Skoči na vsebino

AVTOPLIN


sanjam

Priporočeno sporočilo

ma moj kolega ma V6ko (ne mazde) pa je pri plineksu dal pa mu ze kar nekaj casa b.p. tece (ta tanov sistem ima)...

so pa od vseh ki sem jim povprasevanje poslal skoraj najcenejsi

 

Res je najcenej?i, poznam pa 2 uporabnika ki sta po tej ceni ostala popolnoma brez podpore.

 

Jaz ne bom sugeriral, ampak ti svetujem najdi vsaj 3 zadovoljne uporabnike. Za na? sistem ima? tukaj 4-5 uporabnikov ki so zelo zadovoljni, sam ti povem da so mi 3 stvari v garanciji menjali ne da bi sistem crknil brez pripomb (poslu?ali mene kot uporabnika, da sumum da nekaj nagaja, ni pa crknilo)

To je merilo....po 50k kilometrov sedaj plinski CX-7 deluje bolje kot nov pri novemu lastniku (pove?al range glede na moje komentarje in popravke)

 

Bom samo to napisal - leta 2008 ko se je moja CX-7 prva v Sloveniji na sploh montirala na plin pri SIGASU brez problema in res prvi? tudi za njih je Plineks 2m ali 3m uporabnikom tukaj rekel da sistem crkne pri 60k, ker enostavno niso imeli re?itve za ta avto, danes pa se smejijo strankam da ni problem in da imajo najbolj?i sistem za CX-7

 

To jim zamerim, ?eprav nimam njihovega sistema.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 505
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ti zaj za sigas govori??

sej sem lih prebral mail, nisem opazil da so ?isto spodaj v eku slovenije. to bom moral po?akat ?e nekaj ?asa ?e ho?em tja. no pa sej tk ho?em ?e mal sfurat avto ?e bo vse ok, ?e ene 1000/2000km na benz narest

 

izpostava v gorenji vasi in ljubljani druga?e :party0035:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil razo?aran nad G-1...4× sem se peljal do Celja (zame je to like 200 km vsaki?) zastonj!!!

2× zmenjeni, da pridem pogledat demo RX8 na LPG in ni blo avtomobila tam, 2× zmenjeni za monta?o in prvi? ni sploh o tem noben n? vedu (?!?!?!?!), drugi? pa niso mel pravega plinskega kestla zame...

Po mojih izku?njah je to bolj podjetje za zaposlovanje lenuhov...vedno, ko sem pri?el tja so vsi pili kavo in noben ni imel kaj za po?et...v glavnem KATASTROFA!!!

 

Potem se me pa upa ?e model klicat po dveh mesecih, da zdj pa le majo kestl zame in da zdj bi se pa lahko enkrat naro?il na vgradnjo...

 

Od vsega interesa za LPG sem na koncu imel pribli?no 400 EUR ?istih stro?kov z gorivom in izostankom iz firme...

 

druga? pa ?e vedno podpiram LPG...

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sicer zaenkrat vozim na nafto, ma neko? imam v mislih kupit enga po?tenga bencinarja pa plin notr. Na spletnih straneh sm pa najdu velik nekih "nujnih opozoril":

http://www.avtonaplin.si/nujno-opozorilo

 

http://www.plineks.si/Novice/index.php?id=35

 

http://www.zavoli.si/avtoplin/nujno-obvestilo/

 

Kdo je zdej tu ?alabajzer???

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni bilo supporta pa so se med seboj skregali - evo dokaza, uporabniki pa bosi....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm Petrol je spet plin podra?u in je zdaj 0,699?

 

Sam tole je pa zdaj bistveno dra?je od tistega, da naj bi bil plin pol cenej?i od Bencina 95 :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm Petrol je spet plin podra?u in je zdaj 0,699?

 

Sam tole je pa zdaj bistveno dra?je od tistega, da naj bi bil plin pol cenej?i od Bencina 95 :ne vem:

 

orientacijsko je to - pa lahko gledajo E100

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm Petrol je spet plin podra?u in je zdaj 0,699?

 

Sam tole je pa zdaj bistveno dra?je od tistega, da naj bi bil plin pol cenej?i od Bencina 95 :ne vem:

 

Na Verov?kovi je 0,62? :harhar:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tako kot pri benzu se stalno pogovarjamo o centih +/- pa saj to ni tragedija dokler je se vedno skoraj 50% ceneje :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele bodo ?e tro?arine u?gal gor na plin, kar naj bi pomenilo 10% podra?itev vsega plina od zemeljskega do LPG-ja. :angry:

 

Pazi!!!

 

zemeljski plin (tro?arine) ne vplivajo na LPG!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pazi!!!

 

zemeljski plin (tro?arine) ne vplivajo na LPG!!

 

Kot sem jaz zastopil iz odredbe gre za dvig tro?arin za vse vrste plina in ne samo zemeljskega. Na?eloma je to logi?no, ker ne vem zakaj bi gospodinjstva in gospodarstvo pla?evala vi?je tro?arine vozila pa ne. Zemeljski plin je tudi prispevek k zve?anju ekolo?ke ustreznosti tako kot pri lpg in ne vem zakaj bi bila tukaj izjema.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem jaz zastopil iz odredbe gre za dvig tro?arin za vse vrste plina in ne samo zemeljskega. Na?eloma je to logi?no, ker ne vem zakaj bi gospodinjstva in gospodarstvo pla?evala vi?je tro?arine vozila pa ne. Zemeljski plin je tudi prispevek k zve?anju ekolo?ke ustreznosti tako kot pri lpg in ne vem zakaj bi bila tukaj izjema.

 

Torej bi moral biti cenej?i a ne? Logiko pa imamo na mestu....

 

Vpra?anje, kadar se dra?ijo kuriva vklju?no z zemeljskim plinom se lpg ne spreminja.

 

LPG vedno spada med goriva...bo zanimivo videti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u la la, bom mogu dizla predelat

 

in sicer 300 evrov za vgradnjo sistema za pogon na uteko?injen naftni plin in ali stisnjeni zemeljski plin ter 400 evrov za vgradnjo filtra za delce v motorno vozilo na dizelski pogon.

 

A boste dpf vgrajeval v dizle za 400?? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jupi! mogo? bom pa po?akal.

a jih za nazaj tudi dajo?

 

druga?e pa, ?akam samo ?e homolomo za motor pa pridem v LPG klub.

 

v predlogu pi?e ?e si imel avto 3 leta in si ga uni?il (dokaz)

 

ker druga?e bi lahko 2 dobila subvencijo na isti avto

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja malo pa se le premika, upam, da ?im prej sprejmejo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.