Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pa kaj je s tem k******m snegom no, aprila smo p***a :vskalo::vskalo:

 

U?eri ni blo neki preve? produktivno ?uranje in sem dobu le eno telefonsko, no sode? po tem kak?na je bila, ne bi rabil bit v jamralniku. :P

 

Ce je bjonda, ti lahko avto posodm, da bo machy machy haha pa se leder mas notr :P

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi april je, jaz pa sam v slu?bi (de?urni). Sploh nimam koga za "potegnit". :angry:

 

En prvoaprilski ?tos zate - jutri ne bo sne?ilo - lopato, plug, ketne in druge protisne?ne pripomo?ke lahko pospravi? do jeseni :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En prvoaprilski ?tos zate - jutri ne bo sne?ilo - lopato, plug, ketne in druge protisne?ne pripomo?ke lahko pospravi? do jeseni :hudicek:

 

Samo jaz ne bi ?e menjaval zimakov na va?em mestu vsaj do pol maja. :harhar:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ne se mi zaje...

 

Si ?e s horoskopom precej zaj...

 

Ma jebat ga, letos sem ? etolk zamo?il, da je ?e vseeno, ?e ?e mal.... bom naslednjo zimo bolj mirkal sramezljiv

 

Samo jaz ne bi ?e menjaval zimakov na va?em mestu vsaj do pol maja. :harhar:

 

Ho?e? re?t: "?e ta sneg skidamo pol pa gremo ?e na morje"

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi april je, jaz pa sam v slu?bi (de?urni). Sploh nimam koga za "potegnit". :angry:

 

Raje naj ga kak?na medicinka tebi. :cheers::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jutri sneg in de?.....do konca tedna de?....

 

Pi*** saj bo treba prestavit moto trip v alpe, te se letos sploh ne bodo odprle :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jutri sneg in de?.....do konca tedna de?....

 

Pi*** saj bo treba prestavit moto trip v alpe, te se letos sploh ne bodo odprle :blink:

 

Tudi besedilo bele sne?inke je zato rahlo spremenjeno

 

...bela sne?inka, ki pada,

glej prvi aprilski sneg.

 

ena le?a se mi je posu?la :vskalo:

 

vzemi drugo :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lava - v optiki Aleksandra imamo ?lani popuste, ?e ti kej pomaga, imajo pa tudi sedajle akcijo, ko ti pri naro?ilu komplet o?al PODARIJO 50?. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.