Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Trenutno se mi dogajajo izredno neprijetne stvari. Velika vrjetnost, da gre srebrna lepoti?ka od hi?e :angry2:

 

:blink:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Trenutno se mi dogajajo izredno neprijetne stvari. Velika vrjetnost, da gre srebrna lepoti?ka od hi?e :angry2:

 

:blink: ma neeeee no!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tile ?panci so danes dosti manj pokazal kot sem pri?akoval in bi se zlahka ?e po predtekmovanu poslovili. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in se je mazdica odpelala z novo lastnico :glare:

ja razlog je pa ?ist preprost, pla?e ni blo ?e tri mesece in kekako je treba pla?at ra?une, al se proda funkcionalen avto ali nek drag projekt. upam da zastopite moj problem, ?e pa ne je pa va? problem

 

je pa saj to zadovolstvo, da se bo z srebrno lepoti?ko dogajalo nekaj izjemnega :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in se je mazdica odpelala z novo lastnico :glare:

ja razlog je pa ?ist preprost, pla?e ni blo ?e tri mesece in kekako je treba pla?at ra?une, al se proda funkcionalen avto ali nek drag projekt. upam da zastopite moj problem, ?e pa ne je pa va? problem

 

je pa saj to zadovolstvo, da se bo z srebrno lepoti?ko dogajalo nekaj izjemnega :blush:

 

si jo vsej napotil na forum :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in se je mazdica odpelala z novo lastnico :glare:

ja razlog je pa ?ist preprost, pla?e ni blo ?e tri mesece in kekako je treba pla?at ra?une, al se proda funkcionalen avto ali nek drag projekt. upam da zastopite moj problem, ?e pa ne je pa va? problem

 

je pa saj to zadovolstvo, da se bo z srebrno lepoti?ko dogajalo nekaj izjemnega :blush:

 

Dobro delo naj se povrne 2x!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem vedel, da je ?ivljenje s "francozom" dogodiv??ina... kapelci se je v tanajhuj?i vro?ini pokvaril ventilator.

 

v glavnem super so teli francozi - vsak mesec je kak?na stvar za popedenat - sicer same malenkosti nekje do 50? ampak to je zdej ?e kr vsakomese?ni stro?ek... po moje bi se v porabo moralo poleg benza ?tet ?e vse obiske mehanikov, da bi se realno videlo kolk je ker avto var?en oziroma ni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem vedel, da je ?ivljenje s "francozom" dogodiv??ina... kapelci se je v tanajhuj?i vro?ini pokvaril ventilator.

 

v glavnem super so teli francozi - vsak mesec je kak?na stvar za popedenat - sicer same malenkosti nekje do 50? ampak to je zdej ?e kr vsakomese?ni stro?ek... po moje bi se v porabo moralo poleg benza ?tet ?e vse obiske mehanikov, da bi se realno videlo kolk je ker avto var?en oziroma ni.

 

He,he a si tudi ti pre?el med lastnike francoskih "mlin?kov", ki jim stalno nekaj crkuje? :hudicek:

Samo Peugeot je na za?etku res delal mlin?ke... mogo?e zato? :whatever: ... neee.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem vedel, da je ?ivljenje s "francozom" dogodiv??ina... kapelci se je v tanajhuj?i vro?ini pokvaril ventilator.

 

v glavnem super so teli francozi - vsak mesec je kak?na stvar za popedenat - sicer same malenkosti nekje do 50? ampak to je zdej ?e kr vsakomese?ni stro?ek... po moje bi se v porabo moralo poleg benza ?tet ?e vse obiske mehanikov, da bi se realno videlo kolk je ker avto var?en oziroma ni.

 

Verjetno je delan za francoske alpe

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Voda je voda, topla al pa mrzla, glavn da je mokra :P

 

se absolutno strinjam ... men bi pa prou pasala :aaaaa: sploh ta teden ko delam popoldne in mamo v fabrki norih 32 - 34 °C z 30 - 50% vlago in se po?utm k v ekonom loncu ... <_<

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.