Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

?e ne bi bil petek pa sonce, bi se ?e kak meter globlje zagrebu. 

 

Sam a vesta, da ?e posodita orodje, ga ne vra?am, oziroma si ga morata pridet sama iskat. :P:D

 

Imam pa plan, da se malo potola?im. 

Jutri grem v trgovino po ene 2kg perutni?k ali pa 1kg perutni?k pa ene par rebrc.

Potem bom naredu svoj fantasti?no BBQ omako.

Pol pa meso na ogenj pa basat.

Edino spremenljivka je ?e zve?er, ?e moji zmagajo pokalno tekmo. Da ne bojo znegiral ves moj trud in potem zve?er popolnoma popu?il.

 

V nedeljo pa spet doma?a pizza in pizza rollsi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe.... jaz sem res kandidat za en tovornjak, ampak se se ne dam....Ni slo drugace kot trije zadaj, dodatek krame in pes spredaj, ki mi je polomu ventilacijo....eca6fbfd5cc86ec8b9ed8e6477ef9c38.jpgde4db131f17f2acfbb6533f1053d3d5d.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cerklje-Garda-Cerklje, poraba 5,4 ,kar v redu. :) Vo?nja s klimo od 120-130 po ?tevcu, prtlja?nik fully loaded :D. Dobro ?e bi mel ?e kolesa na strehi bi bila situacija druga?na. 2X fasal regeneracijo, po statistiki ene 70km prej kot obi?ajno. Mogo?e temu laho pripi?emo AC vo?njo, se pravi malce bolj obremenjeno vo?njo. Druga?e pa super :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jebe.... jaz sem res kandidat za en tovornjak, ampak se se ne dam....

 

Ni slo drugace kot trije zadaj, dodatek krame in pes spredaj, ki mi je polomu ventilacijo....

 

Preden kupi? tovornjak, bi ti nekaj predlagal. Odlo?itev pa je seveda tvoja.

Vem, da si malo "sam svoj mojster" in vem, da ima? na avtu vle?no kljuko. Jaz imam na vlek?i kljuki narejeno ?katlo, v katero spravim otro?ki vozi?ek, ker v petki pri ?estih potnikih (na kamot, se pravi po dva v vsaki vrsti) je prtlja?nika presneto malo. Mogo?e ti naredi? boks za psa na kljuki. Vedno bo na sve?em zraku, ne bo mu tako pasje vro?e (malo namigujem na klimo), v prtlja?niku pa dobi? kar nekaj prostora...

 

Predlog pa?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preden kupi? tovornjak, bi ti nekaj predlagal. Odlo?itev pa je seveda tvoja.

Vem, da si malo "sam svoj mojster" in vem, da ima? na avtu vle?no kljuko. Jaz imam na vlek?i kljuki narejeno ?katlo, v katero spravim otro?ki vozi?ek, ker v petki pri ?estih potnikih (na kamot, se pravi po dva v vsaki vrsti) je prtlja?nika presneto malo. Mogo?e ti naredi? boks za psa na kljuki. Vedno bo na sve?em zraku, ne bo mu tako pasje vro?e (malo namigujem na klimo), v prtlja?niku pa dobi? kar nekaj prostora...

 

Predlog pa?.

https://www.google.si/search?q=Thule+665C&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=MzhrVa_GL-u67gaoiILQBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1472&bih=979

28811_2.png

l.jpg.png28811_2.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne re?i problema prostora, psa na kljuki, ta pa je res huda.....

Prav tako odpade prikolica za tovor, ker se ne mislim cjaziti tako vsak mesec ?ez na?e poti.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni?

 

No, lahko pa re?e?, da ga preva?a? kot ?portnega konja... Dobro, pa? predlog. Pustmo stat.

?e samo vertikalna obremenitev kljuke ne gre skoz, kaj ?ele plini, in predvsem varnost reve?a. Kurc al ve?ji avto al pa pekinezerja :):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo od vas ?e bolj (kur?evo) firb?ne sorodnike kot jaz, potem vam res izrekam so?alje.  :huh:

 

Mam pa obenem tudi precej dolg in nabru?en jezik, tako da ko sem povedal kaj si mislim o tem anketiranju, sem si zagotovo prislu?il zamero.  :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima kdo od vas ?e bolj (kur?evo) firb?ne sorodnike kot jaz, potem vam res izrekam so?alje.  :huh:

 

Mam pa obenem tudi precej dolg in nabru?en jezik, tako da ko sem povedal kaj si mislim o tem anketiranju, sem si zagotovo prislu?il zamero.  :ouje:

Ej...samo to je zelo neugodna situacija...verjetno si jim rekel di jim smrdijo noge in da si gelipter...he he lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma bemti?, a je Slovenija samo Ljubljana in Maribor al kako?

