, enojni vozi?ek je ?ist brezveze. Hit ?e enega mulca pa dvojni vozi?ek prikolica. Vpitje, tuljenje in te?enje ko se mulca zadaj v prikolici sklofata, v kak?en dolg strm klanec ko dobesedno umira? na obroke, neprecenljivo!

:) Sli?i se super. Sem ravno danes razmi?ljala kaj vse bomo v avto nabasali, ker gremo ?ez en mesec na morje. Tale prikolica mi je v?e?na edino res nevem kje bi jo shranjevala:( V gara?o gre avto na mm, klet polna...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno vreme in temperature me ?e najbolj spominjajo na zaklju?ek jeseni, ko se ?e rahlo voha prvi sneg.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.