Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ma kej ti ni prou? Sej je komi -7°C, snega ni padlo nankar 15 cm, burja pa lih da dahne... Kri?todio, sam jamraste!

 

Ma pa ne konec marca, kot bi bilo sred januarja... :whatever: Aja za info... pr nas se bli?amo 25cm pa ?e kr sne?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma pa ne konec marca, kot bi bilo sred januarja... :whatever: Aja za info... pr nas se bli?amo 25cm pa ?e kr sne?i.

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mediji, zdele pokli?te Lu?ko Kajfe? Bogataj, da bo razlagala o globalnem segrevanju, ?e mate muda... sej verjetno ne bi niti pri?la, ker doma lopato brusi ali pa nekje v afriki ?rn?kom zgodice o globalnem segrevanju prodaja. :whatever:

 

neda se mi zdej iskat virov ampak kolikor je meni znano se bodo pri nas kazale posledice segrevanja ozra?ja tako da bodo povpre?ne temp. padale + vse ve?ji vremenski ekstremi....pa? posledica ohlajevanja severnoatlantskega toka ki ga prina?a taljenje ledenikov

 

tako da je vreme kr v skladu s tem ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neda se mi zdej iskat virov ampak kolikor je meni znano se bodo pri nas kazale posledice segrevanja ozra?ja tako da bodo povpre?ne temp. padale + vse ve?ji vremenski ekstremi....pa? posledica ohlajevanja severnoatlantskega toka ki ga prina?a taljenje ledenikov

 

tako da je vreme kr v skladu s tem ;)

 

Ja in potem bodo svisci zavili ?okolado.Ne verjet dobi?karjem, ki ho?ejo izvle?i ?im ve? denarja na ra?un degrevanja ozra?ja.

Po moje je bolj?e, da si vsi nabavimo doma velike lon?ene pe?i in veliko kubikov suhih drv za v bodo?e.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S kolegom sva mal potrenirala, pa mi je hitr ustnico prebil, no ?e dobr da sem imel ??itnik za zobe, ker druga?e vpra?anje... O?itno Zavca glih ne bom nasledil. <_<:D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

neda se mi zdej iskat virov ampak kolikor je meni znano se bodo pri nas kazale posledice segrevanja ozra?ja tako da bodo povpre?ne temp. padale + vse ve?ji vremenski ekstremi....pa? posledica ohlajevanja severnoatlantskega toka ki ga prina?a taljenje ledenikov

 

tako da je vreme kr v skladu s tem ;)

 

 

Hm,..lansko poletje lih ni blo neki po temle "povpre?ne temp. padale",..kukr se js spomnm sm bla cela prekuhana in prepra?ena :huh:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, sam mislil, da so Lu?ko pozabili

 

http://www.24ur.com/voda-je-vir-ki-ga-ne-z...n-varovati.html

 

tukaj je sam zdaj je sko?ila iz brzovlaka katastrofalnega lobalnega segrevanja na drug vlak kjer napoveduje katastrofe z vodo. Tko kot je pred desetimi leti napovedovala za leto 2012, da v Slo ne bomo ve? imeli snega tako zdaj napoveduje, da bo voda redkej?a od nafte - yipikajej, mediji itak poslu?ajo samo tiste, ki razlagajo najbolj ?rne napovedi pa ali so resni?ne ali pa le plod bujne domi?ljije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pravi trenutek so izbrali. Ko vsi razlagajo, da so zaradi prej?njih obilnih padavin vsi "podzemni rezervoarji" podtalnice polni.

 

Preden bo po Lu?kinih besedah vode zmanjkalo, si raje pripravite plavutke. Vsa Slovenija je pod sne?eno odejo. In ?e sne?i. Predvsem v vi?jih legah. Smo pa ?e proti koncu marca. Sonce ?e ima svojo mo?.

Ko se bo ves ta sneg za?el topiti, bodo vsi vodotoki polni do roba. Ali pa ?e celo ?ez...

?e pa se, Bog ne daj, na tole usuje de?, bo pa sneg najprej vpijal de? kot goba, potem bo pa naenkrat vse priteklo v dolino...

 

Kakorkoli obrne?, je prej verjetno, da bomo potrebovali plavutke, ne pa kamele...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e drugi? v enem tednu :(

 

Objavljena slika

 

sama ni mogla ve? ?ivet pa?....

 

ej ti ma? drugo cifro telefona zdaj??? daj mi ga na zs, mam pitanje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vcerej pa res katastrofa na cesti, vsi na prehitevalnega, vozni pas pa prazn. Ce jih nism ene 100 vcerej prehitel po desni. Res so vozil 40-50 po avtocesti. Aja sel sem pa od trzica do maribora. In to od 2 pa do 5 popoldne.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno rundo sem ?e skidal... mede ga pa spet kot pri norcih. 25 marca, mraz, sneg, zameti, burja brije... mediji, zdele pokli?te Lu?ko Kajfe? Bogataj, da bo razlagala o globalnem segrevanju, ?e mate muda... sej verjetno ne bi niti pri?la, ker doma lopato brusi ali pa nekje v afriki ?rn?kom zgodice o globalnem segrevanju prodaja. :whatever:

 

Evo ti na

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse nam bodo probali podtakniti... ?e nekaj let nazaj so razlagali, da bodo v Slo pu??avske razmere in ravno Lu?ka je rekla, da do sredine tega desetletja snega ne bomo ve? poznali po ni?inah.

 

Vse sama ugibanja in cel kup nekih predvidevanj in ?pekulativnih napovedi... ?e se pa zmotijo pa ni? hudega sej se vremenarji tud pa jih noben ne lin?a. :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na temo gum in vsega.....v roku pol ure se je zunanji termometer dvignil na 10,5C :blink: Grem gledat ?e ni pes senzor nesel v ko?o....se je ?e zgodilo.

 

EDIT, nope tudi analogen ka?e 10, digitalen pa ?e 11 :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OBOLJ!!! ko te odnese iz ovinka...in resujes da zategnes rocno...no...to sm jst...kva vse sm nakrivu bomo pa vidl.

 

Se ti je na armaturki kej drift mode lu?ka vklopla? :P

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nabiralnik dobu priporo?eno pismo iz Velenja; Medob?inska in?pekcija, redarstvo in varstvo okolja. WTF? :blink:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.