 

Spet bi potreboval prikolico, tokrat za prevoz opa?a za betoniranje. In lepo na avto-net izberem prikolice, ozna?im za najem in jih vr?e ven nekaj strani. Nato ozna?im, da bi rad iz obmo?ja KP, GO, PO in okolico, je pa samo ena, pa ?e ta 500 kg nosilnosti. Tako imam doma... Pa se bo treba trikrat ali celo ?tirikrat peljati iz Lokovca do ?empetra na Renting po opa?e in nato ?e trikrat ali celo ?tirikrat za nazaj peljati. V vsako smer 32 km... 

 

Ker imam C-kategorijo, sem pomislil na najem tovornjaka. Ni problema. ?e si v Ljubljani ali pa Mariboru...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej...samo to je zelo neugodna situacija...verjetno si jim rekel di jim smrdijo noge in da si gelipter...he he lp:-):-):-)

Vsaki? pozabim na tisto pravilo, da ko sem fajn razkurjen, takrat najprej 3x globoko vdihnit (medtem razmislit) in ?ele potem zinit.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaki? pozabim na tisto pravilo, da ko sem fajn razkurjen, takrat najprej 3x globoko vdihnit (medtem razmislit) in ?ele potem zinit.  sramezljiv

 

Se mi je zdelo, da sem nekaj zame?al. Jaz pa vedno najprej 3x globoko vdihnem, nato zadr?im sapo in zavihtim lopato...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaki? pozabim na tisto pravilo, da ko sem fajn razkurjen, takrat najprej 3x globoko vdihnit (medtem razmislit) in ?ele potem zinit.  sramezljiv

 

Vidi?, jaz pa nimam takih problemov.  Jaz sem se ?e vsem zameril par let nazaj, tko da se nimam ve? z nikomer za pogovarjat in posledi?no nikomur zamerit. :) ?e si zajeban karakter, si pa? zajeban karakter. :)

Edini draw-back je, da ta nemilost na ?alost vklju?uje tudi pripadnice ne?nej?ega spola, ki se me ogibajo kot hudi? kri?a.  :unsure:  :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaki? pozabim na tisto pravilo, da ko sem fajn razkurjen, takrat najprej 3x globoko vdihnit (medtem razmislit) in ?ele potem zinit.  sramezljiv

ja ..tako je najbolj?e...lp:-):-):-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se kej tazga poredko zgodi je ?e bol? 3x na ?iroko odpret u?esa in preluftat kar gre v tvojo smer :D ?e pa je to redna zadeva pol pa tud men dop**** in ni druge kot zint kak?no konkretno

 

Vidi?, jaz pa nimam takih problemov.  Jaz sem se ?e vsem zameril par let nazaj, tko da se nimam ve? z nikomer za pogovarjat in posledi?no nikomur zamerit. :) ?e si zajeban karakter, si pa? zajeban karakter. :)

Edini draw-back je, da ta nemilost na ?alost vklju?uje tudi pripadnice ne?nej?ega spola, ki se me ogibajo kot hudi? kri?a.  :unsure:  :lol:

Enkrat sm nekje sli?u, da ve?ji drek kot si, bolj se te folk izogiba oz. manj je mo?nosti da bi kdo po teb hodil :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e samo vertikalna obremenitev kljuke ne gre skoz, kaj ?ele plini, in predvsem varnost reve?a. Kurc al ve?ji avto al pa pekinezerja :):)

Ne kapiram zakaj ne kupip Tourana,sharana al pa kr transporterja, baje majo full placa.

Ok lahk pa kak renojev kombi al pa kako opelico.  :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne kapiram zakaj ne kupip Tourana,sharana al pa kr transporterja, baje majo full placa.

Ok lahk pa kak renojev kombi al pa kako opelico.  :hudicek:

 

Kaj takega?

 

__tfmf_3ooox15522txzouzupp1plfb_af287c1e

 

Ali pa kaj takega... z veliko prostora, izgleda pa kot cabrio :) 

bb617c4a84951ff86f3bab3277b4ca68.jpg

 

... ali pa "supersportnik" ...

 

29_new.jpg

 

... lahko tudi "musclecar" :) 

 

hemi-van.jpg

 

 

... ali pa coupe ... 

 

1125508019_11bd6818df.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.